www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Vegas Pro 16 dostává podporu 360° videa

Vegas Pro 16 dostává podporu 360° videa
, , aktualita
Společnost Vegas Creative Software uvedla novou verzi video editoru Vegas Pro 16. Nová varianta např. získává podporu 360° videosekvencí, má také lepší stabilizaci videa, sledování pohybu a další vylepšení.
K oblíbeným
reklama
Na trhu video editorů se objevuje nová verze Vegas Pro 16. Ta přináší mnoho užitečných vylepšení. Je to např. sledování objektu, kdy si lze vybrat sledovanou oblast a na ní pak aplikovat různé filtry jako změnu jasu, barev nebo třeba pixelizaci pro zamaskování obličejů. Dokonce je možné ke sledovanému objektu připnout text, který jej bude při pohybu následovat.  Úplně přepracován byl systém stabilizace videa, který je přesnější a dovolí vyvářet neroztřesená videa i tehdy, když byla pořízena z ruky.
 
Vegas Pro 365
 
Zajímavostí je funkce Dynamic Storyboarding, která dovoluje pracovat s několika návrhy posloupnosti scén a experimentovat se střihem. Vývojáři přidali i podporu HDR, díky čemuž by měly být stíny lépe prokreslené a naopak ve světlech by mělo být méně přepalů. Poněvadž dnes je docela populární o 360° video, Vegas Pro 16 přidává podporu práce i s takovými videosekvencemi. Umí tak např. sloučit dvě videosekvence pořízené se 180° záběrem. Možné je tak vytvářet efekt malé planetky a podobně. Zapracovalo se také na průběžných automatických zálohách, kterým lze nastavit frekvenci i místo zálohování.
 
Základní variantou je Vegas Pro 16 Edit za $399. Ta podporuje výše zmíněné novinky, dále Beziérovo maskování i podporu monitorů s vysokým DPI. Vegas Pro 16 už bude stát $599 a přidá několik dalších efektů a funkcí, např. VEGAS DVD Architect. Jejich ještě pokročilejší verze pak nabídne Vegas Pro 16 Suite za $799. Kdo chce, může využít i verzi s předplatným Vegas Pro 365 za $16,67 měsíčně. Do 12. září dostanete zdarma Boris FX Continuum Key & Blend Unit v hodnotě $399.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala