www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

AVID Media Composer 2020.4 přichází s UME, podporuje i macOS Catalina

AVID Media Composer 2020.4 přichází s UME, podporuje i macOS Catalina
, , aktualita
AVID před pár dny uvedl novou verzi svého střihového programu Media Composer 2020.4. Ten přináší užitečné novinky pro majitele verzí pro Apple Mac i Windows. Podporuje macOS Catalina a zvládá i Apple ProRes ve Windows.
K oblíbeným
reklama
Máme zde novou verzi střihového programu AVID Media Composer 2020.4. Ten je k dispozici pro platformy Windows i Apple macOS, přičemž novinky si užijí majitelé obou verzí. Software je nyní plně 64bitový a kompatibilní s nejnovější verzí operačního systému Apple macOS 10.15 Catalina. Dalších užitečných novinek tu najdeme hned několik a jde např. o podporu Universal Media Engine (UME), který nahrazuje již nepodporovaný a děravý QuickTime. Díky tomu je slíben vyšší výkon při importu, přehrávání, editaci i exportu.
 
AVID Media Composer 2020.4
 
Přichází také podpora Apple ProRes, která je nyní dostupná nejen pro Mac, ale i Microsoft Windows. Zlepšena byla také možnost úpravy více klipů najednou, máme tady také rychlou detekci ztlumených klipů a např. i možnost opětovné aktivace zvuku u všech najednou. Nová verze zlepšuje také míchání zvuku pomocí Avid S1 a mobilní aplikace Avid Control. Tím výčet úprav zdaleka nekončí a přečíst si ho můžete na stránkách Avidu.
 
Upgrade je zdarma pro stávající zákazníky, neboť aplikace využívá modelu předplatného. K dispozici je bezplatná ořezaná verze Media Composer First, dále tu máme klasický Media Composer za $23,99 měsíčně a ještě pokročilejší verzi Media Composer Ultimate s důrazem na kolaboraci a propojování workflow. Tato verze vyjde na $49,99 za měsíc.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu
LG oznámilo, že se na trh brzy dostanou nové LCD TV z řad Nano a UN. Jedná se převážně o modely střední třídy, které jsou vybaveny AirPlay 2 a novou verzí webOS. Prodej se se již pomalu rozjíždí na evropských trzích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10 Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10
Do čínských e-shopů se nedávno dostalo další multimediální centrum za pár desítek dolarů, které používá nejnovější Android 10. Od předchozí verze zařízení se jinak neliší, o pohon se tedy opět stará procesor Rockchip RK3318.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace
Program Netflix Recommended TV označuje televize, které splňují požadavky stanovené Netflixem a jsou vhodné pro sledování obsahu z této platformy. Letos byla mezi podmínky přidána podpora interaktivních pořadů. Jaké televize tedy Netflix doporučuje?
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena
První televizory od čínské značky Realme se snaží konkurenci zničit hlavně cenou. Bezrámečkový design, solidní ozvučení i Android TV nejsou v daném segmentu samozřejmostí, proto se muselo šetřit někde jinde. Dostupnost zatím byla potvrzena jen v Indii.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
26.5.2020, aktualita, Milan Šurkala