Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Arnold Schwarzenegger se vrací v akčním seriálu Fubar na Netflixu (teaser)

28.2.2023, Milan Šurkala, aktualita
Arnold Schwarzenegger se vrací v akčním seriálu Fubar na Netflixu (teaser)
Netflix chystá nový seriál, v němž si zahraje slavný Arnold Schwazenegger. Bude zde v roli odcházejícího agenta CIA a film má přinést nejen akci, ale také humor. Tak trochu by to mohly být Pravdivé lži v seriálové podobě.
Přestože Arnolda Schwarzeneggera známe zejména z akčních filmů, ve své kariéře měl i několik komedií včetně akční komedie Pravdivé lži, kde tyto dva žánry zkombinoval. Nyní se vrhnul i na seriály a na Netflixu se brzy dočkáme 8dílného seriálu Fubar, který by měl být v žánru Pravdivých lží. Schwarzenegger si zde zahraje odcházejícího agenta CIA Luka Brunnera, jehož dcera Emma Brunner (hraje ji Monica Barbaro) je rovněž v CIA, ale navzájem o tom neví. To se ale zvrtne a Luke před svým odchodem do penze bude muset splnit ještě jednu akci, která se právě bude týkat jeho rodiny. Oba zjistí, že se vlastně navzájem moc neznají.
 
 
Za seriálem stojí Nick Santora a v seriálu se ještě objeví Jay Baruchel, Fortune Feimster, Milan Carter, Travis Van Winkle, Gabriel Luna, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris nebo Fabiana Udenio. Seriál se na Netflixu objeví 25. května 2023 a nyní se můžeme podívat alespoň na velmi krátký teaser.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.