www.tvfreak.cz
>
>
>

Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější

Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější
, , aktualita
Přichází zbrusu nová kategorie příslušenství, která vylepší kvalitu zvuku z televizoru. Audiostand si zachovává kompaktnost soundbaru, ale nabídne znatelně vyšší kvalitu zvuku. První model.je určen pro LG OLED TV.
K oblíbeným
reklama
Soundbarů na trhu nalezneme nespočet, a to v různých cenových kategoriích. Pro zákazníky, kteří hledají elegantní a kompaktní řešení, si společnost Canvas připravila alternativu v podobě stojanu Audiostand. K oficiálnímu představení došlo již v srpnu 2019 a o dva měsíce později mělo dojít k zahájení crowdfundingové kampaně na webu Indiegogo, kde chtěl výrobce vybrat finanční prostředky. Kampaň byla nakonec zahájena se zpožděním až nyní, takže zájemci si mohou novinku předobjednat za 999 dolarů.
 
 

Lepší zvuk jen pro vybrané televize

 
Canvas Audiostand je určen pro LG OLED TV s úhlopříčkami 55 a 65 palců. Konkrétně je kompatibilita zaručena s řadami B a C z let 2016 až 2019 (v případě roku 2016 jen pro řadu B). Příslušenství sice bude fungovat i s televizory jiných značek, ale bez možnosti plné integrace, takže tím trochu postrádá smysl. Audiostand se totiž vloží pod televizor, takže působí poměrně elegantně. Volitelně je k dispozici také příslušenství pro upevnění na stěnu.
 
 
Vybírat je možné z několika barevných provedení magnetického předního krytu, který lze snadno vyměnit. Otvor poskytuje dostatek místa pro uložení set-top boxu jako Apple TV nebo Amazon Fire TV. S televizorem se tento audio systém propojí přes HDMI ARC a nabídnout by měl kvalitní Hi-Fi zvuk daleko překračující možnosti soundbarů (viz specifikace na konci článku), který je navíc rozšířen o technologii prostorového zvuku Bacch 3D. Přizpůsobení zvuku pro konkrétní místnost lze provést bez dalšího příslušenství, postačí iPhone s nainstalovanou aplikací. Možnosti konektivity rozšiřuje podpora AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect nebo Bluetooth.
 

Parametry produktu Canvas Audiostand

  • Basový/středový reproduktor: 2 x SB akustický dlouhý 6” s hliníkovým šasi
  • Výškové reproduktory: 2 x SB akustický radiátor s neresonanční zadní komorou
  • Zesilovače: 4 kanalové HiFi, s celkovým výkonem 200 W (RMS)
  • Frekvenční rozsah: 30 Hz - 20 000 Hz
  • DSP: čtyřjádrové AD 300 MIPS s filtrem BACCH 3D
  • Konektivita: HDMI ARC, Toslink, Analogue, Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Tidal, Spotify Connect, Bluetooth, DLNA, Sonos through Sonos Connect
  • Aktualizace: automatické (OTA)
  • Rozměry: 378 x 1229 x 208 mm
  • Hmotnost: 18 kg


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu
Před pár týdny postihla Blu-ray přehrávače a systémy domácího kina od Samsungu chyba, kvůli které se zařízení stala ve většině případů nepoužitelnými. Zdá se, že rozsah problému je větší, než se očekávalo. A reakce Samsungu zatím pomalé.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu
Amazon zamíří k soudu kvůli autorským právům. Překvapivě ovšem nebude na straně žalujícího nýbrž obžalovaného. Několik filmů se totiž mělo ve službě Prime Video objevit bez povolení, a tak po něm vlastník práv požaduje odškodnění.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem
Polk Audio přináší nový soundbar do své řady MagniFi, který zákazníkům slinuje kvalitní filmový zvuk za relativně příznivou cenu. Pokud by vám nestačila základní konfigurace 5.1, můžete využít režim virtuálního 3D zvuku.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem
Výrobce smartphonů OnePlus tento týden rozšířil svou nabídku televizorů o řady U a Y. První zahrnuje 4K TV, zatímco druhá se zaměřuje spíše na cenu. Naneštěstí ovšem i tyto modely zůstávají dostupné jen v Indii.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
3.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik