www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně

Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
, , aktualita
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
K oblíbeným
reklama
V březnu oznámila společnost Apple, že připravuje streamovací službu Apple TV+ (Apple TV Plus). Zatím se tak nestalo, nicméně to neznamená, že by se termín neblíží. Postupně se tak na světlo světa dostávají také informace o službě. Podle uniklých informací by se nová služba měla představit do listopadu letošního roku (dá se tedy předpokládat na zářijové keynote s iPhony nebo říjnové s iPady) a hovoří se pak o ceně $9,99. To není zrovna nejméně. Netflix stojí v USA $8,99 a připravovaná služba Disney Plus bude dokonce jen za $6,99.
 
Apple TV+ logo
 
Při spuštění bude mít Apple TV+ jen několik vlastních pořadů a seriálů, jejich počet se ale bude postupně zvyšovat. Oproti Netflixu, který obvykle zveřejní celou sérii najednou, chce Apple zvolit trochu odlišnou cestu. Nové seriály by měly být obvykle uvolněny s prvními třemi epizodami, aby stačily vyvolat zájem, a poté už budou uvolňovány v týdenních intervalech. Jedním z připravovaných seriálů bude např. The Morning Show, kde si zahraje Jennifer Aniston, Steve Carrel a Reese Witherspoon. Do prvních dvou sérií Apple investoval 300 milionů USD.
 
 
Připomeňme, že Apple se hodně snaží zbavit své závislosti na prodejích iPhonů, které se stále snižují a společnost už v prodejích celosvětově padla dokonce na čtvrté místo (za Samsung, Huawei a Oppo). Služby jsou ale zlatým dolem, takže není divu, že snaží tolik protlačovat hudební streamovací službu Apple Music, předplatné novin Apple News a hraní her na Apple Arcade. Otázkou tak zůstává, zda se mu pro svou Apple TV+ podaří přesvědčit dostatek diváků a přetáhnout je od konkurenčních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, Hulu, HBO nebo Amazon Prime.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala