www.tvfreak.cz
>
>
>

Amazon připravuje 17 nových seriálů z mezinárodní produkce

Amazon připravuje 17 nových seriálů z mezinárodní produkce
, , aktualita
Amazon Prime Video se zaplní dalšími seriály z neamerické produkce. Jen nyní je v plánu 17 nových titulů z šesti různých zemí. Mezi nimi adaptace knihy The Power od Naomi Alderman nebo seriál z prostředí korupčního skandálu ve FIFA.
K oblíbeným
reklama
Amazon se rozhodl zintenzivnit práci na původním obsahu z mezinárodní produkce. Ve službě Prime Video se tedy v průběhu letošního roku i let následujících objeví více pořadů, které nebudou mít jako zemi původu uvedeny USA. „Víme, že zákazníci sledující Prime Video odkudkoliv chtějí vidět autentické příběhy odehrávající se v jejich zemích,“ objasnila důvody intenzivnějšího důrazu na mezinárodní produkci Jennifer Salke, která vede Amazon Studios. Výsledkem bude 17 nových seriálů vytvořených v sedmi zemích napříč třemi kontinenty – v Německu, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Japonsku, Indii a Mexiku.
 
 
Lokálně vytvořený obsah bude většinou k dispozici uživatelům služby Prime Video po celém světě. Pro tvůrce tedy půjde o významnou příležitost, jak prezentovat svou práci i příběhy ze své země celému světu, pro diváky zase šance proniknout do neamerické produkce. Amazon přitom neopomněl připomenout úspěch některých již vydaných originálů z mezinárodní produkce včetně The Grand Tour a All or Nothing: Manchester City (obě z Británie), You Are Wanted (Německo) nebo Breathe (Indie).

 

Vznikající a plánované seriály z mezinárodní produkce pro Amazon


  • The Power (Velká Británie): Desetidílný thriller založený na stejnojmenném bestselleru (v češtině vyšel pod názvem Napětí) spisovatelky Naomi Alderman. Vypráví příběh ze světa, ve kterém se muži více bojí žen než naopak.
  • Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (Německo): Adaptace autobiografie My děti ze stanice ZOO vyprávějící příběh z berlínské drogové scény.
  • Bez názvu (Itálie): Příběh stydlivého chlapce, který se v 80. letech stane nejmladším členem milánské mafie, aby získal lásku svého otce.
  • El Cid (Španělsko): Historický příběh jedné z nejznámějších postav španělské historie, vojevůdce El Cida.
  • La Templanza (Španělsko): Dramatický milostný příběh odehrávající se v 60. letech 19. století. Adaptace stejnojmenného románu španělské spisovatelky Maríe Dueñas.
  • El Presidente (Mexiko): Kriminální seriál inspirovaný korupčními skandály ve fotbalové organizaci FIFA. Na produkci se bude podílet společnost Gaumont, která pro Netflix natočila seriál Narcos.
Z mexické produkce vzejdou také komediální seriály El Juego de las LlavesComo Sobrevivir Soltero, nebo další dva tituly, které jsou zatím bezejmenné Ještě aktivnější je Amazon v Indii, kde vzniká hned šest seriálů – Bandish Bandits, The Last Hour, Comicstaan a další tři s dosud neurčeným názvem. Japonská produkce připravuje seriál o sociálních problémech a také lokální verzi americké reality show The Bachelorette (Dívka na vdávání).Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik