www.tvfreak.cz
>
>
>

Amazon připravuje 17 nových seriálů z mezinárodní produkce

Amazon připravuje 17 nových seriálů z mezinárodní produkce
, , aktualita
Amazon Prime Video se zaplní dalšími seriály z neamerické produkce. Jen nyní je v plánu 17 nových titulů z šesti různých zemí. Mezi nimi adaptace knihy The Power od Naomi Alderman nebo seriál z prostředí korupčního skandálu ve FIFA.
reklama
Amazon se rozhodl zintenzivnit práci na původním obsahu z mezinárodní produkce. Ve službě Prime Video se tedy v průběhu letošního roku i let následujících objeví více pořadů, které nebudou mít jako zemi původu uvedeny USA. „Víme, že zákazníci sledující Prime Video odkudkoliv chtějí vidět autentické příběhy odehrávající se v jejich zemích,“ objasnila důvody intenzivnějšího důrazu na mezinárodní produkci Jennifer Salke, která vede Amazon Studios. Výsledkem bude 17 nových seriálů vytvořených v sedmi zemích napříč třemi kontinenty – v Německu, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Japonsku, Indii a Mexiku.
 
 
Lokálně vytvořený obsah bude většinou k dispozici uživatelům služby Prime Video po celém světě. Pro tvůrce tedy půjde o významnou příležitost, jak prezentovat svou práci i příběhy ze své země celému světu, pro diváky zase šance proniknout do neamerické produkce. Amazon přitom neopomněl připomenout úspěch některých již vydaných originálů z mezinárodní produkce včetně The Grand Tour a All or Nothing: Manchester City (obě z Británie), You Are Wanted (Německo) nebo Breathe (Indie).

 

Vznikající a plánované seriály z mezinárodní produkce pro Amazon


  • The Power (Velká Británie): Desetidílný thriller založený na stejnojmenném bestselleru (v češtině vyšel pod názvem Napětí) spisovatelky Naomi Alderman. Vypráví příběh ze světa, ve kterém se muži více bojí žen než naopak.
  • Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (Německo): Adaptace autobiografie My děti ze stanice ZOO vyprávějící příběh z berlínské drogové scény.
  • Bez názvu (Itálie): Příběh stydlivého chlapce, který se v 80. letech stane nejmladším členem milánské mafie, aby získal lásku svého otce.
  • El Cid (Španělsko): Historický příběh jedné z nejznámějších postav španělské historie, vojevůdce El Cida.
  • La Templanza (Španělsko): Dramatický milostný příběh odehrávající se v 60. letech 19. století. Adaptace stejnojmenného románu španělské spisovatelky Maríe Dueñas.
  • El Presidente (Mexiko): Kriminální seriál inspirovaný korupčními skandály ve fotbalové organizaci FIFA. Na produkci se bude podílet společnost Gaumont, která pro Netflix natočila seriál Narcos.
Z mexické produkce vzejdou také komediální seriály El Juego de las LlavesComo Sobrevivir Soltero, nebo další dva tituly, které jsou zatím bezejmenné Ještě aktivnější je Amazon v Indii, kde vzniká hned šest seriálů – Bandish Bandits, The Last Hour, Comicstaan a další tři s dosud neurčeným názvem. Japonská produkce připravuje seriál o sociálních problémech a také lokální verzi americké reality show The Bachelorette (Dívka na vdávání).Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur
Podle spekulace by mělo LG představit svůj první OLED televizor se 48" obrazovkou ještě v letošním roce. Hlavním lákadlem nejmenšího modelu by měla být cena, která se údajně dostane pod magickou hranici 1 000 eur.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh
Služba pro streamování filmů a seriálů Rakuten TV oznámila velkou evropskou expanzi, která bude zahrnovat třicítku nových trhů včetně České republiky. Provozovatel také potvrdil spolupráci s dalšími výrobci televizorů a avizoval obsah v 8K rozlišení.
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března
Není žádným tajemstvím, že Apple připravuje svou vlastní službu pro streamování videa. K představení by mělo dojít ještě tento měsíc, ale originální obsah očekávejte až později. Co tedy nový konkurent Netflixu nabídne zpočátku?
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi
Sony odmítlo, že by záměrně blokovalo instalaci přehrávače Kodi ve svých televizorech s Android TV, údajně se jednalo o chybu. Po dvou měsících vydává opravnou aktualizaci, která by měla problém odstraňovat.
14.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV
Na internet unikl seznam Philips OLED TV, které by měly být představeny ve druhé polovině roku 2019. Jedná se o několik modelů v úhlopříčkách 55" a 65", podle očekávání většinou s Android TV. Až na jednu výjimku.
13.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik