www.tvfreak.cz
>
>

CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí

CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí
, , aktualita
Streamovací služby se navzájem předhání a jedním z taháků CBS All Access a Amazon Prime Video má být seriál Star Trek: Picard. První epizoda je dokonce zdarma k vidění, nicméně má to jeden nepříjemný háček.
K oblíbeným
reklama
Před týdnem začalo vysílání nového sci-fi seriálu Star Trek:Picard, ve kterém si slavnou postavu opět zahrál Sir Patrik Stewart. Ta je součástí streamovací služby CBS All Access a k dispozici je také na Amazon Prime Video. Producenti seriálu se navíc rozhodli dát první epizodu seriálu nazvanou Remembrance k dispozici zdarma. Po omezenou dobu má být k dispozici dokonce i na YouTube. Není to ale tak růžové, jak vše vypadá.
 
 
Prvně, zatím se neví, na jak dlouho bude tato epizoda zdarma. Za druhé, my v České republice máme navíc smůlu v tom, že pro tento region CBS epizodu neuvolnilo, takže korektními způsoby se zde na první díl nemůžeme podívat ani na YouTube ani na CBS All Access. Abyste se na seriál mohli podívat, je potřeba být např. v USA (nebo využít ne úplně korektní prostředky, které např. BBC potlačuje). Podobné překážky a exkluzivní obsah jednotlivých streamovacích služeb tak asi nebude vést k potlačení pirátství jako u hudby, ale spíše naopak.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář