www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně

Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
, , aktualita
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
K oblíbeným
reklama
V březnu oznámila společnost Apple, že připravuje streamovací službu Apple TV+ (Apple TV Plus). Zatím se tak nestalo, nicméně to neznamená, že by se termín neblíží. Postupně se tak na světlo světa dostávají také informace o službě. Podle uniklých informací by se nová služba měla představit do listopadu letošního roku (dá se tedy předpokládat na zářijové keynote s iPhony nebo říjnové s iPady) a hovoří se pak o ceně $9,99. To není zrovna nejméně. Netflix stojí v USA $8,99 a připravovaná služba Disney Plus bude dokonce jen za $6,99.
 
Apple TV+ logo
 
Při spuštění bude mít Apple TV+ jen několik vlastních pořadů a seriálů, jejich počet se ale bude postupně zvyšovat. Oproti Netflixu, který obvykle zveřejní celou sérii najednou, chce Apple zvolit trochu odlišnou cestu. Nové seriály by měly být obvykle uvolněny s prvními třemi epizodami, aby stačily vyvolat zájem, a poté už budou uvolňovány v týdenních intervalech. Jedním z připravovaných seriálů bude např. The Morning Show, kde si zahraje Jennifer Aniston, Steve Carrel a Reese Witherspoon. Do prvních dvou sérií Apple investoval 300 milionů USD.
 
 
Připomeňme, že Apple se hodně snaží zbavit své závislosti na prodejích iPhonů, které se stále snižují a společnost už v prodejích celosvětově padla dokonce na čtvrté místo (za Samsung, Huawei a Oppo). Služby jsou ale zlatým dolem, takže není divu, že snaží tolik protlačovat hudební streamovací službu Apple Music, předplatné novin Apple News a hraní her na Apple Arcade. Otázkou tak zůstává, zda se mu pro svou Apple TV+ podaří přesvědčit dostatek diváků a přetáhnout je od konkurenčních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, Hulu, HBO nebo Amazon Prime.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala