www.tvfreak.cz
>
>

Black Panther 2 bude, Marvel však nepřeobsadí postavu pantera

Black Panther 2 bude, Marvel však nepřeobsadí postavu pantera
, , aktualita
Marvel Studios mají nadále v plánu natočit druhý díl Black Panther 2. Bohužel představitel hlavní role Chadwick Boseman nedávno zemřel, takže se hledá náhradní řešení. A přeobsazení hlavní role nepřichází v úvahu.
K oblíbeným
reklama
Black Panther je jedním z mnoha filmů známého Marvel Studios, přičemž byl prvním superhrdinským filmem historie, který byl nominován na Oskary jako nejlepší film roku. Hlavní roli T'Chally, krále fiktivního světa Wakandy, si zde zahrál Chadwick Boseman. Herec už ale v té době nějakou dobu bojoval s rakovinou tlustého střeva, která mu byla diagnostikována v roce 2016, a na níž zemřel 28. srpna letošního roku. Pro studio tak vyvstala otázka, co se stane s připravovaným filmem Black Panther 2.
 
Black Panther od Marvela
 
Šéf Marvel Studios, Kevin Feige, se na adresu Bosemana vyjádřil, že "jeho výkon byl ikonický a překonal všechny dosavadní představitele postavy z minulosti Marvela". Právě proto nehodlá jeho postavu přeobsadit a Black Panther už zůstane vyhrazen Bosemanovi (nehodlá udělat ani jeho digitální verzi). Pokračování filmu se tak bude soustředit na další postavy z Wakandy a paradoxně tak nebude obsahovat postavu, kterou bude mít ve svém názvu. Natáčet by se mělo od léta 2021 a do kin se má snímek dostat v červenci 2022.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core
Sony se stává dalším výrobcem, který ve svých televizích bude podporovat kodek AV1. Firma také nabídne filmy na nové platformě pro streamovaná videa Bravia Core, která slibuje více než pětinásobný bitrate ve srovnání s Netflixem.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik