www.tvfreak.cz
>
>
>

Amazon připravuje 17 nových seriálů z mezinárodní produkce

Amazon připravuje 17 nových seriálů z mezinárodní produkce
, , aktualita
Amazon Prime Video se zaplní dalšími seriály z neamerické produkce. Jen nyní je v plánu 17 nových titulů z šesti různých zemí. Mezi nimi adaptace knihy The Power od Naomi Alderman nebo seriál z prostředí korupčního skandálu ve FIFA.
K oblíbeným
reklama
Amazon se rozhodl zintenzivnit práci na původním obsahu z mezinárodní produkce. Ve službě Prime Video se tedy v průběhu letošního roku i let následujících objeví více pořadů, které nebudou mít jako zemi původu uvedeny USA. „Víme, že zákazníci sledující Prime Video odkudkoliv chtějí vidět autentické příběhy odehrávající se v jejich zemích,“ objasnila důvody intenzivnějšího důrazu na mezinárodní produkci Jennifer Salke, která vede Amazon Studios. Výsledkem bude 17 nových seriálů vytvořených v sedmi zemích napříč třemi kontinenty – v Německu, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Japonsku, Indii a Mexiku.
 
 
Lokálně vytvořený obsah bude většinou k dispozici uživatelům služby Prime Video po celém světě. Pro tvůrce tedy půjde o významnou příležitost, jak prezentovat svou práci i příběhy ze své země celému světu, pro diváky zase šance proniknout do neamerické produkce. Amazon přitom neopomněl připomenout úspěch některých již vydaných originálů z mezinárodní produkce včetně The Grand Tour a All or Nothing: Manchester City (obě z Británie), You Are Wanted (Německo) nebo Breathe (Indie).

 

Vznikající a plánované seriály z mezinárodní produkce pro Amazon


  • The Power (Velká Británie): Desetidílný thriller založený na stejnojmenném bestselleru (v češtině vyšel pod názvem Napětí) spisovatelky Naomi Alderman. Vypráví příběh ze světa, ve kterém se muži více bojí žen než naopak.
  • Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (Německo): Adaptace autobiografie My děti ze stanice ZOO vyprávějící příběh z berlínské drogové scény.
  • Bez názvu (Itálie): Příběh stydlivého chlapce, který se v 80. letech stane nejmladším členem milánské mafie, aby získal lásku svého otce.
  • El Cid (Španělsko): Historický příběh jedné z nejznámějších postav španělské historie, vojevůdce El Cida.
  • La Templanza (Španělsko): Dramatický milostný příběh odehrávající se v 60. letech 19. století. Adaptace stejnojmenného románu španělské spisovatelky Maríe Dueñas.
  • El Presidente (Mexiko): Kriminální seriál inspirovaný korupčními skandály ve fotbalové organizaci FIFA. Na produkci se bude podílet společnost Gaumont, která pro Netflix natočila seriál Narcos.
Z mexické produkce vzejdou také komediální seriály El Juego de las LlavesComo Sobrevivir Soltero, nebo další dva tituly, které jsou zatím bezejmenné Ještě aktivnější je Amazon v Indii, kde vzniká hned šest seriálů – Bandish Bandits, The Last Hour, Comicstaan a další tři s dosud neurčeným názvem. Japonská produkce připravuje seriál o sociálních problémech a také lokální verzi americké reality show The Bachelorette (Dívka na vdávání).Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty
Fotobanka Shutterstock už nějakou dobu nabízí prodej videoklipů, svůj záběr ale dále rozšiřuje. Tentokrát totiž spouští funkci Elements, která bude nabízet nejen profesionálům nejrůznější vizuální efekty pro filmy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software? Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software?
Zoner Photo Studio X je sice už dle svého názvu software určený pro správu a editaci fotografií, v posledních verzích se ale začaly rozšiřovat i schopnosti editace videa a podporuje dokonce i H.265. Obstojí jako střihový software?
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala
Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být
V těchto dnech do kin vlétl nový díl Spider-Mana s podtitulem Daleko od domova (Far From Home) a my přinášíme jeho recenzi. Peter Parker se vydá na školní výlet po Evropě, jenže elementálové mu zhatí klidnou dovolenou. Nebudou však jediní.
5.7.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher) Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)
Legendární Zaklínač (The Witcher) Andrzeje Sapkowskeho se dočká dalšího seriálového zpracování. Tentokrát se o něj postará streamovací služba Netflix, která o něm více pohovoří na následujícím Comic Conu.
2.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Rim of the World: když se Netflix zblázní Rim of the World: když se Netflix zblázní
Netflix vypustil do světa další sci-fi snímek. Tentokrát se o záchranu celého světa před invazí mimozemšťanů postarají čtyři děti na letním táboře. Bude film natočen stejně uhozeně, jako zní jeho zápletka?
2.7.2019, recenze, Milan Šurkala2 komentáře