www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Adobe Premiere Pro přináší více AI do střihu videa

Adobe Premiere Pro přináší více AI do střihu videa
, , aktualita
Umělá inteligence je dnes skoro všude a nevyhýbá se to ani aplikaci Adobe Premiere Pro pro střih videa. Nová funkce Auto Reframe dokáže sama vhodně zvolit výřezy pro jinak nastavené poměry stran.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe na své konferenci Adobe MAX představila několik novinek pro své produkty. Jednou z nich je také aktualizovaná verze Adobe Premiere Pro 14.0. Mezi mnoha novinkami je např. funkce Auto Reframe, která dokáže vzít např. video v poměru stran 16:9 a udělat z něj verzi s poměrem 1:1 nebo klidně i vertikálním 9:16 tak, že sama vybere výřezy z videa, které se mají zachovat. K tomu je využit systém umělé inteligence Adobe Sensei. Panel Essential Graphics má zjednodušené ovládání, snazší je i práce s vrstvami a přechod mezi After Effects a Premiere Pro. S rychlostí přehrávání lze nyní pracovat až do hodnoty 20000 %, u audia pak lze přidat až +15 dB.
 
Adobe Premiere Pro logo
 
Adobe rovněž zapracoval na rychlosti, takže je svižnější práce s kodeky H.264, HEVC i Apple ProRes, kde je ProRes HDR až 10x rychlejší. Zlepšeno bylo také cachování náhledů a integrace fotobanky Adobe Stock pro snazší nákup fotografií i videa do projektů. Adobe After Effects se rovněž dočkal zrychlení, což se týká i funkce Content-Aware Fill. Premiere Rush nyní nabízí integraci se sociální sítí TikTok, na kterou lze přímo nahrávat videa vytvořená v aplikaci, přičemž si poradí i s exportem ve formátu 9:16 na výšku.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala