Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld

Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
, , aktualita
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
K oblíbeným
reklama
Veleúspěšná série Fallout se z počítačů a herních konzolí dostane také na televizní obrazovky, Tento týden bylo oznámeno, že vznikne seriál natočený právě podle veleúspěšné série videoher. Pro Amazon jej natočí produkční společnost Kilter Films, kterou vlastní Jonathan Nolan a Lisa Joy. Tato dvojice se vyznamenala především oceňovaným sci-fi westernovým seriálem Westworld pro HBO. Vloni ovšem producenti podepsali smlouvu s Amazon Studios v hodnotě 150 milionů dolarů s platností na pět let. I nadále ovšem budou pracovat na seriálu Westworld, který se dočká čtvrté řady. A také dokončí rozpracované projekty pro Warner Bros.
 
 
O novém seriálu Fallout zatím nevíme vůbec nic. Není tedy jasné, na co se příběh zaměří ani kdy se dostane do služby Amazon Prime Video. „Fallout je jednou z největších her všech dob. Každá kapitola tohoto šíleně nápaditého příběhu nás stála nespočet hodin, které jsme mohli strávit s rodinou a přáteli. Takže jsme neuvěřitelně nadšeni, že můžeme spolupracovat s Toddem Howardem a ostatními brilantními šílenci ve společnosti Bethesda a oživit tento rozsáhlý, podvratný a temně humorný svět společně s Amazon Studios,“ prohlásili Jonathan Nolan a Lisa Joy.
 
Fallout je videoherní série, která bývá řazena do kategorie postapokalyptických RPG. První díl vyšel v roce 1997 a dosud poslední díl – méně úspěšný spinn-off Fallout 76 – spatřil světlo světa před dvěma lety. Duševní vlastnictví nyní spadá pod společnost Bethesda Softworks. Seriály Fallout a Westworld navíc nebudou spojovat pouze stejní producenti. Není bez zajímavosti, že Bethesda v minulosti žalovala Warner Bros. Entertainment za hru Westworld Mobile, která měla být napodobeninou její hry Fallout Shelter. Scénář pro mobilní hru ze světa Westworld přitom psal sám Jonathan Nolan.
 
 
V současné době pracují Jonathan Nolan a Lisa Joy také na seriálové adaptaci sci-fi románu The Peripheral od spisovatele Williama Gibsona, který by měl mít rovněž premiéru ve službě Amazon Prime Video.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi přichází s průhlednou OLED Mi TV LUX Transparent Xiaomi přichází s průhlednou OLED Mi TV LUX Transparent
Xiaomi v rámci oslav 10letého výročí představilo vskutku působivý produkt, Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition. Jak už název napovídá, jde o průhlednou OLED televizi. Ta se pochlubí 55" úhlopříčkou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik