www.tvfreak.cz
>
>
>

Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy

Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy
, , aktualita
Filmy s Adamem Sandlerem jsou na Netflixu hodně populární a exkluzivní Murder Mystery zaznamenal dokonce rekordních 83 milionů zhlédnutí. Netflix tak chce další exkluzivní obsah s tímto hercem a objednal si rovnou čtyři nové filmy.
K oblíbeným
reklama
Produkční společnost Happy Madison Productions herce Adama Sandlera může slavit. Streamovací služba Netflix si totiž u ní objednala čtyři exkluzivní filmy s tímto oblíbeným hercem. Pro Netflix natočil např. filmy The Ridiculous 6, The Do-Over, Sandy Wexler, The Week Of a velmi úspěšný Murder Mystery, který byl nejpopulárnějším filmem na Netflixu za rok 2019 s 83 miliony zhlédnutí.
 
Murder Mystery
 
Netflix se Sandlerem spolupracuje už od roku 2014, kdy objednal první čtyři filmy. V roce 2017 to byly další čtyři a nyní opět dochází k prodloužení kontraktu. Sandlerovy novinky tak patrně uvidíme uvádět na Netflixu minimálně do roku 2022, pokud se neobjeví další objednávka a opětovné prodloužení kontraktu. Netflix se podílel i na filmu Uncut Gems, který se na službě začal vysílat před pár dny (v kinech v USA je od půlky prosince 2019).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Oppo odhalí v říjnu své první televizory, výrobu prý zajistí vlastník Philips TV Oppo odhalí v říjnu své první televizory, výrobu prý zajistí vlastník Philips TV
Čínská značka Oppo je spojena především se smartphony a dříve třeba také Blu-ray přehrávači. Za pár týdnů ovšem svými prvními modely rozšíří nabídku televizorů. V tuto chvíli se hovoří o dvou úhlopříčkách.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Vedlejší efekt online premiér. Film Mulan se stal nesmírně populární mezi piráty Vedlejší efekt online premiér. Film Mulan se stal nesmírně populární mezi piráty
Rodinný film Mulan, který měl souběžně premiéru v kinech a na Disney+, ukazuje jeden z možných problémů online premiér. Mezi piráty se rychle dostane kopie ve vysoké kvalitě. Není divu, že novinka zcela ovládl žebříčky nejčastěji stahovaných snímků.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Cenová válka. Nový Amazon Fire TV Stick Lite stojí jen 30 dolarů Cenová válka. Nový Amazon Fire TV Stick Lite stojí jen 30 dolarů
Amazon dnes představil nové streamovací zařízení Fire TV Stick Lite, které stlačuje cenu historické minimum. Přesto podporuje Full HD, HDR a nový dálkový ovladač. Druhou novinkou je aktualizovaný a o 10 dolarů dražší Fire TV Stick.
24.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy
Na hokejové fanoušky čeká pod červeným tlačítkem nová aplikace k extralize, kterou si připravila Česká televize. Umožňuje sledovat aktuální výsledky, ale také soupisky utkání, profily hráčů nebo podrobné statistiky.
24.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik