www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Bose přidává podporu AirPlay 2 do řady SoundTouch

Bose přidává podporu AirPlay 2 do řady SoundTouch
, , aktualita
Reproduktory z rodiny Bose SoundTouch získávají aktualizaci, která přidává podporu protokolu Apple AirPlay 2. Usnadní proto streamování hudby z populárních zdrojů a bezdrátový rozvod hudby po domě.
K oblíbeným
reklama
Společnost Bose začala podporovat nový komunikační protokol AirPlay 2 od Applu již v loňském roce, kdy vyšla aktualizace pro řadu Bose Home Speaker. Nyní se přidává také řada SoundTouch. Dosud bylo možné na těchto reproduktorech streamovat hudbu přes aplikaci Bose, která podporuje oblíbené služby jako Spotify, Deezer nebo internetová rádia TuneIn. To znamenalo kompatibilitu pouze s reproduktory téže značky. Přidání AIrPlay 2 ovšem rozšíření kompatibility se všemi produkty, které nabízejí tuto funkci, a to včetně konkurenčních značek.  Jako zdrojové zařízení, ze kterého je zvuk streamován, může posloužit iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV 4K, Apple TV HD, HomePod, Mac nebo PC.
 
 
Jeden z aktualizovaných modelů, Bose SoundTouch 10
 
AirPlay 2 se dostalo na reproduktory Bose z uvedené řady v uplynulých týdnech, a to prostřednictvím automatické aktualizace softwaru. Pokud vám update nebyl nabídnut, zkontrolujte tuto možnost v mobilní aplikaci Bose. Nová funkce nemusí být kompatibilní s některými staršími modely. Aktualizace byla konkrétně potvrzena pro reproduktory SoundTouch 10, SoundTouch 20 Series III, SoundTouch 30 Series III, Bose SoundTouch SA-5 Amplifier, Bose Wave SoundTouch Music System IV, SoundTouch 300 soundbar, Lifestyle 550 home entertainment system, Lifestyle 600 home entertainment system a Lifestyle 650 home entertainment systém.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23 České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23
V rámci vysílání DVB-T2 lze od dnešního dne naladit první kanál v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o kanál zaměřený na vesmír a kosmonautiku, který provozuje americká NASA. České Radiokomunikace jej zařadily do multiplexu 23.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik6 komentářů
Netflix v červnu 2020: přehled nových filmů a seriálů z originální produkce Netflix v červnu 2020: přehled nových filmů a seriálů z originální produkce
Předplatitelé Netflixu mohou tento měsíc sledovat pokračování mysteriózního seriálu 13 Reasons Why, novou sérii ze světa Pokémon nebo tajemné polské krimi. A na své si přijdou také příznivci zombie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Uniklá novinka od Googlu: vypadá jako Chromecast, ale nabídne Android TV Uniklá novinka od Googlu: vypadá jako Chromecast, ale nabídne Android TV
Na internetu se objevily další detaily o novém zařízení, které připravuje Google. Mělo by se jednat o alternativu ke Chromecastu, ale vybavenou plnohodnotným systémem Android TV. Kromě jiného si teď můžeme prohlédnout i design.
2.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Bose TV Speaker: malý a cenově dostupný soundbar míří na trh Bose TV Speaker: malý a cenově dostupný soundbar míří na trh
Na český trh tento měsíc zamíří nový soundbar od Bose, který zákazníky zaujme i cenou. V obchodech totiž nahradí současný model Solo 5, oproti kterému nabídne hned tři reproduktory včetně prostředního pro vylepšení dialogů.
2.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik