Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld

Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
, , aktualita
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
K oblíbeným
reklama
Veleúspěšná série Fallout se z počítačů a herních konzolí dostane také na televizní obrazovky, Tento týden bylo oznámeno, že vznikne seriál natočený právě podle veleúspěšné série videoher. Pro Amazon jej natočí produkční společnost Kilter Films, kterou vlastní Jonathan Nolan a Lisa Joy. Tato dvojice se vyznamenala především oceňovaným sci-fi westernovým seriálem Westworld pro HBO. Vloni ovšem producenti podepsali smlouvu s Amazon Studios v hodnotě 150 milionů dolarů s platností na pět let. I nadále ovšem budou pracovat na seriálu Westworld, který se dočká čtvrté řady. A také dokončí rozpracované projekty pro Warner Bros.
 
 
O novém seriálu Fallout zatím nevíme vůbec nic. Není tedy jasné, na co se příběh zaměří ani kdy se dostane do služby Amazon Prime Video. „Fallout je jednou z největších her všech dob. Každá kapitola tohoto šíleně nápaditého příběhu nás stála nespočet hodin, které jsme mohli strávit s rodinou a přáteli. Takže jsme neuvěřitelně nadšeni, že můžeme spolupracovat s Toddem Howardem a ostatními brilantními šílenci ve společnosti Bethesda a oživit tento rozsáhlý, podvratný a temně humorný svět společně s Amazon Studios,“ prohlásili Jonathan Nolan a Lisa Joy.
 
Fallout je videoherní série, která bývá řazena do kategorie postapokalyptických RPG. První díl vyšel v roce 1997 a dosud poslední díl – méně úspěšný spinn-off Fallout 76 – spatřil světlo světa před dvěma lety. Duševní vlastnictví nyní spadá pod společnost Bethesda Softworks. Seriály Fallout a Westworld navíc nebudou spojovat pouze stejní producenti. Není bez zajímavosti, že Bethesda v minulosti žalovala Warner Bros. Entertainment za hru Westworld Mobile, která měla být napodobeninou její hry Fallout Shelter. Scénář pro mobilní hru ze světa Westworld přitom psal sám Jonathan Nolan.
 
 
V současné době pracují Jonathan Nolan a Lisa Joy také na seriálové adaptaci sci-fi románu The Peripheral od spisovatele Williama Gibsona, který by měl mít rovněž premiéru ve službě Amazon Prime Video.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV
Byla to trochu ostuda, že to Googlu trvalo tak dlouho, ale nakonec se uživatelé dočkají 23. června. Řeč je o platformě pro streamování her Stadia, která se dostane na nový Chromecast a vybrané Android TV.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem
Samsung zvažuje nové modely z řady Lifestyle TV. První televize je integrována do podlahového stojanu a obsahuje masivní reproduktory. Druhý design, jehož realizaci si lze jen těžko představit, nabízí širokoúhlou obrazovku s minimálními rámečky.
6.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik