www.tvfreak.cz
>
>

Black Widow od Marvela dostává první trailer

Black Widow od Marvela dostává první trailer
, , aktualita
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
K oblíbeným
reklama
Idea vlastního sólo filmu pro postavu Natashy Romanoff alias Black Widow je tu už skoro 10 let, ale teprve nyní se něco takového stává realitou. I když už Marvel Studios zakončilo tři fáze ságy svých komiksů a nyní začíná čtvrtou, pořád chce přinášet i příběhy postav z prvních tří fází. A právě Black Widow dosud neměla svůj film tak, jak to měl např. Iron Man, Captain America nebo Thor.
 
 
Film Black Widow vtrhne do kin 1. května 2020 a my se nyní můžeme podívat na první trailer k hodně očekávanému filmu se Scarlett Johansson v hlavní roli. Jak je vidět, film bude vysvětlovat zejména její minulost ruské špiónky a vazeb z "předchozích životů". Také vidíme, že si ve filmu po jejím boku zahrají Florence Pugh, David Harbour a Rachel Weisz.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay
Herec John Boyega mohl způsobit pořádný problém. Kvůli jeho nepozornosti se málem celý scénář ke Star Wars: The Rise of Skywalker dostal na veřejnost. Objevil se totiž v prodeji na aukčním serveru eBay.
29.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh uvádí novou generaci 360° kamery Theta SC2 Ricoh uvádí novou generaci 360° kamery Theta SC2
Ricoh přichází s další generací 360° kamerky Theta SC2. Ta podporuje sférické UHD 4K video, přidává režim Face pro vyhlazování pokožky detekovaných tváří i speciální režim pro natáčení za slabého světla.
22.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby
Shutterstock je znám především jako fotobanka nabízející fotografie a videa. Ve své nabídce má nicméně i audio soubory. Nyní budou k dispozici i za předplatné bez omezení počtu stažených zvuků a písní.
21.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů