www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července

Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července
, , aktualita
Kvůli koronavirové pandemii má Apple omezené možnosti tvořit vlastní obsah pro streamovací službu TV+. Už podruhé tak prodlužuje bezplatné období pro vyzkoušení, které bude končit až v červenci letošního roku.
K oblíbeným
reklama
Pokud jste si zakoupili produkt Apple, dostali jste k němu i roční bezplatný přístup ke streamovací službě Apple TV+. Bohužel pro Apple došlo ke spuštění služby ve velmi nešťastnou chvíli a tehdy, kdy se měla tato akce naplno rozjet a přikovat zákazníky Applu k jeho streamovací službě, přišla koronavirová pandemie. To by mohla být výhra, kdyby však měl Apple na službě také nějaký obsah. Jenže toho zde bylo a stále je jen málo, takže výsledkem bylo to, že lidé sice měli službu, ale Apple kvůli opatřením nemohl točit další série a Apple TV+ tak dodnes zeje docela prázdnotou. Druhé série se totiž dočkal pouze seriál Dickinson. Další (For All Mankind, The Morning Show nebo See) zatím stále končí na první sérii.
 
Apple TV+ The Morning Show
 
Aby tak zákazníci nebyli o něco ochuzeni, Apple už podruhé prodlužuje lhůtu pro vyzkoušení služby. Tyto lhůty měly původně pro první zákazníky končit už 1. listopadu 2020, ale Apple je v minulosti prodloužil do února 2021. V druhém prodloužení nicméně dává zákazníkům, kterým by měl Apple TV+ skončit v únoru až červnu 2021, možnost bezplatného sledování až do července. To by se už na streamovací službě měl snad objevit další obsah.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV
Byla to trochu ostuda, že to Googlu trvalo tak dlouho, ale nakonec se uživatelé dočkají 23. června. Řeč je o platformě pro streamování her Stadia, která se dostane na nový Chromecast a vybrané Android TV.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem
Samsung zvažuje nové modely z řady Lifestyle TV. První televize je integrována do podlahového stojanu a obsahuje masivní reproduktory. Druhý design, jehož realizaci si lze jen těžko představit, nabízí širokoúhlou obrazovku s minimálními rámečky.
6.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik