www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července

Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července
, , aktualita
Kvůli koronavirové pandemii má Apple omezené možnosti tvořit vlastní obsah pro streamovací službu TV+. Už podruhé tak prodlužuje bezplatné období pro vyzkoušení, které bude končit až v červenci letošního roku.
K oblíbeným
reklama
Pokud jste si zakoupili produkt Apple, dostali jste k němu i roční bezplatný přístup ke streamovací službě Apple TV+. Bohužel pro Apple došlo ke spuštění služby ve velmi nešťastnou chvíli a tehdy, kdy se měla tato akce naplno rozjet a přikovat zákazníky Applu k jeho streamovací službě, přišla koronavirová pandemie. To by mohla být výhra, kdyby však měl Apple na službě také nějaký obsah. Jenže toho zde bylo a stále je jen málo, takže výsledkem bylo to, že lidé sice měli službu, ale Apple kvůli opatřením nemohl točit další série a Apple TV+ tak dodnes zeje docela prázdnotou. Druhé série se totiž dočkal pouze seriál Dickinson. Další (For All Mankind, The Morning Show nebo See) zatím stále končí na první sérii.
 
Apple TV+ The Morning Show
 
Aby tak zákazníci nebyli o něco ochuzeni, Apple už podruhé prodlužuje lhůtu pro vyzkoušení služby. Tyto lhůty měly původně pro první zákazníky končit už 1. listopadu 2020, ale Apple je v minulosti prodloužil do února 2021. V druhém prodloužení nicméně dává zákazníkům, kterým by měl Apple TV+ skončit v únoru až červnu 2021, možnost bezplatného sledování až do července. To by se už na streamovací službě měl snad objevit další obsah.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2 TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2
Na internet se dostávají podrobnosti o soundbaru TS8132, který TCL představilo zkraje roku. Tento model bude dodáván společně s bezdrátovým subwooferem a nabídce celkový výkon 350 W. Chybět nebude virtuální prostorový zvuk.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit
Zpracování formátu Dolby Vision dnes zvládne kdejaké zařízení, ale rozdíly ve výsledné kvalitě mohou být patrné na první pohled. Následující video ukazuje přímé srovnání, když jsou metadata zpracována televizí a UHD Blu-ray přehrávačem.
7.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf
Samsung představil novou generaci lifestylových televizorů The Frame, které svým designem připomínají obraz. Vůbec poprvé k nim výrobce nabídne také poličku, která by měla doplnit design interiéru.
7.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
7.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik