www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Adobe představuje multiplatformní Premiere Rush CC

Adobe představuje multiplatformní Premiere Rush CC
, , aktualita
Společnost Adobe uvedla novou aplikaci pro střih a úpravu videa. Jmenuje se Adobe Premiere Rush CC a má svým uživatelům přinášet možnost pracovat na projektech na nejrůznějších zařízeních díky cloudovém propojení.
K oblíbeným
reklama
Novinkou mezi aplikacemi společnosti Adobe je nový Premiere Rush CC. Jde o program, který umožní uživatelům snadnou a intuitivní editaci videa včetně jeho sdílení např. na sociálních sítích. Důležité je zejména to, že je k dispozici pro různé platformy, takže když začnete stříhat video na mobilním telefonu, projekt klidně můžete dokončit na počítači. Synchronizace probíhá pomocí cloudového úložiště a Adobe zapracoval na tom, aby bylo rozhraní na telefonech, tabletech i desktopu co nejpodobnější. Aplikace ale neslouží jen k editaci, ale má také režim pořizování videa (podobně jako to má např. Lightroom Mobile na telefonech).
 
Adobe Premiere Rush CC
 
Na základě zpětné vazby uživatelů betaverze (od června 2018) už má Adobe plán na další vylepšení aplikace. Předně má přibýt možnost pracovat s rychlostí videa, tedy jej zpomalit nebo naopak zrychlit. Počítá se také s verzí pro Android (nyní je v případě mobilních platforem k dispozici pouze pro iOS), což by se mělo stát až v příštím roce. Vývojáři chtějí dále zapracovat na rychlosti aplikace a ještě více rozšířit a zjednodušit publikaci videa na nejrůznějších sociálních platformách.
 
 
Premiere Rush CC je součástí Creative Cloud aplikací, takže musíme počítat s měsíčním předplatným. To činí $9,99 měsíčně pro jednotlivce, týmy to mají za $19,99 a enterprise zákazníci pak dokonce za $29,99 každý měsíc. Aplikace je ale součástí Creative Cloud All Apps (předplatné všech aplikací Adobe), Premiere Pro CC a studentského plánu. Součástí je 100GB cloud. Za poplatek lze kapacitu rozšířit až na 10 TB. K dispozici je také Premiere Rush CC Starter Plan, kdy si můžete celou aplikaci zdarma vyzkoušet s kompletní funkčností, lze vytvořit neomezené množství projektů, jediným omezením tak je to, že můžete vyexportovat maximálně tři projekty.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik