www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Adobe Premiere Elements 2021 přináší výběr objektů i GPU akceleraci

Adobe Premiere Elements 2021 přináší výběr objektů i GPU akceleraci
, , aktualita
Vedle Photoshopu Elements 2021 představila společnost Adobe také Premiere Elements 2021. Nová varianta vylepšuje výkon pomocí GPU akcelerace, najdeme zde také efekty s využitím výběru objektů ve scéně.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe představila dvě nové aplikace Photoshop Elements 2021 a Premiere Elements 2021. Ta má dále zrychlit práci s aplikací. Novinkou je např. Select Object, kdy je možné vybrat objekt ve scéně a pak lze aplikovat různé efekty ve spojení s tímto objektem. K tomu je využit systém umělé inteligence Adobe Sensei. Výkon je zvýšen také díky rozsáhlejším možnostem akcelerace pomocí GPU, díky čemuž je možné editovat video i bez prvotního renderování.
 
Adobe Premiere Elements 2021
 
Adobe přidal dalších 21 hudebních skladeb, máme zde také dvě nové úpravy s průvodcem, Double Exposure a Animated Matte Overlays. Jejich počet tak nyní vzrostl na 25. Novinkou je také vylepšení katalogu, kde systémy AI pomáhají se snazším vyhledáním klipů (např. pomocí inteligentních tagů nebo rozpoznání obličejů) a máme tu i automatické zálohování. Premiere Elements 2021 stojí 100,43 EUR, v balíčku s Photoshop Elements 2021 vyjde na 151,25 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evolveo Hybrid Box T2: nový DVB-T2 set-top box s Androidem Evolveo Hybrid Box T2: nový DVB-T2 set-top box s Androidem
Čekáte od set-top boxu pro DVB-T2 více, než jen příjem pozemního vysílání? Značka Evolveo uvádí novinku, která obsahuje operační systém Google Android, takže váš televizor obohatí i o chytré funkce.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí tři projektory s Android TV, dva z nich zvládnou „4K“ BenQ uvádí tři projektory s Android TV, dva z nich zvládnou „4K“
BenQ přidalo do nabídky tři novinky, které spojuje operační systém Android TV: W2700i, TK850i a TH685i. Všechny modely používají nativní rozlišení Full HD, ale dva zvládnou posunutím pixelů docílit kvality podobné 4K.
19.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil soundbar s Dolby Atmos (nejen) pro herní konzole Panasonic představil soundbar s Dolby Atmos (nejen) pro herní konzole
Sound Slayer HTB01 je nejnovější soundbar od Panasonicu, který je určen pro hráče. Nabízí tři režimy optimalizované pro hry, prostorový zvuk Dolby Atmos i DTS:X nebo přenos videa 4K HDR. Na vývoji se podíleli vývojáři her Final Fantasy.
19.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
tvOS 14.2 bude velká aktualizace. Přinese i novinky pro hráče tvOS 14.2 bude velká aktualizace. Přinese i novinky pro hráče
Apple připravuje další aktualizaci pro Apple TV. Třetí beta verze tvOS 14.2 rozšířila seznam novinek o bezdrátový přenos zvuku při hraní. Fungovat by měl s HomePod i dalšími kompatibilními reproduktory.
19.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Aplikace Apple TV míří na televize Sony s Android TV. Podporuje 4K HDR a Dolby Atmos Aplikace Apple TV míří na televize Sony s Android TV. Podporuje 4K HDR a Dolby Atmos
Aplikace Apple TV, která poskytuje i přístup k filmům a seriálům z platformy TV+, se rozšířila na chytré televizory další značky. Apple také prodloužil bezplatnou zkušební lhůtu pro TV+ až do února 2021.
17.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik