Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července

20.1.2021, Milan Šurkala, aktualita
Kvůli koronavirové pandemii má Apple omezené možnosti tvořit vlastní obsah pro streamovací službu TV+. Už podruhé tak prodlužuje bezplatné období pro vyzkoušení, které bude končit až v červenci letošního roku.
Pokud jste si zakoupili produkt Apple, dostali jste k němu i roční bezplatný přístup ke streamovací službě Apple TV+. Bohužel pro Apple došlo ke spuštění služby ve velmi nešťastnou chvíli a tehdy, kdy se měla tato akce naplno rozjet a přikovat zákazníky Applu k jeho streamovací službě, přišla koronavirová pandemie. To by mohla být výhra, kdyby však měl Apple na službě také nějaký obsah. Jenže toho zde bylo a stále je jen málo, takže výsledkem bylo to, že lidé sice měli službu, ale Apple kvůli opatřením nemohl točit další série a Apple TV+ tak dodnes zeje docela prázdnotou. Druhé série se totiž dočkal pouze seriál Dickinson. Další (For All Mankind, The Morning Show nebo See) zatím stále končí na první sérii.
 
Apple TV+ The Morning Show
 
Aby tak zákazníci nebyli o něco ochuzeni, Apple už podruhé prodlužuje lhůtu pro vyzkoušení služby. Tyto lhůty měly původně pro první zákazníky končit už 1. listopadu 2020, ale Apple je v minulosti prodloužil do února 2021. V druhém prodloužení nicméně dává zákazníkům, kterým by měl Apple TV+ skončit v únoru až červnu 2021, možnost bezplatného sledování až do července. To by se už na streamovací službě měl snad objevit další obsah.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.