www.tvfreak.cz
>
>

CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí

CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí
, , aktualita
Streamovací služby se navzájem předhání a jedním z taháků CBS All Access a Amazon Prime Video má být seriál Star Trek: Picard. První epizoda je dokonce zdarma k vidění, nicméně má to jeden nepříjemný háček.
K oblíbeným
reklama
Před týdnem začalo vysílání nového sci-fi seriálu Star Trek:Picard, ve kterém si slavnou postavu opět zahrál Sir Patrik Stewart. Ta je součástí streamovací služby CBS All Access a k dispozici je také na Amazon Prime Video. Producenti seriálu se navíc rozhodli dát první epizodu seriálu nazvanou Remembrance k dispozici zdarma. Po omezenou dobu má být k dispozici dokonce i na YouTube. Není to ale tak růžové, jak vše vypadá.
 
 
Prvně, zatím se neví, na jak dlouho bude tato epizoda zdarma. Za druhé, my v České republice máme navíc smůlu v tom, že pro tento region CBS epizodu neuvolnilo, takže korektními způsoby se zde na první díl nemůžeme podívat ani na YouTube ani na CBS All Access. Abyste se na seriál mohli podívat, je potřeba být např. v USA (nebo využít ne úplně korektní prostředky, které např. BBC potlačuje). Podobné překážky a exkluzivní obsah jednotlivých streamovacích služeb tak asi nebude vést k potlačení pirátství jako u hudby, ale spíše naopak.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků
Netflix zahájil přechod na úspornější kodek AV1, začal přitom ve své aplikaci pro Android. Společnost také umožnila uživatelům vypnout jednu z nejméně oblíbených funkcí – automatické přehrávání ukázek. Na Netflix také zamíří více animovaných filmů.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná
Panasonic představil první část svého portfolia 4K LCD TV pro rok 2020. Zahrnuje řady HX940, HX900 a HX800, které budou k dostání v různých úhlopříčkách. K dispozici bude také široká nabídka formátů HDR včetně Dolby Vision.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik