www.tvfreak.cz
>
>
>

Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy

Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy
, , aktualita
Filmy s Adamem Sandlerem jsou na Netflixu hodně populární a exkluzivní Murder Mystery zaznamenal dokonce rekordních 83 milionů shlédnutí. Netflix tak chce další exkluzivní obsah s tímto hercem a objednal si rovnou čtyři nové filmy.
K oblíbeným
reklama
Produkční společnost Happy Madison Productions herce Adama Sandlera může slavit. Streamovací služba Netflix si totiž u ní objednala čtyři exkluzivní filmy s tímto oblíbeným hercem. Pro Netflix natočil např. filmy The Ridiculous 6, The Do-Over, Sandy Wexler, The Week Of a velmi úspěšný Murder Mystery, který byl nejpopulárnějším filmem na Netflixu za rok 2019 s 83 miliony shlédnutí.
 
Murder Mystery
 
Netflix se Sandlerem spolupracuje už od roku 2014, kdy objednal první čtyři filmy. V roce 2017 to byly další čtyři a nyní opět dochází k prodloužení kontraktu. Sandlerovy novinky tak patrně uvidíme uvádět na Netflixu minimálně do roku 2022, pokud se neobjeví další objednávka a opětovné prodloužení kontraktu. Netflix se podílel i na filmu Uncut Gems, který se na službě začal vysílat před pár dny (v kinech v USA je od půlky prosince 2019).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků
Netflix zahájil přechod na úspornější kodek AV1, začal přitom ve své aplikaci pro Android. Společnost také umožnila uživatelům vypnout jednu z nejméně oblíbených funkcí – automatické přehrávání ukázek. Na Netflix také zamíří více animovaných filmů.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná
Panasonic představil první část svého portfolia 4K LCD TV pro rok 2020. Zahrnuje řady HX940, HX900 a HX800, které budou k dostání v různých úhlopříčkách. K dispozici bude také široká nabídka formátů HDR včetně Dolby Vision.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik