www.tvfreak.cz
>
>
>

Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss

Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
, , aktualita
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
K oblíbeným
reklama
Matrix byl přelomovým filmem a na oslavu jeho 20. výročí putuje do amerických kin remasterovaná verze. To ale není jediná dobrá zpráva pro fanoušky filmu. Ti se totiž dočkají i dalšího pokračování, čtvrtého dílu. O něm sice zatím není mnoho známo, nějaké ty informace ale přeci jen máme. Svou účast na projektu už potvrdil Keanu Reeves jako Neo i Carrie Anne-Moss jako Trinity, hlavní protagonisté úvodní trilogie. O scénář a režii se opětovně postará Lana Wachowski.
 
Matrix
 
Jak na tom bude její sestra, Lilly Wachowski, která spolupracovala na předchozí trilogii, není jasné. Nyní to vypadá, že se natáčení čtvrtého dílu nezúčastní, ačkoli režisér Johna Wicka 3, Chad Stahelski, před časem řekl, že obě sestry pracují na pokračování Matrixu. Naopak, zdá se, že na scénáři budou spolupracovat Aleksandar Hemon a David Mitchell. Prozatím ale nevíme, kdy Warner Bros Pictures film natočí a pustí do kin, hovoří se zatím o roku 2020. Nechme se překvapit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala