Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

WD a nový HDD přehrávač

, , aktualita
WD a nový HDD přehrávač
Společnost Western Digital si připravila nové multimediální přehrávače, či jednotky, jak je sama označuje. Jde o WD Elements Play vybavené až 2TB pevným diskem, které slouží pro ukládání a přehrávání multimediálního obsahu...
WD a nový HDD přehrávač
Výrobce klade u zařízení WD Elements Play důraz především na jednoduchou obsluhu a použití a říká, že stačí toto zařízení pouze připojit k televizoru a už si můžeme prohlížet fotografie, přehrávat hudbu a sledovat video. To ovšem není na dnešní dobu nic výjimečného.WD Elements Play zvládne přehrávat videa v rozlišení Full HD (1080p) a zvuk DTS 2.0. Nabízí rozhraní HDMI, kompozitní video, USB 2.0 pro připojení dalších úložných zařízení (NTFS, FAT/FAT32, HFS+) a také optický audio výstup S/PDIF. Mezi podporované formáty patří RMVB, H.264 a MKV, dále můžeme připojit fotoaparát či kameru a stáhnout obsah přímo do interního pevného disku a pak také WD mluví o intuitivním menu. To nám umožní navigaci v titulech DVD včetne úplné podpory nabídky disku, seznamu kapitol, bonusu a titulku, zobrazuje prezentace fotografií, miniatury přebalů filmů a alb, podporuje seznamy skladeb (PLS, M3U a WPL) či náhledy videa během posunů.

Uživatelské rozhraní je lokalizováno do mnoha jazyků včetně češtiny a slovenštiny, dále tu je možnost zobrazování titulků (podpora středoevropských jazyků - blíže neupřesněno). K přehrávači dostaneme dálkové ovládání s bateriemi, USB kabel, napájecí adaptér a stručný průvodce. Pokud máte zájem se dozvědět více, zde je odkaz na český manuál v PDF.

Zdroj: TZ Western Digital