www.tvfreak.cz
>
>
>

Změny na TV Freak

, , aktualita
Malé upozornění na pár změn ve funkčnosti našich stránek. U článků přibyla vpravo nahoře vedle datumu ikonka tiskárny, která otevře nové okno se všemi stránkami článku najednou a bez "blbostí" okolo, takže ho lze snadno vytisknout. Dále...
K oblíbeným
reklama
Malé upozornění na pár změn ve funkčnosti našich stránek. U článků přibyla vpravo nahoře vedle datumu ikonka tiskárny, která otevře nové okno se všemi stránkami článku najednou a bez "blbostí" okolo, takže ho lze snadno vytisknout. Dále v pravém sloupku přibyl seznam pěti nejnovějších článků. Také připomínáme možnost psát komentáře ke článkům, což je již nějaký čas v provozu a určitě se to osvědčilo.

Protože jsme také nakousli problematiku DVB, tak změníme anketu. Nová otázka zní, zda Přijímáte digitální vysílání DVB? Mimochodem, v minulé anketě jste hlasovali o možnosti chatu, ale většina z Vás ho považuje za zbytečný a diskuzní skupiny jim bohatě stačí, takže se ho přímo na stránkách nedočkáte a zůstane pouze možnost přes IRC.
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala