www.tvfreak.cz
>
>
>

Aplikace Twitter pro Android TV končí

Aplikace Twitter pro Android TV končí
, , aktualita
Twitter oznámil, že tento týden ukončí provoz některých svých aplikací, což se týká platforem Android TV, Roku a Xbox. To na druhou stranu tolik nevadí, neboť aplikace měly jen malou uživatelskou základnu.
reklama
Twitter pokračuje v čištění svého portfolia klientů pro různé platformy. V únoru to odnesla verze pro počítače Mac a nyní se společnost zaměřila na své aplikace pro Android TV, Roku a Xbox. Tyto verze skončí svůj život ve čtvrtek 24. května 2018, kdy budou odstraněny z příslušných obchodů a také přestanou fungovat uživatelům, kteří si je již dříve nainstalovali. Twitter se díky tomu bude moci soustředit na vývoj aplikací pro jiné operační systémy, neboť zmiňované verze aplikací jsou používány jen okrajově. Třeba Twitter pro Android TV zaznamenal v Google Play Store maximálně desítky tisíc stažení a většina uživatelů navíc nebyla spokojena, jak ukazuje průměrné hodnocení pouhé dvě hvězdičky z pěti.
 
 
Ani uživatelé televizorů s Android TV totiž mnohdy nevěděli, že Twitter má aplikaci pro tuto platformu. Navíc se ani nejednalo o plnohodnotného klienta, který by umožňoval psát tweety nebo si prohlížet příspěvky jiných uživatelů. Dokonce ani nebylo nutné mít pro používání aplikace zřízený účet na Twitteru a přihlašovat se k němu. Vše, co uměl Twitter pro Android TV, je přehrávání videí z různých oblastí publikovaných na této sociální síti, a dále také oblíbená videa ze služeb Vine a Periscope. Poslední aktualizaci, která přinášela jen menší opravy chyb, získala aplikace koncem loňského roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
OnePlus rozšíří záběr, chystá chytrou televizi OnePlus rozšíří záběr, chystá chytrou televizi
Společnost OnePlus známe především jako výrobce velmi výkonných telefonů za poměrně příznivé ceny. Společnost však chce rozšířit portfolio svých výrobků a chystá chytrou televizi pod názvem OnePlus TV.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony představilo profi kamery HDC-3500 a HXR-NX200 Sony představilo profi kamery HDC-3500 a HXR-NX200
Sony se také zaměřilo na profesionální kamery a představilo dvě novinky. Kamera HDC-3500 přichází se třemi 2/3" CMOS snímači s globální závěrkou, model HXR-NX200 má pak snímač jen jeden, ale větší s 1,0" úhlopříčkou.
15.9.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Kamera Canon XF705 umí 4K 50p 10bit na SD kartu Kamera Canon XF705 umí 4K 50p 10bit na SD kartu
Canon uvedl na trh svou novou videokameru XF705, která je působivá především svými schopnostmi záznamu na interní úložiště v podobě SD karty. Umí sem totiž zaznamenat UHD 4K HDR video se 4:2:2 kódováním a 10 bity.
15.9.2018, aktualita, Milan Šurkala
Adobe After Effects a Premiere Pro v nových verzích Adobe After Effects a Premiere Pro v nových verzích
Adobe aktualizoval své oblíbené aplikace pro editaci videa, Premiere Pro i After Effects. Mnoho z vylepšení bude k dispozici i globálně pro celý Creative Cloud. Těšit se tak můžete např. na snazší workflow, nové způsoby animování i lepší zvuk.
14.9.2018, aktualita, Milan Šurkala
Sharp přináší 4K LCD TV s velkými úhlopříčkami a další novinky Sharp přináší 4K LCD TV s velkými úhlopříčkami a další novinky
Sharp si pro evropské zákazníky přichystal celkem čtyři nové modely 4K HDR TV s méně obvyklými úhlopříčkami 60" a 70". Dočkali jsme se také prototypu druhé generace 8K HDR TV a dvojice nových soundbarů.
11.9.2018, aktualita, Jáchym Šlik