www.tvfreak.cz
>
>
>

Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy

Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy
, , aktualita
Filmy s Adamem Sandlerem jsou na Netflixu hodně populární a exkluzivní Murder Mystery zaznamenal dokonce rekordních 83 milionů shlédnutí. Netflix tak chce další exkluzivní obsah s tímto hercem a objednal si rovnou čtyři nové filmy.
K oblíbeným
reklama
Produkční společnost Happy Madison Productions herce Adama Sandlera může slavit. Streamovací služba Netflix si totiž u ní objednala čtyři exkluzivní filmy s tímto oblíbeným hercem. Pro Netflix natočil např. filmy The Ridiculous 6, The Do-Over, Sandy Wexler, The Week Of a velmi úspěšný Murder Mystery, který byl nejpopulárnějším filmem na Netflixu za rok 2019 s 83 miliony shlédnutí.
 
Murder Mystery
 
Netflix se Sandlerem spolupracuje už od roku 2014, kdy objednal první čtyři filmy. V roce 2017 to byly další čtyři a nyní opět dochází k prodloužení kontraktu. Sandlerovy novinky tak patrně uvidíme uvádět na Netflixu minimálně do roku 2022, pokud se neobjeví další objednávka a opětovné prodloužení kontraktu. Netflix se podílel i na filmu Uncut Gems, který se na službě začal vysílat před pár dny (v kinech v USA je od půlky prosince 2019).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář