Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
21.3.2024, Karel Polívka, aktualita
Máme tu první oficiální teaser trailer na nový film z hororového sci-fi světa Vetřelců (Aliens), který by měl představovat návrat ke kořenům této filmové série. A podle teaseru to zatím vypadá slibně.
Terepin (3) | 22.3.202422:25
Z teaseru silne cítiť Alien: Isolation.
Odpovědět0  0
honza1616 (21) | 21.3.202418:28
No vzhledem k tomu že ve filmu budou mít prsty lidé jako Ridley Scot, tak by to mohlo být celkem fajn.

Ale filmy jako Vetrelec vs. Predátor 1,2 jsou blbosti jak podle děje, tak i obsazením, ale co mě na takto rozvinutých filmech $ere, je že je to alternativní časová osa která vůbec nezapadá do zbytku filmové série,
Například Prometheus je o vzniku vetřelce jako druhu a Covenant na to jen úzce navazuje, tyto 2 díly jsou jen prequelem k zbytku filmů, což dál pokračuje filmy s Riplayovou...atd. takže i když jsou natočené o desítky let později po 1.vetřelci tak i přesto zapadají do časové osy.
Ale pokud vetřelec vznikne kdesi okolo roku 2100, tak jak je možné že se objeví v Americkém městě hned z kraje stejného století, tedy cca o skoro 100 let dřív.
Odpovědět1  0
Jardadoma (13) | 21.3.202413:51
Z téhle ukázky toho nejde moc poznat. Nejspíš to bude brutální lekačka a zabíječka. Ale možná překvapí a bude to mít napínavý a poutavý děj.
Odpovědět0  0
Karel Polívka (28) | 21.3.202414:36
Je to zatím jen teaser, nicméně naznačuje, že by film mohl mít mnohem blíže k těm prvním dílům, než čeho jsme se dočkali po roce 2000. Třeba za mě byla dvojice filmů Prometheus a Alien: Covenant OK, jenže to bylo od původních dílů natolik odlišné, že ačkoli mě bavily, měl jsem z nich pocit zklamání z hlediska kontextu celé té filmové série. No a k dvojici AVP se ani nebudu vyjadřovat :­-­)

Ale tady mám z toho teaseru pocit, že by to mohlo mít tu správnou atmosféru, která by se mohla ze všech těch filmů nejvíce blížit k Aliens 2, což je film, který patří mezi mé oblíbené a mohu jej vidět klidně znovu a znovu. Takže jsem zvědavý, co z tohoto nakonec bude. Jestli mám z něčeho obavy, tak to jsou příliš mladí herci, aby to nakonec nezničila snaha zaujmout mladší generaci a být pro ně dostatečně cool.

Jinak by mohl trochu napovědět dřívější film Don­'t Breathe od tohoto režiséra, viz jeho trailer: https:­/­/www.youtube.com­/watch?v=76yBTNDB6vU
Odpovědět0  0
eMKejx (4) | 21.3.202412:56
dostal som chut na spagety
Odpovědět0  0
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.