Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Blu-ray přehrávače Panasonicu nyní podporují Viera Connect

6.10.2011, Martin Stančík, aktualita
Panasonic letos spustil vlastní Smart TV platformu s názvem Viera Connect, která je podporována letošními a loňskými modely jeho televizorů. A nyní společnost přidává podporu této platformy i pro své Blu-ray přehrávače.
Původně platformu Viera Connect nabízely pouze letošní modely televizorů od Panasonicu, před měsícem však společnost oznámila, že přidává podporu i pro vybrané loňské modely. Viera Connect je další generace platformy Viera Cast, která se odlišuje především větší nabídkou dostupných aplikací. Uživatelé mají díky této platformě přístup do e-shopu s názvem Viera Market App, kde mohou kupovat aplikace zaměřené na hry, video, zprávy a další kategorie.


zde


Před pár dny vydaná aktualizace firmwaru (verze 1.7) Viera Connect přináší podporu tří Blu-ray přehrávačů Panasonicu (jde o modely MP-BDT110, DMP-BDT210 a DMP-BDT310). Díky této podpoře budou mít jejich vlastníci přístup k Viera Connect nezávisle na tom, k jakým televizorům mají své přehrávače připojeny. Kromě přidání podpory Blu-ray přehrávačů přináší nová verze firmwaru také zlepšení přehrávání souborů MKV. Aktualizaci firmwaru si můžete stáhnout zde. Jakmile si ji stáhnete, postupujte podle instrukcí na tom samém webu.

Zdroj: FlatPanelsHD