www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Adobe Premiere Pro přináší více AI do střihu videa

Adobe Premiere Pro přináší více AI do střihu videa
, , aktualita
Umělá inteligence je dnes skoro všude a nevyhýbá se to ani aplikaci Adobe Premiere Pro pro střih videa. Nová funkce Auto Reframe dokáže sama vhodně zvolit výřezy pro jinak nastavené poměry stran.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe na své konferenci Adobe MAX představila několik novinek pro své produkty. Jednou z nich je také aktualizovaná verze Adobe Premiere Pro 14.0. Mezi mnoha novinkami je např. funkce Auto Reframe, která dokáže vzít např. video v poměru stran 16:9 a udělat z něj verzi s poměrem 1:1 nebo klidně i vertikálním 9:16 tak, že sama vybere výřezy z videa, které se mají zachovat. K tomu je využit systém umělé inteligence Adobe Sensei. Panel Essential Graphics má zjednodušené ovládání, snazší je i práce s vrstvami a přechod mezi After Effects a Premiere Pro. S rychlostí přehrávání lze nyní pracovat až do hodnoty 20000 %, u audia pak lze přidat až +15 dB.
 
Adobe Premiere Pro logo
 
Adobe rovněž zapracoval na rychlosti, takže je svižnější práce s kodeky H.264, HEVC i Apple ProRes, kde je ProRes HDR až 10x rychlejší. Zlepšeno bylo také cachování náhledů a integrace fotobanky Adobe Stock pro snazší nákup fotografií i videa do projektů. Adobe After Effects se rovněž dočkal zrychlení, což se týká i funkce Content-Aware Fill. Premiere Rush nyní nabízí integraci se sociální sítí TikTok, na kterou lze přímo nahrávat videa vytvořená v aplikaci, přičemž si poradí i s exportem ve formátu 9:16 na výšku.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik