www.tvfreak.cz
>
>
>

Aplikace Twitter pro Android TV končí

Aplikace Twitter pro Android TV končí
, , aktualita
Twitter oznámil, že tento týden ukončí provoz některých svých aplikací, což se týká platforem Android TV, Roku a Xbox. To na druhou stranu tolik nevadí, neboť aplikace měly jen malou uživatelskou základnu.
reklama
Twitter pokračuje v čištění svého portfolia klientů pro různé platformy. V únoru to odnesla verze pro počítače Mac a nyní se společnost zaměřila na své aplikace pro Android TV, Roku a Xbox. Tyto verze skončí svůj život ve čtvrtek 24. května 2018, kdy budou odstraněny z příslušných obchodů a také přestanou fungovat uživatelům, kteří si je již dříve nainstalovali. Twitter se díky tomu bude moci soustředit na vývoj aplikací pro jiné operační systémy, neboť zmiňované verze aplikací jsou používány jen okrajově. Třeba Twitter pro Android TV zaznamenal v Google Play Store maximálně desítky tisíc stažení a většina uživatelů navíc nebyla spokojena, jak ukazuje průměrné hodnocení pouhé dvě hvězdičky z pěti.
 
 
Ani uživatelé televizorů s Android TV totiž mnohdy nevěděli, že Twitter má aplikaci pro tuto platformu. Navíc se ani nejednalo o plnohodnotného klienta, který by umožňoval psát tweety nebo si prohlížet příspěvky jiných uživatelů. Dokonce ani nebylo nutné mít pro používání aplikace zřízený účet na Twitteru a přihlašovat se k němu. Vše, co uměl Twitter pro Android TV, je přehrávání videí z různých oblastí publikovaných na této sociální síti, a dále také oblíbená videa ze služeb Vine a Periscope. Poslední aktualizaci, která přinášela jen menší opravy chyb, získala aplikace koncem loňského roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Hisense představil své první OLED TV, zradil tak QLED Alliance? Hisense představil své první OLED TV, zradil tak QLED Alliance?
Hisense, mimochodem jeden ze zakládajících členů QLED Alliance, uvádí na trh svou první OLED TV. Jedná se o elegantní model s tenkým designem, který lze pořídit ve dvou velikostech. Dorazit by mohl i na evropské trhy.
17.11.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix zkouší mobilní streamování za poloviční cenu Netflix zkouší mobilní streamování za poloviční cenu
Některé trhy jsou na cenu streamovacích služeb citlivější než jiné, a proto Netflix zkouší zavést ještě levnější plány předplatného svých služeb. Tentokrát půjde o možnost přehrávat obsah jen na mobilních zařízeních.
16.11.2018, aktualita, Milan Šurkala
Samsung QLED TV pro rok 2019 poodhalují své zbraně Samsung QLED TV pro rok 2019 poodhalují své zbraně
Samsung si zaregistroval velké množství ochranných známek, které označují technologie pro vylepšení obrazu i zvuku. Většinu z nich by mohl využít u příští generace svých televizorů, kterou ukáže na CES 2019.
16.11.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Hulu se rozšíří do celého světa Streamovací služba Hulu se rozšíří do celého světa
Disney, které se brzy stane většinovým akcionářem ve společnosti Hulu, má v plánu tuto streamovací službu rozšířit mimo USA. Netflix a Amazon tedy v budoucnu získají další konkurenci na mezinárodních trzích.
14.11.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED+ 903 vstupuje na český trh. Jaká je cena? Philips OLED+ 903 vstupuje na český trh. Jaká je cena?
Philips uvedl na český trh svou další OLED TV . Tentokrát se jedná o cenami ověnčený model, který by měl kromě výborné obrazové kvality nabídnout také nadprůměrný zvuk. Ve výbavě totiž nalezneme integrovaný soundbar od Bowers & Wilkins.
13.11.2018, aktualita, Jáchym Šlik