Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia
Registrace: 27.3.2006
Komentářů: 4, score 1.0 | Svět hardware: 267/2.0 | Digimanie: 3/2.0 | Relaxuj: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 13.3.2023 s hodnocením +1:
Hmm, já byl vždycky víc fanoušek Babylonu 5 a startrek pro mě byl jen taková nivní guilty pleasure. I když některé řady Voyageru nebo DS9 jsme si užíval a třeba StarTrek:Enterprise ­(2001­) u mě byl hodně vysoko. Takže byť jsem viděl vše, mám poměrně přehled, tak bych se neoznačil jako Trekkie a k univerzu jako takovému mám spíš nostalgický vztah, než že bych byl fanoušek. Na to mám 40k...

Disccovery jsem viděl první sezonu a říkal si lepší tohle než nic. Byl jsem poměrně natěšené po Enterprise, ale v té době toho běželo víc, třeba Orville, Expanse, atd... tak zklamání bylo spíš až ze závěru sezóny, než z celku. Druhá sezóna byla lepší, i když poměr sentimentálních keců oproti ­"scifi­" byl na pováženou. Střílení phasery mě rajcuje víc než nějaké woke narativy. No a na třetí už jsem koukal jen se ztuhlým obličejem při skládání prádla nebo vaření. Epizody s mirror universe lehce potěšily, ale zbytek už na mě byl moc a všem jsem jim přál nějaký ošklivý, ale o to efektnější osud. Ideálně ztrátu práce. Čtvrtou sezonu jsem ani nezkoušel a to že to bude mít pátou mě překvapuje.

Picard.... 1 a 2 nic moc. Na to kolik tam bylo Borgů, což je pro mě hodně třpytivá vějička, tak fakt slabota. Teď třetí serie vypadá líp.

Stange New Worlds dobrý celý. Nějak tak jsme si představoval, že bude vypadat discovery...

Lower decks jsme si užil hodně. Včera jsem náhodu objevil že vyšlo Prodigy. Na nickelodenovský animák to má dost slušné hodnocení, takže zkusím.

Komentář z 28.2.2023 s hodnocením +1:
Jeminkote. Jestli to nejsou následky přechozích akcí a zoufalá snaha upsat si nové dušičky?
Platil jsem premium a po skoro třech letech ho stopnul. Málo kvalitního obsahu, woke agitka... no díval jsme se už jen občas, ale tak nějak ze setrvačnsoti jsme to pořád platil. Na účet se občas dívaly děti u prarodičů a já někdy poslochal dokumenty při práci. Takže dle netflixu typické sdílení mimo domácnost ale v době, kdy jsem to zrušil ­(po vydání­) Witcher Blood Origin se o plošném postihu ­"sdílení­" jen spekulovalo.
V mém okolí je podobných víc. Žádný nový předplatitel, jen samí odcházející zákazníci.
Na příští vánoce si ho možná na měsíc zaplatím, a kouknu se na těch pár jendotek slušných věcí, co se tam za rok objeví.