www.tvfreak.cz
>
>
>

103" TV v královském apartmá

103" TV v královském apartmá
, , aktualita
Vybavit královské apartmá není jen tak, obzvláště v pětihvězdičkovém hotelu President Wilson v Ženevě. Drahý nábytek, drahé lampy, drahý koberec, drahá audio-video sestava s jedním z největších televizorů...
K oblíbeným
reklama
Královské studiové apartmá, se svými 1680 m2 a cenou 75 000 Švýcarských Franků (přes 600 000 Kč) za noc, je jedním z nejdražších hotelových apartmánů světa. Jako takový musí mít i odpovídající audio-video vybavení. Tím je plasmová televize BeoVision 4-103 od Bang & Olufsen, s úhlopříčkou 103 palců (téměř 262 cm) a údajně luxusním obrazem i zvukem. Hotel President Willson je přitom jenom jeden ze tří hotelů světa, které mají toto „televizní monstrum“ ve výbavě pokojů.Aby toho nebylo málo, tak hotel ještě přidal do výbavy pokoje komunikační portál Sensiq od firmy Quadriga, který umožňuje jeho movitým hostům přístup k multimediálnímu obsahu nebo třeba prohlížení internetu. Pokud teda nevyužijí jiných služeb tohoto luxusního hotelu na pobřeží Ženevského jezera.


Televizor s dvojicí reproduktorů Beolab 5, něco takového si brzo budou moct vychutnat všichni hosté hotelu President Willson.

Samotné Královské apartmá zabírá celé 8. patro, má vlastní fitness vybavení, vířivku s výhledem na Mont Blanc, 12 ložnic, 12 koupelen, salón o rozloze 250 m2, piano Steinway a soukromou terasu. Jako součást renovace bude všech 180 pokojů a 48 apartmá vybaveno výše zmíněnou AV technologií od Bang & Alufsen, aby každý z hostů měl zaručen jedinečný zážitek.


Detail stojanu a reproduktoru televizoru BeoVision 4-103.
Na závěr ještě stojí za zmínku to, že televizor má unikátní systém zvedání obrazovky. To nastane po zmáčknutí tlačítka umístěného na stojanu tohoto 103" kolosu, kdežto reproduktor BeoLab 10 se vynořuje zespodu obrazovky. Samotná obrazovka se ještě může naklápět dopředu.

Zdroj: Flatpanels HD, Sleepmagazine
reklama
Nejnovější články
Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo? Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo?
EU od 1. března 2021 vyžaduje po výrobcích nové energetické štítky spotřebičů, které obsahují pouze třídy od A do G. To se týká také televizorů. Pro většinu aktuálních modelů to bude znamenat pád do nejnižší třídy G.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně
Samsung ani v roce 2020 nepředal štafetu nejúspěšnějšího výrobce televizí své konkurenci. Na celosvětovém trhu si udržel skoro třetinový podíl. Stupně vítězů doplňují LG a Sony. Xiaomi si připsalo úsměch na domácím trhu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik