Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

1. mezinárodní filmová soutěž podle YouTube

, , aktualita
1. mezinárodní filmová soutěž podle YouTube
Server YouTube, který není třeba představovat, vyhlásil soutěž pro všechny plnoleté zájemce z jistých zemích, která dostala název Project Direct a je sponzorovaná společností HP v rámci reklamní kampaně What do you have to say? Soutěž byla...
1. mezinárodní filmová soutěž podle YouTube
Server YouTube, který není třeba představovat, vyhlásil soutěž pro všechny plnoleté zájemce z jistých zemích, která dostala název Project Direct a je sponzorovaná společností HP v rámci reklamní kampaně What do you have to say? Soutěž byla bohužel zůžena na lidi z Brazílie, Kanady, Francie, Itálie, Španělska, Velké Británie a Spojených států, kteří mohou od 7. října do 9. listopadu představovat svá dílka, která bude posuzovat režisér Jason Reitman (Thank You For Smoking). Celá komunita bude pak od 23. listopadu do 2. prosince hlasovat a 5. prosince se pak vyhlásí vítězové."YouTube poskytuje obrovskou platformu pro nezávislé filmaře, kteří tak pro své filmy a videoprojekty mohou získat diváky na celém světě. Projekt Direct tak bude objevovat nejlepší filmové tvůrce a oceňovat jejich kreativitu a důvtip," řekl šéf oddělení product marketing YouTube Jamie Byrne. "Tuto soutěž jsme vytvořili pro mezinárodní publikum, protože video je univerzálním vyjadřovacím prostředkem a rychlým způsobem komunikace mezi lidmi."

Vítěz soutěže stráví 9 dní jako host společnosti Hewlett-Packard, obdrží 5000dolarovou debetní kartu a jeho snímek bude umístěn na domovských stránkách YouTube v sedmi zemích. Musí ovšem splnit následující požadavky: herci musí být plnoletí; každý film musí zahrnovat větu: "Žádám o vysvětlení tohoto šprýmu. Co můžete říci?"; postava musí předat někomu jinému fotografii.

Zdroj: YouTube