Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy

2.2.2020, Milan Šurkala, aktualita
Filmy s Adamem Sandlerem jsou na Netflixu hodně populární a exkluzivní Murder Mystery zaznamenal dokonce rekordních 83 milionů zhlédnutí. Netflix tak chce další exkluzivní obsah s tímto hercem a objednal si rovnou čtyři nové filmy.
Produkční společnost Happy Madison Productions herce Adama Sandlera může slavit. Streamovací služba Netflix si totiž u ní objednala čtyři exkluzivní filmy s tímto oblíbeným hercem. Pro Netflix natočil např. filmy The Ridiculous 6, The Do-Over, Sandy Wexler, The Week Of a velmi úspěšný Murder Mystery, který byl nejpopulárnějším filmem na Netflixu za rok 2019 s 83 miliony zhlédnutí.
 
Murder Mystery
 
Netflix se Sandlerem spolupracuje už od roku 2014, kdy objednal první čtyři filmy. V roce 2017 to byly další čtyři a nyní opět dochází k prodloužení kontraktu. Sandlerovy novinky tak patrně uvidíme uvádět na Netflixu minimálně do roku 2022, pokud se neobjeví další objednávka a opětovné prodloužení kontraktu. Netflix se podílel i na filmu Uncut Gems, který se na službě začal vysílat před pár dny (v kinech v USA je od půlky prosince 2019).
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.