www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Bose přidává podporu AirPlay 2 do řady SoundTouch

Bose přidává podporu AirPlay 2 do řady SoundTouch
, , aktualita
Reproduktory z rodiny Bose SoundTouch získávají aktualizaci, která přidává podporu protokolu Apple AirPlay 2. Usnadní proto streamování hudby z populárních zdrojů a bezdrátový rozvod hudby po domě.
K oblíbeným
reklama
Společnost Bose začala podporovat nový komunikační protokol AirPlay 2 od Applu již v loňském roce, kdy vyšla aktualizace pro řadu Bose Home Speaker. Nyní se přidává také řada SoundTouch. Dosud bylo možné na těchto reproduktorech streamovat hudbu přes aplikaci Bose, která podporuje oblíbené služby jako Spotify, Deezer nebo internetová rádia TuneIn. To znamenalo kompatibilitu pouze s reproduktory téže značky. Přidání AIrPlay 2 ovšem rozšíření kompatibility se všemi produkty, které nabízejí tuto funkci, a to včetně konkurenčních značek.  Jako zdrojové zařízení, ze kterého je zvuk streamován, může posloužit iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV 4K, Apple TV HD, HomePod, Mac nebo PC.
 
 
Jeden z aktualizovaných modelů, Bose SoundTouch 10
 
AirPlay 2 se dostalo na reproduktory Bose z uvedené řady v uplynulých týdnech, a to prostřednictvím automatické aktualizace softwaru. Pokud vám update nebyl nabídnut, zkontrolujte tuto možnost v mobilní aplikaci Bose. Nová funkce nemusí být kompatibilní s některými staršími modely. Aktualizace byla konkrétně potvrzena pro reproduktory SoundTouch 10, SoundTouch 20 Series III, SoundTouch 30 Series III, Bose SoundTouch SA-5 Amplifier, Bose Wave SoundTouch Music System IV, SoundTouch 300 soundbar, Lifestyle 550 home entertainment system, Lifestyle 600 home entertainment system a Lifestyle 650 home entertainment systém.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech
Ani podle posledních spekulací neplánuje Samsung použít své panely QD-OLED v televizorech. Místo toho by mohl technologii využít v PC monitorech. Zároveň bude panely QD-OLED dodávat konkurenci.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor
Xiaomi brzy představí laserový projektor pro domácí kino, který by měl změnit trh. A to hlavně díky ceně, která bude nižší než v případě aktuálních modelů od konkurence. Co nabídne Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl
Navzdory nepříznivým předpovědím nakonec celosvětový trh s televizory výrazně roste, patrně kvůli vyšší poptávce po domácí zábavě. A slavit může především Samsung, který z hlediska příjmů zaznamenal rekordní čtvrtletí. 
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Do Evropy míří 7 televizí Nokia s Android TV. Jaké jsou ceny? Do Evropy míří 7 televizí Nokia s Android TV. Jaké jsou ceny?
Očekávané chytré televizory s logem Nokia byly podrobně představeny. K dispozici budou v úhlopříčkách od 32 do 75 palců a většina ze sedmi modelů nabídne 4K i Dolby Vision. Prodej odstartuje do konce roku.
27.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nový firmware pro televize Sony přináší Apple TV i spoustu vylepšení Nový firmware pro televize Sony přináší Apple TV i spoustu vylepšení
Sony vypustilo do světa podzimní aktualizaci svých televizorů s Android TV, která dorazila na modely z let 2018 až 2020. Kromě vylepšeného ovládání a oprav chyb přináší aplikaci Apple TV. Na modelu ZG9 také odemyká podporu 4K120 přes HDMI 2.1.
27.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik