B&O nabízí stojan k soundbaru Beosound Stage pro televize všech značek

B&O nabízí stojan k soundbaru Beosound Stage pro televize všech značek
, , aktualita
Bang & Olufsen představil luxusní stojan pro svůj soundbar Beosound Stage. Zákazník jej může zkombinovat s většinou dnešních televizorů. Jak ovšem tušíte, o zrovna nejlevnější řešení na trhu se nejedná.
K oblíbeným
reklama
Bang & Olufsen vloni představil svůj vůbec první soundbar kompatibilní s televizory různých značek. Beosound Stage lze umístit na televizní stolek nebo instalovat na zeď, jako v případě většiny soundbarů. Nyní ovšem dánský výrobce přidal další možnost pro zákazníky, kteří si potrpí na elegantní design. Jedná se o stojan, který pojme nejen samostatný soundbar, ale také televizor. Výsledkem je luxusní řešení, které může připomínat starší televizory od Bang & Olufsen. Ovšem s tím rozdílem, že stojan je kompatibilní s televizemi jakýchkoliv značek. Stačí, aby splňovaly dvě základní podmínky: úhlopříčku od 40 do 65 palců a podporu standardu VESA pro umístění držáku.
 
 
To znamená bezproblémovou kompatibilitu s většinou dnešních modelů. Výrobce tvrdí, že stojan byl optimalizován pro letošní LG OLED TV ze série C. Stojan má nosnost 25,6 kg a obsahuje systém pro správu kabelů, které tak nebudou zbytečně narušovat minimalistický design. Novinku lze pořídit přímo na oficiálních stránkách Bang & Olufsen, a to s možností bezplatného vyzkoušení po dobu 30 dnů. Stojan vyjde na nemalých 700 eur, v přepočtu 19 000 Kč. Pokud ovšem ještě nevlastníte soundbar Beosound Stage, připravte si dalších 1 500 eur, tedy více než 40 000 Kč. Bang & Olufsen vidí v tomto řešení příležitost, jak vzhledem k dlouhodobě spíše klesajícím prodejům přilákat náročné majitele televizorů jiných značek.

 

Technické parametry soundbaru B&O Beosound Stage:

  • Rozměry: 110,4 x 17,4 x 7,7 cm
  • Hmotnost: 8 kg
  • Možnost instalace na stěnu
  • Zvuk: 3.0kanálový s celkovým výkonem 550 W
  • Reproduktory: 3x 3/4" výškové, 4x 4" basové, 4x 1,5" širokopásmové
  • Zvukové formáty: Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby digital
  • Konektory: HDMI 2.0b (včetně eARC), 2x Ethernet, L/R Phono, SPDIF, LAN
  • Bezdrátová konektivita: Wi-Fi 5, Bluetooth 4.2 Chromecast, AirPlay 2, B&O Multiroom
  • Obsah balení: soundbar, uživatelská příručka, kabel pro nástěnný držák
  • Barevné varianty: Natural/Black, Bronze Tone/Warm Taupe, Anthracite, Smoked Oak/Grey
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Březen na Netflixu přinese animovaný seriál podle slavné hry DOTA nebo detektivní novinku se Sherlockem Holmesem. Herečka a scénáristka Amy Poehler zase přinese očekávaný komediální film Moxie.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo? Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo?
EU od 1. března 2021 vyžaduje po výrobcích nové energetické štítky spotřebičů, které obsahují pouze třídy od A do G. To se týká také televizorů. Pro většinu aktuálních modelů to bude znamenat pád do nejnižší třídy G.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně
Samsung ani v roce 2020 nepředal štafetu nejúspěšnějšího výrobce televizí své konkurenci. Na celosvětovém trhu si udržel skoro třetinový podíl. Stupně vítězů doplňují LG a Sony. Xiaomi si připsalo úsměch na domácím trhu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik