www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Aktualizace Adobe Premiere Pro přináší detekci střihu i lepší HDR

Aktualizace Adobe Premiere Pro přináší detekci střihu i lepší HDR
, , aktualita
Adobe uvedl aktualizaci svého tradičního editoru videa Premiere Pro 14.4. Ten přichází např. s detekcí střihu scény, vylepšuje také schopnosti práce s HDR obsahem díky podpoře barevného prostoru Rec.2100.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe uvedla novou verzi editoru videa Premiere Pro 14.4. Dostáváme tu několik užitečných novinek, jako je např. detekce střihů, kdy systém umělé inteligence Adobe Sensei sám rozkouskuje importované video (které už mohlo být předem sestříháno) a jednotlivé klipy pak lze nezávisle upravovat. Další změnou je rozšíření podpory o barevný prostor Rec.2100. Formáty Apple ProRes a Sony XAVC-I nyní umožňují využívat kompletní správu barev, akceleraci pomocí GPU a máme tu i další vylepšení s tím spojená.
 
Adobe Premiere Pro 14.4
 
Novinkou je rovněž možnost vyexportovat video z proxy souborů, tedy v nižší kvalitě pro rychlý náhled výsledku. Přibyla i funkce Quick Export pro zjednodušené nastavení exportu s použitím oblíbených a často použitých nastavení. Jak Premiere Pro, tak i After Effects v beta verzi jsou nyní svižnější. S ProRes se nyní pracuje 2krát rychleji, některé efekty v After Effects dostávají nově lepší GPU akceleraci a mohou být 1,5 až 3krát rychlejší.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix v prosinci 2020: nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v prosinci 2020: nové seriály a filmy z originální produkce
Vánoce jsou za rohem a Netflix do své nabídky přidává spoustu svátečních novinek. Kromě toho pokračuje čtvrtou částí seriál Sabrinina děsivá dobrodružství a nechybí ani filmová novinka s Georgem Clooneym.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Britský sekretář chce, aby Netflix označil seriál The Crown jako fikci Britský sekretář chce, aby Netflix označil seriál The Crown jako fikci
Velmi úspěšný seriál The Crown (Koruna) od Netflixu z prostředí britské královské rodiny se nesetkal s velkým pochopením u britské vlády. Kulturní sekretář by chtěl, aby Netflix označil seriál jako fikci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech
Ani podle posledních spekulací neplánuje Samsung použít své panely QD-OLED v televizorech. Místo toho by mohl technologii využít v PC monitorech. Zároveň bude panely QD-OLED dodávat konkurenci.
29.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor
Xiaomi brzy představí laserový projektor pro domácí kino, který by měl změnit trh. A to hlavně díky ceně, která bude nižší než v případě aktuálních modelů od konkurence. Co nabídne Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150?
29.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl
Navzdory nepříznivým předpovědím nakonec celosvětový trh s televizory výrazně roste, patrně kvůli vyšší poptávce po domácí zábavě. A slavit může především Samsung, který z hlediska příjmů zaznamenal rekordní čtvrtletí. 
29.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik