Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AKG představuje nové sady bezdrátových systémů

26.4.2011, Jiří Hruban, aktualita
Nástupce úspěšné řady setu pro bezdrátový přenos zvuku WMS 40 Pro series wireless microphone system představilo AKG na veletrhu Prolight and Sound 2011 na začátku dubna pod označením WMS 40 MINI.
Řada WMS 40 MINI má své zástupce jak pro vokální, tak i pro instrumentální použití. Obě tyto sady jsou vybaveny technologií vysoké přesnosti přenášeného signálu (High Definition Audio Performance - HDAP) k zajištění co nejvěrnějšího přenosu zvuku.Rozměrově patří vysílač AKG WMS 40 MINI mezi nejmenší a nejlehčí ve své třídě a může být použit v kombinaci s miniaturními klopovými a headsetovými mikrofony, jelikož je vybaven mini XLR konektorem. Robustní vysílač HT40 Mini pro ruční mikrofon je vybaven dynamickou mikrofonní kapslí s kardioidní směrovou charakteristikou a je chráněn kovovou síťkou a pop filtrem, ovládací prvek na těle rukojeti mikrofonu je přepínač ON/OFF/MUTE.

Receiver SR 40 Mini je vybaven 3 LED diodami indikujícími stav ON/OFF, sílu přijímaného signálu (RF OK) a přebuzení zvukového vstupu (AF CLIP).

Všechny vysílače AKG WMS 40 MINI jsou schopny fungovat 30 hodin v provozu na jednu tužkovou AA baterii. Taková doba provozu postačí každému umělci, aniž by se musel obávat, že jeho vystoupení bude narušeno výměnou baterií.Výstupní citlivost z ¼“ / 6,3mm jack výstupu je ovládána regulací hlasitosti. Přijímače jsou napájeny spínanými zdroji odpovídajícím 110–240V rozvodům, zdroje jsou doplněny o redukce na UK, EU a USA sítě.


Zdroj: AKG