www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Adobe představuje multiplatformní Premiere Rush CC

Adobe představuje multiplatformní Premiere Rush CC
, , aktualita
Společnost Adobe uvedla novou aplikaci pro střih a úpravu videa. Jmenuje se Adobe Premiere Rush CC a má svým uživatelům přinášet možnost pracovat na projektech na nejrůznějších zařízeních díky cloudovém propojení.
K oblíbeným
reklama
Novinkou mezi aplikacemi společnosti Adobe je nový Premiere Rush CC. Jde o program, který umožní uživatelům snadnou a intuitivní editaci videa včetně jeho sdílení např. na sociálních sítích. Důležité je zejména to, že je k dispozici pro různé platformy, takže když začnete stříhat video na mobilním telefonu, projekt klidně můžete dokončit na počítači. Synchronizace probíhá pomocí cloudového úložiště a Adobe zapracoval na tom, aby bylo rozhraní na telefonech, tabletech i desktopu co nejpodobnější. Aplikace ale neslouží jen k editaci, ale má také režim pořizování videa (podobně jako to má např. Lightroom Mobile na telefonech).
 
Adobe Premiere Rush CC
 
Na základě zpětné vazby uživatelů betaverze (od června 2018) už má Adobe plán na další vylepšení aplikace. Předně má přibýt možnost pracovat s rychlostí videa, tedy jej zpomalit nebo naopak zrychlit. Počítá se také s verzí pro Android (nyní je v případě mobilních platforem k dispozici pouze pro iOS), což by se mělo stát až v příštím roce. Vývojáři chtějí dále zapracovat na rychlosti aplikace a ještě více rozšířit a zjednodušit publikaci videa na nejrůznějších sociálních platformách.
 
 
Premiere Rush CC je součástí Creative Cloud aplikací, takže musíme počítat s měsíčním předplatným. To činí $9,99 měsíčně pro jednotlivce, týmy to mají za $19,99 a enterprise zákazníci pak dokonce za $29,99 každý měsíc. Aplikace je ale součástí Creative Cloud All Apps (předplatné všech aplikací Adobe), Premiere Pro CC a studentského plánu. Součástí je 100GB cloud. Za poplatek lze kapacitu rozšířit až na 10 TB. K dispozici je také Premiere Rush CC Starter Plan, kdy si můžete celou aplikaci zdarma vyzkoušet s kompletní funkčností, lze vytvořit neomezené množství projektů, jediným omezením tak je to, že můžete vyexportovat maximálně tři projekty.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala