www.tvfreak.cz
>
>
>

Aplikace Twitter pro Android TV končí

Aplikace Twitter pro Android TV končí
, , aktualita
Twitter oznámil, že tento týden ukončí provoz některých svých aplikací, což se týká platforem Android TV, Roku a Xbox. To na druhou stranu tolik nevadí, neboť aplikace měly jen malou uživatelskou základnu.
reklama
Twitter pokračuje v čištění svého portfolia klientů pro různé platformy. V únoru to odnesla verze pro počítače Mac a nyní se společnost zaměřila na své aplikace pro Android TV, Roku a Xbox. Tyto verze skončí svůj život ve čtvrtek 24. května 2018, kdy budou odstraněny z příslušných obchodů a také přestanou fungovat uživatelům, kteří si je již dříve nainstalovali. Twitter se díky tomu bude moci soustředit na vývoj aplikací pro jiné operační systémy, neboť zmiňované verze aplikací jsou používány jen okrajově. Třeba Twitter pro Android TV zaznamenal v Google Play Store maximálně desítky tisíc stažení a většina uživatelů navíc nebyla spokojena, jak ukazuje průměrné hodnocení pouhé dvě hvězdičky z pěti.
 
 
Ani uživatelé televizorů s Android TV totiž mnohdy nevěděli, že Twitter má aplikaci pro tuto platformu. Navíc se ani nejednalo o plnohodnotného klienta, který by umožňoval psát tweety nebo si prohlížet příspěvky jiných uživatelů. Dokonce ani nebylo nutné mít pro používání aplikace zřízený účet na Twitteru a přihlašovat se k němu. Vše, co uměl Twitter pro Android TV, je přehrávání videí z různých oblastí publikovaných na této sociální síti, a dále také oblíbená videa ze služeb Vine a Periscope. Poslední aktualizaci, která přinášela jen menší opravy chyb, získala aplikace koncem loňského roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung se zbavil matoucí zkratky HDR+ Samsung se zbavil matoucí zkratky HDR+
Ve specifikaci letošních televizorů od Samsungu už nenajdeme informaci o HDR+. To nemusí znamenat, že aktuální modely o tuto funkci přišly, ale zkratka se mohla zákazníkům plést s formátem HDR10+.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Loewe chystá televize Bild 1 v nových úhlopříčkách Loewe chystá televize Bild 1 v nových úhlopříčkách
Na fóru Loewe prosákly informace o dvou připravovaných modelech 4K LCD TV z řady Bild 1. Potěší především zájemce o menší televize, nabídnou totiž úhlopříčky 43" a 49". Na trh by se měly dostat v dubnu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix a Marvel rozvazují spolupráci, důvodem je Disney+ Netflix a Marvel rozvazují spolupráci, důvodem je Disney+
Seriály z produkce Netflixu, které vznikaly ve spolupráci s Marvelem, definitivně končí. Jako poslední vyjde třetí série Jessicy Jones. Není pochyb o tom, že hlavním důvodem bude vlastní streamovací služba, kterou spustí Disney.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nové Panasonic LCD TV se nebojí HDR10+ ani Dolby Vision Nové Panasonic LCD TV se nebojí HDR10+ ani Dolby Vision
Pro rok 2019 si Panasonic přichystal čtyři nové řady LCD TV se 4K HDR. Nalezneme je v řadách GX940, GX900, GX800 a GX700 s úhlopříčkami 40" až 75". Nejvyšší model využívá obnovovací frekvenci 100 Hz a procesor HCX Pro Intelligent.
19.2.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic zdvojnásobil svou nabídku OLED TV Panasonic zdvojnásobil svou nabídku OLED TV
Zatímco vloni nabízel Panasonic televizory s OLED pouze ve dvou řadách, pro rok 2019 přichystal rovnou čtyři – GZ2000, GZ1500, GZ1000 a GZ950. Všechny modely podporují zároveň HDR10+ a Dolby Vision, nechybí ani Dolby Atmos.
18.2.2019, aktualita, Jáchym Šlik