Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Akce na 2 měsíce Apple TV+ zdarma končí už 18. ledna

17.1.2024, Milan Šurkala, aktualita
Akce na 2 měsíce Apple TV+ zdarma končí už 18. ledna
Streamovací služba Apple TV+ už nějakou dobu nabízí speciální akci na 2 měsíce streamování zdarma. Propaguje zejména film The Family Plan s Markem Wahlbergem, přehrát si ale můžete i další dostupný obsah.
Už zítra skončí speciální promo akce streamovací služby Apple TV+, kdy nabízí 2 měsíce streamování zdarma. Tato akce chce propagovat především film The Family Plan (Plán pro rodinu) s Markem Wahlbergem, který pojednává o rodinné "dovolené" bývalého nájemného vraha. Pokud si předplatné zařídíte, budete ale pochopitelně moci sledovat i veškerý jiný obsah dostupný na této službě (zpravidla originální obsah Applu). Je tedy potřeba počítat s tím, že originální obsah je zde stále dost omezený a je zde i spoustu neoriginálního obsahu, ke kterému ale Apple nemá streamovací práva. Ten je tak k dispozici pouze v dnes už docela překonané formě nákupu nebo vypůjčení.
 
 
Akce by měla být dostupná pro nové uživatele i ty, kteří už Apple TV+ v minulosti zkoušeli, neplatí to ale pro ty, kteří tuto službu mají nyní aktivní. Uživatel musí zaregistrovat svou platební kartu, jde tak v podstatě o odpuštění prvních dvou splátek, nicméně je možné posléze předplatné zrušit a ona dva měsíce nechat doběhnout bez rizika, že na to zapomenete a stáhne se klasický poplatek 199 Kč za měsíc. Podle ohlasu uživatelů je možné si akci aktivovat i u nás v ČR.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama
reklama