Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

3D TV Loewe získaly ocenění EISA

25.8.2011, Jiří Piškula, aktualita
Německá značka designových televizorů Loewe je dobře známá i v České republice. Její kvality byly nyní doceněny i asociací EISA (European Imaging and Sound Association), která udělila ocenění televizoru z řady Loewe Individual.
Nezávislá komise expertů z evropské asociace pro obraz a zvuk EISA (European Imaging and Sound Association) rozhodla o udělení EISA ocenění Best Product 2011–12 v kategorii „European AV streaming TV“ televizoru Loewe Individual 46 Compose 3D. Tento televizor nabízí mimořádnou kvalitu obrazu a zvuku spolu s nabídkou prakticky neomezené konektivity.Slavnostní předávací ceremonie má proběhnout jako součást výstavy IFA 2011 v berlínském hotelu Adlon 2. září tohoto roku. CEO Loewe Oliver Seidl neskrývá nadšení: „Loewe Individual 46 Compose 3D reprezentuje filozofii a hodnoty značky skutečně výborně. Ocenění nám dokázalo, že spojení inovativní technologie a minimalistického designu je v evropských odborných kruzích veskrze kladně přijímáno.

Porota složená z šéfredaktorů specializovaných národních magazínů byla ovlivněna částečně vynikající kombinací obrazu a zvuku s mimořádnou konektivitou. Souhra LED podsvětlení, Full HD LCD technologie a 400Hz snímkové frekvence zajistí, že Loewe Individual 46 Compose 3D zobrazuje perfektní obraz jak ve 2D, tak ve 3D. Možná je též dodatečná konverze z 2D do 3D formátu. Integrovaný pevný disk s kapacitou 500 GB pojme mnoho hodin záznamu vysílání.Tento obsah může být dále streamován do jiné 3D kompatibilní Loewe TV pomocí LAN, WLAN nebo PowerLine. Je také možné sledovat standardní TV programy na hlavní ploché TV a zároveň streamovat záznam do jiné místnosti. Dokonce je možné vytvořit síť všech DR+ HDD v domě s komplexními možnostmi sdílení. Všechny odpovídajícím způsobem vybavené TV mohou být snadno a rychle a pohodlně zapojeny do domácí sítě, dovolujíc přístup z jakékoli TV do jiné.

Integrovaný Loewe Media Portal otevírá širokou škálu možností použití domácí sítě pro poslech internetových rádií, sdílení fotografií, hudby nebo filmů na externích HDD, přičemž všechny TV Loewe Individual jsou pevnými disky standardně vybaveny. Žádný jiný výrobce dosud nevložil do TV možnost sledovat takové množství evropského obsahu a navíc je díky této výbavě možné volně surfovat po internetu pomocí integrovaného prohlížeče.Televizory též podporují platformu hybridní televize HbbTV (novátorská funkce Loewe MediaText). Pouhým stiskem tlačítka na Loewe Assist Remote Control se rozbalí nabídka nespočtu online služeb jako doplněk k příjmu TV programů. Loewe je jedním z prvních výrobců, který připravuje své TV na tento budoucí formát již dnes.

EISA Awards - European AV-Streaming TV 2011-2012 - Loewe Individual 46 Compose 3D from EISA on Vimeo.


Televizor Loewe Individual 46 Compose 3D se vyrábí v klasických Loewe barevných provedeních: High Gloss White, Aluminium Black a Aluminium Silver. Vše jde následně doplnit vlastní volbou bočních intarzií pro dosažení zcela „individuálního“ vzhledu.

Oceněný televizor se v ČR oficiálně prodává za 135 000 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Loewe

reklama
reklama