www.tvfreak.cz
>
>
>

Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější

Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější
, , aktualita
Přichází zbrusu nová kategorie příslušenství, která vylepší kvalitu zvuku z televizoru. Audiostand si zachovává kompaktnost soundbaru, ale nabídne znatelně vyšší kvalitu zvuku. První model.je určen pro LG OLED TV.
K oblíbeným
reklama
Soundbarů na trhu nalezneme nespočet, a to v různých cenových kategoriích. Pro zákazníky, kteří hledají elegantní a kompaktní řešení, si společnost Canvas připravila alternativu v podobě stojanu Audiostand. K oficiálnímu představení došlo již v srpnu 2019 a o dva měsíce později mělo dojít k zahájení crowdfundingové kampaně na webu Indiegogo, kde chtěl výrobce vybrat finanční prostředky. Kampaň byla nakonec zahájena se zpožděním až nyní, takže zájemci si mohou novinku předobjednat za 999 dolarů.
 
 

Lepší zvuk jen pro vybrané televize

 
Canvas Audiostand je určen pro LG OLED TV s úhlopříčkami 55 a 65 palců. Konkrétně je kompatibilita zaručena s řadami B a C z let 2016 až 2019 (v případě roku 2016 jen pro řadu B). Příslušenství sice bude fungovat i s televizory jiných značek, ale bez možnosti plné integrace, takže tím trochu postrádá smysl. Audiostand se totiž vloží pod televizor, takže působí poměrně elegantně. Volitelně je k dispozici také příslušenství pro upevnění na stěnu.
 
 
Vybírat je možné z několika barevných provedení magnetického předního krytu, který lze snadno vyměnit. Otvor poskytuje dostatek místa pro uložení set-top boxu jako Apple TV nebo Amazon Fire TV. S televizorem se tento audio systém propojí přes HDMI ARC a nabídnout by měl kvalitní Hi-Fi zvuk daleko překračující možnosti soundbarů (viz specifikace na konci článku), který je navíc rozšířen o technologii prostorového zvuku Bacch 3D. Přizpůsobení zvuku pro konkrétní místnost lze provést bez dalšího příslušenství, postačí iPhone s nainstalovanou aplikací. Možnosti konektivity rozšiřuje podpora AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect nebo Bluetooth.
 

Parametry produktu Canvas Audiostand

  • Basový/středový reproduktor: 2 x SB akustický dlouhý 6” s hliníkovým šasi
  • Výškové reproduktory: 2 x SB akustický radiátor s neresonanční zadní komorou
  • Zesilovače: 4 kanalové HiFi, s celkovým výkonem 200 W (RMS)
  • Frekvenční rozsah: 30 Hz - 20 000 Hz
  • DSP: čtyřjádrové AD 300 MIPS s filtrem BACCH 3D
  • Konektivita: HDMI ARC, Toslink, Analogue, Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Tidal, Spotify Connect, Bluetooth, DLNA, Sonos through Sonos Connect
  • Aktualizace: automatické (OTA)
  • Rozměry: 378 x 1229 x 208 mm
  • Hmotnost: 18 kg


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky
Skylink pokračuje v rozšiřování nabídky volných programů, které jsou dostupné pro všechny zákazníky bez ohledu na předplacený balíček. Zahrnuje skoro čtyři desítky kanálů vysílající filmy, dokumenty, hudbu či dětské pořady.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru
Huawei příští týden představí na čínském trhu svůj druhý televizor. Nasvědčuje tomu vydaný teaser, který ukazuje vysouvací kameru. Nový model pravděpodobně nabídne ještě lepší parametry než současný.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma
Nucený pobyt doma během pandemie COVID-19 si můžete zkrátit novými originály z produkce Netflixu, které budou mít premiéru během dubna. Přinášíme vám jejich kompletní seznam, abyste věděli, na co se připravit.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi
Po 25 letech se seriál Star Trek: Voyager dočká nové verze s vyšší kvalitou obrazu. Postará se o ni jeden z fanoušků, který k tomu využije software založený na strojovém učení. Podívejte se na první ukázku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik5 komentářů
Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020 Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020
Na český trh se pomalu chystají letošní televizory od Panasonicu. Jako první se v nabídce jednoho tuzemského prodejce objevily modely z cenově dostupné řady HX800E, a to rovnou ve třech úhlopříčkách. Kdy se na trh dostanou i další novinky?
29.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik