Autokamera Mio MiVue 846 WiFi slibuje kvalitní noční záběry

Autokamera Mio MiVue 846 WiFi slibuje kvalitní noční záběry
, , aktualita
Značka Mio uvedla na český trh novou autokameru pro náročnější řidiče. MiVue 846 WiFi používá kvalitní snímač Sony Starvis pro kvalitní noční záznamy, 48hodinový pasivní parkovací režim nebo vylepšené upozornění na úsekové radary.
K oblíbeným
reklama
Trh s autokamerami se nedávno rozrostl o high-endový model MiVue 846 WiFi, který proti levnější konkurenci přináší vyšší kvalitu obrazu a několik užitečných novinek. Kamera využívá CMOS snímač Sony Starvis a zvládne pořizovat záznam v rozlišení 1080p (Full HD) se 60 snímky za sekundu. Široký úhel záběru 150 stupňů umožní zachytit vše, co se událo před vozidlem. Podle výrobce se hlavní přednosti kamery ukážou po setmění. Technologie Mio Night Vision Pro využívá objektiv se světelností F1.8, která dokáže propustit více světla, a zajistit tak obraz s vysokým kontrastem i za zhoršených světelných podmínek.
 
 
Autokameru s kompaktním designem lze instalovat za zpětné zrcátko na čelním skle a díky držáku QuickClick si ji můžete vzít s sebou při každém opuštění vozu, aby zbytečně nelákala zloděje. Pokud se ovšem rozhodnete kameru v autě nechat, můžete využívat 48hodinový pohotovostní režim s napájením pomocí vestavěné baterie. Pokud senzory zaznamenají vibrace nebo náraz do zaparkovaného vozidle, dojde k automatickému spuštění záznamu. Pokud navíc připojíte také volitelný MiVue SmartBox, může se nahrávání spustit i při pouhém zjištění pohybu okolo auta.
 
 
Nahrávky můžete sledovat na 2,7" vestavěném displeji a pomocí Wi-Fi se zálohují do připojeného smartphonu, kde můžete používat aplikaci MiVue Pro. Pro náročnější uživatele je potom připraven také PC software Mio MiVue Manager, který umožňuje přehrávat a analyzovat záznam z kamery (připojit lze také zadní kameru A30 nebo A50) i všech senzorů. Během jízdy tento model ukládá data z GPS, takže máte přehled o rychlosti jízdy i přesné poloze.
 
Technologie Mio Smart Alert, která řidiče včas – dle aktuální rychlosti – upozorní na blížící se radar, se dočkala vylepšení. Nyní je na úsekové měření rychlosti upozorněn nejen na jeho začátku, ale také v průběhu, kdy se dozví svoji průměrnou rychlost a kolik metrů i času zbývá do konce úsekového měření. Autokamera Mio MiVue 846 WiFi se na českém trhu prodává za 3 990 Kč včetně DPH.
 
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením
Společnost TCL připravila dva nové modely televizí. Jde o X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Series Mini LED 8K. Jak už naznačují jména, mají vysoké rozlišení 8K a technologii Mini LED.
13.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9 JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9
Společnost JVC před měsícem oznámila, že uvede 8K projektory. Nyní se oficiálně představují a zvládnou 8K při 60p nebo dokonce 4K při 120p. Vysokého rozlišení dosahují díky technologii 8K/e-shift(X).
8.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl
Xiaomi je jedničkou na čínském trhu s televizemi, které mají OLED panel. Prozatím stále minoritní technologie vystrkuje růžky a v podání Xiaomi velmi úspěšně. Firma má více než 50% podíl na trhu s OLED TV.
5.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Philips představuje nové televize OLED+936 a OLED+986 Philips představuje nové televize OLED+936 a OLED+986
V nabídce televizí společnosti Philips se objevily dva nové modely s obrazovkou typu OLED. Jde o varianty OLED+936 a OLED+986. Nové panely mají zvýšit jas až o 20 % a chybět nebude ani funkce Ambilight.
1.9.2021, aktualita, Milan Šurkala