www.tvfreak.cz
>
>
>

Změny na TV Freak

, , aktualita
Malé upozornění na pár změn ve funkčnosti našich stránek. U článků přibyla vpravo nahoře vedle datumu ikonka tiskárny, která otevře nové okno se všemi stránkami článku najednou a bez "blbostí" okolo, takže ho lze snadno vytisknout. Dále...
K oblíbeným
reklama
Malé upozornění na pár změn ve funkčnosti našich stránek. U článků přibyla vpravo nahoře vedle datumu ikonka tiskárny, která otevře nové okno se všemi stránkami článku najednou a bez "blbostí" okolo, takže ho lze snadno vytisknout. Dále v pravém sloupku přibyl seznam pěti nejnovějších článků. Také připomínáme možnost psát komentáře ke článkům, což je již nějaký čas v provozu a určitě se to osvědčilo.

Protože jsme také nakousli problematiku DVB, tak změníme anketu. Nová otázka zní, zda Přijímáte digitální vysílání DVB? Mimochodem, v minulé anketě jste hlasovali o možnosti chatu, ale většina z Vás ho považuje za zbytečný a diskuzní skupiny jim bohatě stačí, takže se ho přímo na stránkách nedočkáte a zůstane pouze možnost přes IRC.
reklama
Nejnovější články
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala