www.tvfreak.cz
>
>

CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí

CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí
, , aktualita
Streamovací služby se navzájem předhání a jedním z taháků CBS All Access a Amazon Prime Video má být seriál Star Trek: Picard. První epizoda je dokonce zdarma k vidění, nicméně má to jeden nepříjemný háček.
K oblíbeným
reklama
Před týdnem začalo vysílání nového sci-fi seriálu Star Trek:Picard, ve kterém si slavnou postavu opět zahrál Sir Patrik Stewart. Ta je součástí streamovací služby CBS All Access a k dispozici je také na Amazon Prime Video. Producenti seriálu se navíc rozhodli dát první epizodu seriálu nazvanou Remembrance k dispozici zdarma. Po omezenou dobu má být k dispozici dokonce i na YouTube. Není to ale tak růžové, jak vše vypadá.
 
 
Prvně, zatím se neví, na jak dlouho bude tato epizoda zdarma. Za druhé, my v České republice máme navíc smůlu v tom, že pro tento region CBS epizodu neuvolnilo, takže korektními způsoby se zde na první díl nemůžeme podívat ani na YouTube ani na CBS All Access. Abyste se na seriál mohli podívat, je potřeba být např. v USA (nebo využít ne úplně korektní prostředky, které např. BBC potlačuje). Podobné překážky a exkluzivní obsah jednotlivých streamovacích služeb tak asi nebude vést k potlačení pirátství jako u hudby, ale spíše naopak.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Oppo odhalí v říjnu své první televizory, výrobu prý zajistí vlastník Philips TV Oppo odhalí v říjnu své první televizory, výrobu prý zajistí vlastník Philips TV
Čínská značka Oppo je spojena především se smartphony a dříve třeba také Blu-ray přehrávači. Za pár týdnů ovšem svými prvními modely rozšíří nabídku televizorů. V tuto chvíli se hovoří o dvou úhlopříčkách.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Vedlejší efekt online premiér. Film Mulan se stal nesmírně populární mezi piráty Vedlejší efekt online premiér. Film Mulan se stal nesmírně populární mezi piráty
Rodinný film Mulan, který měl souběžně premiéru v kinech a na Disney+, ukazuje jeden z možných problémů online premiér. Mezi piráty se rychle dostane kopie ve vysoké kvalitě. Není divu, že novinka zcela ovládl žebříčky nejčastěji stahovaných snímků.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Cenová válka. Nový Amazon Fire TV Stick Lite stojí jen 30 dolarů Cenová válka. Nový Amazon Fire TV Stick Lite stojí jen 30 dolarů
Amazon dnes představil nové streamovací zařízení Fire TV Stick Lite, které stlačuje cenu historické minimum. Přesto podporuje Full HD, HDR a nový dálkový ovladač. Druhou novinkou je aktualizovaný a o 10 dolarů dražší Fire TV Stick.
24.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy
Na hokejové fanoušky čeká pod červeným tlačítkem nová aplikace k extralize, kterou si připravila Česká televize. Umožňuje sledovat aktuální výsledky, ale také soupisky utkání, profily hráčů nebo podrobné statistiky.
24.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik