www.tvfreak.cz
>
>

Aplikace F1 TV zamíří na televize. Nově je dostupná i v Česku

Aplikace F1 TV zamíří na televize. Nově je dostupná i v Česku
, , aktualita
Služba streamovaného videa F1 TV, která konečně funguje také v České republice, dostane svou aplikaci pro Android TV a další platformy. Prozatím mohou fanoušci motorsportu využít alespoň odeslání přes Chromecast nebo AirPlay.
K oblíbeným
reklama
Milovníci závodů formule 1, kteří nemají přístup k lineárnímu vysílání, by měli zpozornět. Oficiální platforma streamovaného videa F1 TV totiž přichází s několika příjemnými novinkami. Vůbec nejdůležitější z nich je rozšíření předplatného F1 TV Pro na několik dalších trhů včetně České republiky a Slovenska. V současné době je tedy přístupná v 85 zemích světa, platforma F1 TV bez živých přenosů potom dokonce ve 118 zemích. Překážkou pro některé diváky může být lokalizace, neboť služba funguje v šesti jazycích. Jak ovšem tušíte, čeština ani slovenština mezi nimi nejsou. Pokud chcete sledovat závody formule 1 s českým komentářem, nezbývá vám než sledovat lineární vysílání kanálů Sport 1 a Sport 2.
 
 
F1 TV funguje na bázi předplatného, které je dostupné ve dvou variantách. Základní F1 TV Access nabízí kompletní záznamy i sestřihy velkých cen, přístup k záběrům ze všech palubních kamer i archiv závodů. Kromě F1 je k dispozici také přístup k obsahu z pohárů¨F2, F3 a Porsche Supercup, stejně jako k podrobným datům, mapám a výsledkovým listinám ze závodů F1. Za tento plán zaplatí diváci 3 eura měsíčně nebo 27 eur ročně. Druhá varianta F1 TV pro, která je na českém trhu novinkou, obsahuje navíc živé vysílání přímé přenosy závodů F1, F2, F3 a Porsche Supercup včetně kompletnímu přístupu k palubním kamerám pilotů a týmovým vysílačkám. Tento plán vyjde na 6 eur měsíčně nebo 60 eur ročně.
 
 
V současné době lze F1 TV sledovat prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilních aplikací pro Android a iOS. Přehrávání na velké obrazovce usnadňuje přidání podpory funkcí  Chromecast a AirPlay. V průběhu letošního roku budou vydány také aplikace pro Apple TV, Android TV a Amazon Fire TV. Služba také nově obsahuje video ve Full HD (1080) při 50 fps. Došlo i na řadu vylepšení uživatelského rozhraní, které zahrnují vylepšený přehrávač s možností přetáčení a zastavování videa, snadnější přepínání mezi kanály nebo modernější uživatelské rozhraní pro snadnější procházení obsahu. Novinky jsou nyní dostupné na F1TV.com. Aktualizace pro zařízení iOS, Android, Amazon Fire a Roku vyjde v první polovině závodní sezóny.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design
Philips připravuje další dvě OLED TV, které představí v roce 2021. Ještě před tím byly nominovány na iF Design Award, díky čemuž si novinky můžeme prohlédnout v předstihu. Vybaveny budou opět zvukovým systémem Bowers & Wilkins.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV? Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV?
Na český trh v tichosti vstoupily nové LG OLED TV pro rok 2021 a mezi nimi také zbrusu nová série A1, která by měla tuto technologii zpřístupnit dalším domácnostem. Prozatím jsou k dispozici dvě úhlopříčky, později se přidají další.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář
Redaktor webu FlatpanelsHD dostal nedávno možnost poprvé na vlastní oči spatřit microLED TV o úhlopříčce 110", kterou chce Samsung letos uvést na trh. Na jedné straně ocenil bohaté barvy nebo temnou černou, ale našel i několik nedostatků.
18.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami
Divizi LG Display roste konkurence. Do výroby televizních OLED panelů pomocí tisku se chce do 2 let pustit čínské TCL. Firma to potvrdila na nedávné konferenci. A pro zákazníky je to výborná zpráva.
18.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač
Čekáte na nový Ultra HD Blu-ray přehrávač od Panasonicu? Letos se nedočkáte. Výrobce potvrdil, že nechystá žádnou novinku. Malou útěchou by měl být aspoň drobný upgrade stávajícího modelu UB9000.
17.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik