www.tvfreak.cz
>
>
>

Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss

Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
, , aktualita
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
K oblíbeným
reklama
Matrix byl přelomovým filmem a na oslavu jeho 20. výročí putuje do amerických kin remasterovaná verze. To ale není jediná dobrá zpráva pro fanoušky filmu. Ti se totiž dočkají i dalšího pokračování, čtvrtého dílu. O něm sice zatím není mnoho známo, nějaké ty informace ale přeci jen máme. Svou účast na projektu už potvrdil Keanu Reeves jako Neo i Carrie Anne-Moss jako Trinity, hlavní protagonisté úvodní trilogie. O scénář a režii se opětovně postará Lana Wachowski.
 
Matrix
 
Jak na tom bude její sestra, Lilly Wachowski, která spolupracovala na předchozí trilogii, není jasné. Nyní to vypadá, že se natáčení čtvrtého dílu nezúčastní, ačkoli režisér Johna Wicka 3, Chad Stahelski, před časem řekl, že obě sestry pracují na pokračování Matrixu. Naopak, zdá se, že na scénáři budou spolupracovat Aleksandar Hemon a David Mitchell. Prozatím ale nevíme, kdy Warner Bros Pictures film natočí a pustí do kin, hovoří se zatím o roku 2020. Nechme se překvapit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala