Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Adobe uvádí Premiere Elements 12

25.9.2013, Milan Šurkala, aktualita
Spolu s Adobe Photoshop Elements 12 byl představen i software Premiere Elements 12 určený pro úpravu a správu videa. Novinka umožňuje sdílení videosekvencí na smartphonech a nechybí ani "Hollywoodské" efekty.
Společnost Adobe inovovala své programy řady Elements, konkrétně fotografickou aplikaci Photoshop Elements 12 a pak software pro editaci a správu videa Premiere Elements 12. Nová verze nabízí možnost sdílení a prohlížení videosekvencí na smartphonu nebo tabletu. Dále tu máte nejrůznější průvodce, kteří vás naučí pomocí tutoriálů lépe editovat video pro ještě kvalitnější výsledky.Přibyly čtyři "Hollywoodské" efekty jako Comic, Trinity, Yesteryear, Cross Process, je tu více než 50 hudebních doprovodů a přes 250 nejrůznějších zvukových efektů. Objekt na obraze můžete doplnit o text, grafiku nebo jiné efekty, které jej budou sledovat při pohybu. V neposlední řadě je možné sdílet vaše filmy na Vimeu nebo YouTube. Vedle editace nabízí Premiere Elements 12 i správu a organizování videosekvencí. Za novou verzi zaplatíte $99, pokud jste ale byli majitelé předchozí verze, upgrade vás vyjde na $79. Balíček Photoshop Elements 12 & Premiere Elements 12 je k dispozici za zvýhodněnou cenu $149, při upgradu pak za $119.

Zdroj: www.dpreview.com, www.adobe.com
Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.