www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple TV+ přinese premiéru dalšího filmu s Tomem Hanksem

Apple TV+ přinese premiéru dalšího filmu s Tomem Hanksem
, , aktualita
Apple pokračuje v boji o zákazníky streamovacích služeb. Letos patrně přinese další velkou premiéru filmu, který byl původně určen pro kina. Jedná se o připravované sci-fi Finch, kde si titulní roli zahraje Tom Hanks.
K oblíbeným
reklama
Apple sice nezveřejnil počet předplatitelů své služby TV+, ale zajisté bude daleko za Netflixem nebo Disney+. To se americký gigant snaží napravit velkými investicemi do originálního obsahu a v současné době nabízí několik desítek seriálů, filmů nebo dokumentů, z nichž některé dosahují velmi solidní kvality. Další cestou je potom obsah třetích stran, za který Apple rovněž neváhá utratit astronomické sumy. Vloni si tak předplatitelé Apple TV+ mohli pustit válečné drama Greyhound, které se kvůli pandemii koronaviru nedostalo do kin, jak původně zamýšleli tvůrci.
 
Greyhound (2020) s Tomem Hanksem
 
Nyní měl Apple získat exkluzivní práva na další připravovaný snímek s Tomem Hanksem. Podle webu Deadline.com měl Apple zvítězit v aukci s dalšími provozovateli portálů streamovaného videa o sci-fi Finch. Pokud budou jednání úspěšně dokončena, bude mít snímek premiéru pravděpodobně koncem letošního roku. Kvůli možnosti nominace na filmové ceny se počítá i s omezeným uvedením do kin, ale hlavním distribučním kanálem bude služba Apple TV+. Měsíčně stojí 139 Kč, což je méně než jeden lístek do kina. Skoro dvě třetiny diváků navíc službu využívají bezplatně, protože získali přístup při nákupu zařízení od Applu.
 
Není jasné, kolik Apple zaplatit za práva ke streamování filmu ani jací soupeři se mu během aukce postavili. Za Greyhound měla firma z Cupertina vloni zaplatit 70 milionů dolarů, ale za poslední bondovku Není čas zemřít údajně nabízela až 400 milionů dolarů. Finch (původně natáčený pod názvem Bios) je postapokalyptické sci-fi drama o posledním člověku na planetě – vynálezci, který sobě a svému psovi postaví společníka v podobě robota. Režisérem snímku je Miguel Sapochnik, který se podílel na Hře o trůny. Vedle Toma Hankse se ve filmu představí Caleb Landry Jones, Samira Wiley, Laura Harrier a Skeet Ulrich.
 
Film, jehož producentem je společnost Universal Pictures, měl mít původně premiéru v amerických kinech v říjnu 2020. Odsunuta byla kvůli koronaviru.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
O2 TV ztrácí kanály skupiny AMC, ale představuje i řadu novinek O2 TV ztrácí kanály skupiny AMC, ale představuje i řadu novinek
AMC, Film+, Spektrum, Sport1 nebo Minimax. Tyto a další kanály zmizí za pár týdnů z nabídky O2 TV. Naopak dojde k přidání desítky kanálů včetně exkluzivní novinky HGTV HD z rodiny Discovery. Připravena je i služba O2 TV Plus pro filmové fanoušky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SledováníTV zdarma na 6 měsíců? TCL rozdává dárek k TV a soundbarům SledováníTV zdarma na 6 měsíců? TCL rozdává dárek k TV a soundbarům
Pokud si zakoupíte televizor TCL nebo Thomson, případně soundbar TCL, máte nárok na vyzkoušení služby SledováníTV po dobu 6 měsíců. Balíček v hodnotě 1 880 Kč obsahuje více než stovku kanálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
18.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik