www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Bose přidává podporu AirPlay 2 do řady SoundTouch

Bose přidává podporu AirPlay 2 do řady SoundTouch
, , aktualita
Reproduktory z rodiny Bose SoundTouch získávají aktualizaci, která přidává podporu protokolu Apple AirPlay 2. Usnadní proto streamování hudby z populárních zdrojů a bezdrátový rozvod hudby po domě.
K oblíbeným
reklama
Společnost Bose začala podporovat nový komunikační protokol AirPlay 2 od Applu již v loňském roce, kdy vyšla aktualizace pro řadu Bose Home Speaker. Nyní se přidává také řada SoundTouch. Dosud bylo možné na těchto reproduktorech streamovat hudbu přes aplikaci Bose, která podporuje oblíbené služby jako Spotify, Deezer nebo internetová rádia TuneIn. To znamenalo kompatibilitu pouze s reproduktory téže značky. Přidání AIrPlay 2 ovšem rozšíření kompatibility se všemi produkty, které nabízejí tuto funkci, a to včetně konkurenčních značek.  Jako zdrojové zařízení, ze kterého je zvuk streamován, může posloužit iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV 4K, Apple TV HD, HomePod, Mac nebo PC.
 
 
Jeden z aktualizovaných modelů, Bose SoundTouch 10
 
AirPlay 2 se dostalo na reproduktory Bose z uvedené řady v uplynulých týdnech, a to prostřednictvím automatické aktualizace softwaru. Pokud vám update nebyl nabídnut, zkontrolujte tuto možnost v mobilní aplikaci Bose. Nová funkce nemusí být kompatibilní s některými staršími modely. Aktualizace byla konkrétně potvrzena pro reproduktory SoundTouch 10, SoundTouch 20 Series III, SoundTouch 30 Series III, Bose SoundTouch SA-5 Amplifier, Bose Wave SoundTouch Music System IV, SoundTouch 300 soundbar, Lifestyle 550 home entertainment system, Lifestyle 600 home entertainment system a Lifestyle 650 home entertainment systém.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář