www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování

Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování
, , aktualita
Vedle nového Photoshopu Elements 2022 se objevil i video editor Premiere Elements 2022. Ten např. usnadňuje volbu poměru stran včetně automatického vyhledání objektu. Máme zde i lepší možnost práce se světly a stíny.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe představila novou verzi grafického editoru Premiere Elements 2022. Nová verze usnadňuje výběr různých poměrů stran a díky umělé inteligenci Adobe Sensei je možné nechat automatice výběr hlavního objektu. Výřez videa se pak sám přizpůsobí aktuální scéně. Videa je možné doplnit i o různé efekty, jako jsou létající motýli, srdíčka a jiné animace.
 
Adobe Premiere Elements 2022
 
Zejména pro videa natáčená v protisvětle se hodí nová funkce pro práci se světly a stíny, kdy dovolí vytáhnou více detailů z problematických oblastí. Zjednodušeno bylo i nastavování komprese a výsledné kvality např. pro sdílení na sociálních sítích. Samozřejmostí jsou i tzv. Guided Edits, tedy nejrůznější návody. Těch už má Photoshop a Premiere Elements 2022 celkem 87.
 
Adobe Premiere Elements 2022
 
Aplikaci lze zakoupit jednorázově za 99,99 USD, nicméně jako upgrade z předchozí verze vyjde o trochu levněji za 79,99 USD. Balíček Photoshopu a Premieru Elements 2022 pak stojí zvýhodněných 149,99 USD, resp. 119,99 USD jako upgrade.
 
Adobe Elements 2022
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Squid Game má trailer k 2. sérii, Britové si ji zahrají naživo v bezpečnější formě Squid Game má trailer k 2. sérii, Britové si ji zahrají naživo v bezpečnější formě
Nejpopulárnější seriál Netflixu, korejský Squid Game, se dočká druhé série. Už tu máme i trailer k nové řadě. Popularita se ukazuje i v tom, že společnosti nabízí podobné hry naživo. Jen by se v nich nemělo umírat.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty
Společnost Panasonic vyráběla televize i v českém závodě v Plzni. Tomu je ale konec a firma oznámila ukončení produkce. Tu převezmou smluvní partneři společnosti tak, jak se to stává čím dál častěji.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix zvýšil počet předplatitelů o 4,4 milionu, může za to i Squid Game Netflix zvýšil počet předplatitelů o 4,4 milionu, může za to i Squid Game
Streamovací službě Netflix se daří. Počet předplatitelů zvýšila více, než se obecně očekávalo. Vypadá to, že nemalý podíl na tom bude mít i nový korejský seriál Squid Game, který se těší obrovské oblibě.
21.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu
Veleúspěšný seriál Squid Game, který bere přední příčky statistiky sledovanosti na Netflixu, má trochu problém. Telefonní čísla zobrazená v seriálu skutečně existují a jejich majitelé nyní nemají ani trochu klidu.
7.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi
Netflix zkouší další způsob, jak získat nové uživatele. Jedním z nich je bezplatný plán dokonce i bez reklam. Pochopitelně přinese několik omezení a dostupný bude jen v jedné zemi. A ta naše to bohužel není.
25.9.2021, aktualita, Milan Šurkala