ACD Systems představuje editor videa Luxea

ACD Systems představuje editor videa Luxea
, , aktualita
Tvůrci kdysi proslulého ACDSee se chtějí více soustředit i na video. Představili tak nový editor videa Luxea, který má nabídnout jednoduché ovládání. Chce být také o něco levnější než konkurenční editory.
K oblíbeným
reklama
Prohlížeč fotografií ACDSee byl ve své době téměř na každém počítači. V posledních letech ale jeho sláva upadla a ACD Systems nyní chtějí zaútočit na oblast videa. Posloužit k tomu má nový editor videa s názvem Luxea. Novinka chce přinést revoluci do tvorby, editace a publikování videa, ale nakolik se to podaří, to zhodnotí až zkušenosti uživatelů. Chce tak učinit díky zjednodušenému ovládání, které má šetřit čas uživatele, jenž se může více soustředit na samotný obsah videa a méně na to, jak dosáhnout cílového efektu. Úprava mezer mezi klipy má být jednodušší stejně jako přehrávání náhledu v nižší kvalitě pro rychlejší zhodnocení úprav (to ale není nic, co by neuměla i konkurence a bylo nějak zvlášť revoluční).
 
ACD Systems Luxea
 
Aplikace si poradí maximálně s rozlišením 4K a snímkovací frekvencí 60 fps. Samozřejmostí je vkládání obrázků, videí i audia, které lze nahrávat přímo v aplikaci. K dispozici jsou také tradiční efekty a možnost vytváření videí pro specifická rozlišení a poměry stran jednotlivých sociálních sítí. Užitečnou funkcí je Luxea Video Recorder, tedy nahrávání obrazovky počítače. Tvůrci připravili i spoustu video návodů.
 
Pokud jde o cenu, tak ta činí $29,99 ročně (Individual Plan) nebo $79,99 jednorázově (Lifetime Plan). Není ale jasné, jaký je mezi nimi rozdíl (obě verze mají všechny funkce i bezplatné updaty, přičemž u jednorázové licence není specifikováno, na jak dlouho). Je zde ještě Home Plan za $89 ročně, který přidává 50GB úložiště, možnost nainstalovat aplikaci na 5 počítačů a vedle samotného softwaru Luxea je zde i Photo Studio Ultimate 2020, Photo Studio for Mac 6 a Video Converter Pro 5.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik