Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss

22.8.2019, Milan Šurkala, aktualita
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
Matrix byl přelomovým filmem a na oslavu jeho 20. výročí putuje do amerických kin remasterovaná verze. To ale není jediná dobrá zpráva pro fanoušky filmu. Ti se totiž dočkají i dalšího pokračování, čtvrtého dílu. O něm sice zatím není mnoho známo, nějaké ty informace ale přeci jen máme. Svou účast na projektu už potvrdil Keanu Reeves jako Neo i Carrie Anne-Moss jako Trinity, hlavní protagonisté úvodní trilogie. O scénář a režii se opětovně postará Lana Wachowski.
 
Matrix
 
Jak na tom bude její sestra, Lilly Wachowski, která spolupracovala na předchozí trilogii, není jasné. Nyní to vypadá, že se natáčení čtvrtého dílu nezúčastní, ačkoli režisér Johna Wicka 3, Chad Stahelski, před časem řekl, že obě sestry pracují na pokračování Matrixu. Naopak, zdá se, že na scénáři budou spolupracovat Aleksandar Hemon a David Mitchell. Prozatím ale nevíme, kdy Warner Bros Pictures film natočí a pustí do kin, hovoří se zatím o roku 2020. Nechme se překvapit.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama
reklama