www.tvfreak.cz
>
>
>

Amazon připravuje 17 nových seriálů z mezinárodní produkce

Amazon připravuje 17 nových seriálů z mezinárodní produkce
, , aktualita
Amazon Prime Video se zaplní dalšími seriály z neamerické produkce. Jen nyní je v plánu 17 nových titulů z šesti různých zemí. Mezi nimi adaptace knihy The Power od Naomi Alderman nebo seriál z prostředí korupčního skandálu ve FIFA.
K oblíbeným
reklama
Amazon se rozhodl zintenzivnit práci na původním obsahu z mezinárodní produkce. Ve službě Prime Video se tedy v průběhu letošního roku i let následujících objeví více pořadů, které nebudou mít jako zemi původu uvedeny USA. „Víme, že zákazníci sledující Prime Video odkudkoliv chtějí vidět autentické příběhy odehrávající se v jejich zemích,“ objasnila důvody intenzivnějšího důrazu na mezinárodní produkci Jennifer Salke, která vede Amazon Studios. Výsledkem bude 17 nových seriálů vytvořených v sedmi zemích napříč třemi kontinenty – v Německu, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Japonsku, Indii a Mexiku.
 
 
Lokálně vytvořený obsah bude většinou k dispozici uživatelům služby Prime Video po celém světě. Pro tvůrce tedy půjde o významnou příležitost, jak prezentovat svou práci i příběhy ze své země celému světu, pro diváky zase šance proniknout do neamerické produkce. Amazon přitom neopomněl připomenout úspěch některých již vydaných originálů z mezinárodní produkce včetně The Grand Tour a All or Nothing: Manchester City (obě z Británie), You Are Wanted (Německo) nebo Breathe (Indie).

 

Vznikající a plánované seriály z mezinárodní produkce pro Amazon


  • The Power (Velká Británie): Desetidílný thriller založený na stejnojmenném bestselleru (v češtině vyšel pod názvem Napětí) spisovatelky Naomi Alderman. Vypráví příběh ze světa, ve kterém se muži více bojí žen než naopak.
  • Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (Německo): Adaptace autobiografie My děti ze stanice ZOO vyprávějící příběh z berlínské drogové scény.
  • Bez názvu (Itálie): Příběh stydlivého chlapce, který se v 80. letech stane nejmladším členem milánské mafie, aby získal lásku svého otce.
  • El Cid (Španělsko): Historický příběh jedné z nejznámějších postav španělské historie, vojevůdce El Cida.
  • La Templanza (Španělsko): Dramatický milostný příběh odehrávající se v 60. letech 19. století. Adaptace stejnojmenného románu španělské spisovatelky Maríe Dueñas.
  • El Presidente (Mexiko): Kriminální seriál inspirovaný korupčními skandály ve fotbalové organizaci FIFA. Na produkci se bude podílet společnost Gaumont, která pro Netflix natočila seriál Narcos.
Z mexické produkce vzejdou také komediální seriály El Juego de las LlavesComo Sobrevivir Soltero, nebo další dva tituly, které jsou zatím bezejmenné Ještě aktivnější je Amazon v Indii, kde vzniká hned šest seriálů – Bandish Bandits, The Last Hour, Comicstaan a další tři s dosud neurčeným názvem. Japonská produkce připravuje seriál o sociálních problémech a také lokální verzi americké reality show The Bachelorette (Dívka na vdávání).Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala