www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Adobe představuje multiplatformní Premiere Rush CC

Adobe představuje multiplatformní Premiere Rush CC
, , aktualita
Společnost Adobe uvedla novou aplikaci pro střih a úpravu videa. Jmenuje se Adobe Premiere Rush CC a má svým uživatelům přinášet možnost pracovat na projektech na nejrůznějších zařízeních díky cloudovém propojení.
K oblíbeným
reklama
Novinkou mezi aplikacemi společnosti Adobe je nový Premiere Rush CC. Jde o program, který umožní uživatelům snadnou a intuitivní editaci videa včetně jeho sdílení např. na sociálních sítích. Důležité je zejména to, že je k dispozici pro různé platformy, takže když začnete stříhat video na mobilním telefonu, projekt klidně můžete dokončit na počítači. Synchronizace probíhá pomocí cloudového úložiště a Adobe zapracoval na tom, aby bylo rozhraní na telefonech, tabletech i desktopu co nejpodobnější. Aplikace ale neslouží jen k editaci, ale má také režim pořizování videa (podobně jako to má např. Lightroom Mobile na telefonech).
 
Adobe Premiere Rush CC
 
Na základě zpětné vazby uživatelů betaverze (od června 2018) už má Adobe plán na další vylepšení aplikace. Předně má přibýt možnost pracovat s rychlostí videa, tedy jej zpomalit nebo naopak zrychlit. Počítá se také s verzí pro Android (nyní je v případě mobilních platforem k dispozici pouze pro iOS), což by se mělo stát až v příštím roce. Vývojáři chtějí dále zapracovat na rychlosti aplikace a ještě více rozšířit a zjednodušit publikaci videa na nejrůznějších sociálních platformách.
 
 
Premiere Rush CC je součástí Creative Cloud aplikací, takže musíme počítat s měsíčním předplatným. To činí $9,99 měsíčně pro jednotlivce, týmy to mají za $19,99 a enterprise zákazníci pak dokonce za $29,99 každý měsíc. Aplikace je ale součástí Creative Cloud All Apps (předplatné všech aplikací Adobe), Premiere Pro CC a studentského plánu. Součástí je 100GB cloud. Za poplatek lze kapacitu rozšířit až na 10 TB. K dispozici je také Premiere Rush CC Starter Plan, kdy si můžete celou aplikaci zdarma vyzkoušet s kompletní funkčností, lze vytvořit neomezené množství projektů, jediným omezením tak je to, že můžete vyexportovat maximálně tři projekty.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik