www.tvfreak.cz
>
>
>

Aplikace Twitter pro Android TV končí

Aplikace Twitter pro Android TV končí
, , aktualita
Twitter oznámil, že tento týden ukončí provoz některých svých aplikací, což se týká platforem Android TV, Roku a Xbox. To na druhou stranu tolik nevadí, neboť aplikace měly jen malou uživatelskou základnu.
reklama
Twitter pokračuje v čištění svého portfolia klientů pro různé platformy. V únoru to odnesla verze pro počítače Mac a nyní se společnost zaměřila na své aplikace pro Android TV, Roku a Xbox. Tyto verze skončí svůj život ve čtvrtek 24. května 2018, kdy budou odstraněny z příslušných obchodů a také přestanou fungovat uživatelům, kteří si je již dříve nainstalovali. Twitter se díky tomu bude moci soustředit na vývoj aplikací pro jiné operační systémy, neboť zmiňované verze aplikací jsou používány jen okrajově. Třeba Twitter pro Android TV zaznamenal v Google Play Store maximálně desítky tisíc stažení a většina uživatelů navíc nebyla spokojena, jak ukazuje průměrné hodnocení pouhé dvě hvězdičky z pěti.
 
 
Ani uživatelé televizorů s Android TV totiž mnohdy nevěděli, že Twitter má aplikaci pro tuto platformu. Navíc se ani nejednalo o plnohodnotného klienta, který by umožňoval psát tweety nebo si prohlížet příspěvky jiných uživatelů. Dokonce ani nebylo nutné mít pro používání aplikace zřízený účet na Twitteru a přihlašovat se k němu. Vše, co uměl Twitter pro Android TV, je přehrávání videí z různých oblastí publikovaných na této sociální síti, a dále také oblíbená videa ze služeb Vine a Periscope. Poslední aktualizaci, která přinášela jen menší opravy chyb, získala aplikace koncem loňského roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vuze XR Dual: 360° kamerka schopná i 180° 3D záznamu Vuze XR Dual: 360° kamerka schopná i 180° 3D záznamu
Vuze XR Dual je velmi zajímavou kamerkou pro dva druhy záznamu. Umí totiž nejen 360° 2D režim, ale také 3D záznam s úhlem záběru 180°.  Má totiž výklopné objektivy. A nechybí ani 5,7K rozlišení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Walmart uvažuje o streamování filmů: konkurence Amazonu a Netflixu? Walmart uvažuje o streamování filmů: konkurence Amazonu a Netflixu?
Obchodní řetězec Walmart se vydal na boj s konkurenčním Amazonem. Nejenže se dal dohromady s Microsoftem, ale chystá také levnější alternativu streamovacím službám Netflix a Amazon Prime Video.
19.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Sony Channel Editor: udělejte si pořádek v TV kanálech Sony Channel Editor: udělejte si pořádek v TV kanálech
Sony vydalo program, pomocí kterého lze pohodlněji editovat seznam naladěných televizních programů. Budete k tomu potřebovat podporovaný televizor, USB flash disk a počítač. Nástroj navíc umí česky.
19.7.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Apple konečně vydal AirPlay 2. Jaké reproduktory ho podporují? Apple konečně vydal AirPlay 2. Jaké reproduktory ho podporují?
Po měsících napjatého očekávání byl zpřístupněn bezdrátový audio protokol Apple Airplay 2. Pro jeho využívání musíte mít zařízení iOS 11.4 či tvOS 11.4 a některý z podporovaných reproduktorů – přinášíme jejich seznam.
2.6.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní Sony TV se naučily Dolby Vision Letošní Sony TV se naučily Dolby Vision
Na vybrané televizory Sony u roku 2018 míří aktualizace, která přidává podporu standardu Dolby Vision. Nový firmware přináší pár dalších drobných novinek, a to také na modely z předchozích let.
2.6.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář