www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně

Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
, , aktualita
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
K oblíbeným
reklama
V březnu oznámila společnost Apple, že připravuje streamovací službu Apple TV+ (Apple TV Plus). Zatím se tak nestalo, nicméně to neznamená, že by se termín neblíží. Postupně se tak na světlo světa dostávají také informace o službě. Podle uniklých informací by se nová služba měla představit do listopadu letošního roku (dá se tedy předpokládat na zářijové keynote s iPhony nebo říjnové s iPady) a hovoří se pak o ceně $9,99. To není zrovna nejméně. Netflix stojí v USA $8,99 a připravovaná služba Disney Plus bude dokonce jen za $6,99.
 
Apple TV+ logo
 
Při spuštění bude mít Apple TV+ jen několik vlastních pořadů a seriálů, jejich počet se ale bude postupně zvyšovat. Oproti Netflixu, který obvykle zveřejní celou sérii najednou, chce Apple zvolit trochu odlišnou cestu. Nové seriály by měly být obvykle uvolněny s prvními třemi epizodami, aby stačily vyvolat zájem, a poté už budou uvolňovány v týdenních intervalech. Jedním z připravovaných seriálů bude např. The Morning Show, kde si zahraje Jennifer Aniston, Steve Carrel a Reese Witherspoon. Do prvních dvou sérií Apple investoval 300 milionů USD.
 
 
Připomeňme, že Apple se hodně snaží zbavit své závislosti na prodejích iPhonů, které se stále snižují a společnost už v prodejích celosvětově padla dokonce na čtvrté místo (za Samsung, Huawei a Oppo). Služby jsou ale zlatým dolem, takže není divu, že snaží tolik protlačovat hudební streamovací službu Apple Music, předplatné novin Apple News a hraní her na Apple Arcade. Otázkou tak zůstává, zda se mu pro svou Apple TV+ podaří přesvědčit dostatek diváků a přetáhnout je od konkurenčních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, Hulu, HBO nebo Amazon Prime.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik