www.tvfreak.cz
>
>
>

Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss

Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
, , aktualita
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
K oblíbeným
reklama
Matrix byl přelomovým filmem a na oslavu jeho 20. výročí putuje do amerických kin remasterovaná verze. To ale není jediná dobrá zpráva pro fanoušky filmu. Ti se totiž dočkají i dalšího pokračování, čtvrtého dílu. O něm sice zatím není mnoho známo, nějaké ty informace ale přeci jen máme. Svou účast na projektu už potvrdil Keanu Reeves jako Neo i Carrie Anne-Moss jako Trinity, hlavní protagonisté úvodní trilogie. O scénář a režii se opětovně postará Lana Wachowski.
 
Matrix
 
Jak na tom bude její sestra, Lilly Wachowski, která spolupracovala na předchozí trilogii, není jasné. Nyní to vypadá, že se natáčení čtvrtého dílu nezúčastní, ačkoli režisér Johna Wicka 3, Chad Stahelski, před časem řekl, že obě sestry pracují na pokračování Matrixu. Naopak, zdá se, že na scénáři budou spolupracovat Aleksandar Hemon a David Mitchell. Prozatím ale nevíme, kdy Warner Bros Pictures film natočí a pustí do kin, hovoří se zatím o roku 2020. Nechme se překvapit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik