Autokamera Mio MiVue 846 WiFi slibuje kvalitní noční záběry

Autokamera Mio MiVue 846 WiFi slibuje kvalitní noční záběry
, , aktualita
Značka Mio uvedla na český trh novou autokameru pro náročnější řidiče. MiVue 846 WiFi používá kvalitní snímač Sony Starvis pro kvalitní noční záznamy, 48hodinový pasivní parkovací režim nebo vylepšené upozornění na úsekové radary.
K oblíbeným
reklama
Trh s autokamerami se nedávno rozrostl o high-endový model MiVue 846 WiFi, který proti levnější konkurenci přináší vyšší kvalitu obrazu a několik užitečných novinek. Kamera využívá CMOS snímač Sony Starvis a zvládne pořizovat záznam v rozlišení 1080p (Full HD) se 60 snímky za sekundu. Široký úhel záběru 150 stupňů umožní zachytit vše, co se událo před vozidlem. Podle výrobce se hlavní přednosti kamery ukážou po setmění. Technologie Mio Night Vision Pro využívá objektiv se světelností F1.8, která dokáže propustit více světla, a zajistit tak obraz s vysokým kontrastem i za zhoršených světelných podmínek.
 
 
Autokameru s kompaktním designem lze instalovat za zpětné zrcátko na čelním skle a díky držáku QuickClick si ji můžete vzít s sebou při každém opuštění vozu, aby zbytečně nelákala zloděje. Pokud se ovšem rozhodnete kameru v autě nechat, můžete využívat 48hodinový pohotovostní režim s napájením pomocí vestavěné baterie. Pokud senzory zaznamenají vibrace nebo náraz do zaparkovaného vozidle, dojde k automatickému spuštění záznamu. Pokud navíc připojíte také volitelný MiVue SmartBox, může se nahrávání spustit i při pouhém zjištění pohybu okolo auta.
 
 
Nahrávky můžete sledovat na 2,7" vestavěném displeji a pomocí Wi-Fi se zálohují do připojeného smartphonu, kde můžete používat aplikaci MiVue Pro. Pro náročnější uživatele je potom připraven také PC software Mio MiVue Manager, který umožňuje přehrávat a analyzovat záznam z kamery (připojit lze také zadní kameru A30 nebo A50) i všech senzorů. Během jízdy tento model ukládá data z GPS, takže máte přehled o rychlosti jízdy i přesné poloze.
 
Technologie Mio Smart Alert, která řidiče včas – dle aktuální rychlosti – upozorní na blížící se radar, se dočkala vylepšení. Nyní je na úsekové měření rychlosti upozorněn nejen na jeho začátku, ale také v průběhu, kdy se dozví svoji průměrnou rychlost a kolik metrů i času zbývá do konce úsekového měření. Autokamera Mio MiVue 846 WiFi se na českém trhu prodává za 3 990 Kč včetně DPH.
 
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED
Na CES 2022 představila společnost Samsung i další nové produkty. Jsou mezi nimi chytré televize Neo QLED, které budou vrcholit modelem s 8K rozlišením a frekvencí 144 Hz, zajímavostí jsou i televize s MicroLED.
8.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
LG uvedlo nové OLED TV: svou nejmenší 42" C2 a naopak největší 97" G2 LG uvedlo nové OLED TV: svou nejmenší 42" C2 a naopak největší 97" G2
LG uvedlo na veletrhu CES 2022 spoustu nových televizí. Mezi nimi se dá najít i několik zajímavostí. OLED televize výrobce budou nově k dispozici v ještě menší 42" úhlopříčce a naopak v ještě větší, 97".
7.1.2022, aktualita, Milan Šurkala