Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

3M představí kapesní projektor MPro150

7.4.2010, Jan Vítek, aktualita
Společnost 3M oznámila, že se chystá u nás oficiálně představit svůj nový kapesní projektor MPro150, což se stane 13. dubna v design showroom BoConcept v Praze. My se podíváme, co nám nový projektor nabídne.
Dne 13. dubna se tedy v design showroom BoConcept v pražské Vodičkově ulici na tiskové konferenci představí 3M MPro150, čili kapesní projektor. Ten je prezentován jako opravdu mobilní kapesní projektor, k jehož provozu není zapotřebí zdroj externí elektrické energie a ani žádné propojovací kabely.Projektor samotný má rozměry 60 x 130 x 24 mm a hmotnost 160 gramů. Vestavěný akumulátor typu Li-Pol má výdrž 120 minut, ovšem světelný výkon pochopitelně nebude vysoký. Jedná se o 12 lumenů v ECO režimu a 15 lumenů maximálně. Nativní rozlišení činí 640 x 480 a maximální podporované je 1280 x 800 pixelů.

Jako zdroj dat může sloužit interní paměť o kapacitě 1 GB, nebo pak slot na karty micro SD, k čemuž se bude hodit zdarma dodávaná 2GB karta. Co se týče podporovaných formátů, z dokumentů to jsou DOC (MS Word), PPT (MS PowerPoint), XLS (MS Excel), TXT, PDF (Adobe), obrazové pak BMP a JPG a nakonec audio/video v podobě MP4, MP3, PAL, NTSC,H.264, AMR a AAC.

Podíváme se také na vstupy a výstupy: VGA (D-Sub), kompozitní video, komponentní video, USB Mini 2.0 (převod dat), audio výstup (3,5 mm Stereo Jack) a zmíněná čtečka SD karet. K tomu ještě započítáme dva reproduktory s výkonem 0,5 W. A kromě samotného projektoru a 2GB karty v balení dostaneme také USB kabel, akumulátor, nabíječku s adaptérem, VGA kabel, kompozitní RCA kabel, 3x adaptér pro RCA, stativ, měkký vak pro přenášení a stručný manuál.

Cena projektoru 3M MPro150 se bude pohybovat kolem 10000 Kč s DPH.

Zdroj: TZ 3M
reklama
reklama