www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>
>

Avid prodává divizi TV karet Pinnacle

Avid prodává divizi TV karet Pinnacle
, , aktualita
Avid se rozhodl, že restrukturalizuje své některé "pobočky", resp. že se jich zbaví. Na odstřel je tak celá divize TV karet Pinnacle, známá pod značkou PCTV, která bude prodána velkému rivalovi Hauppauge Digital.
K oblíbeným
reklama
Ten také bude dále poskytovat podporu pro celou řadu PCTV produktů. Celá transakce má navíc být dokončena ještě do konce tohoto roku. Avid to komentuje slovy: Snažíme se transformovat celý náš obchod, naše strategie je zaměřena především na softwarová řešení, která nemusí být nutně ve středu zájmu zákazníků, ale zaručí nám širší portfolio video a audio produktů. PCTV je z tohoto hlediska samostatné hardwarové řešení, které lépe zapadne do portfolia leadera na poli TV karet Hauppauge.Avid se ale zbavuje i dalšího svého klenotu. Je jím program Softimage pro modelování 3D pro film, televizní tvorbu a hry. Ten bude prodán Autodesku, který stojí za oblíbeným programem 3D Studio Max. Softimage má za sebou již dlouhou historii, jeho vývoj začal Daniel Langlois již v roce 1986, používají ho například Digital Domain, Ubisoft nebo Sega.

Zdroj: Avid
reklama
Nejnovější články
Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu
Netflix chce být konkurenceschopnější mezi streamovacími službami, které nabízí mnoho obsahu i pro děti, a proto se rozhodl dále vylepšit svou rodičovskou kontrolu. Zavádí např. PIN nebo vylepšené filtry.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG přidá AirPlay 2 a HomeKit i na televize z roku 2018 LG přidá AirPlay 2 a HomeKit i na televize z roku 2018
LG rozšíří podporu technologií AirPlay 2 a HomeKit na modely televizorů z roku 2018, ačkoliv byla původně avizovaná pouze pro modely od roku 2020. Podpora bude přidána prostřednictvím budoucí aktualizace.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
6.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
6.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala