www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Vegas Pro 16 dostává podporu 360° videa

Vegas Pro 16 dostává podporu 360° videa
, , aktualita
Společnost Vegas Creative Software uvedla novou verzi video editoru Vegas Pro 16. Nová varianta např. získává podporu 360° videosekvencí, má také lepší stabilizaci videa, sledování pohybu a další vylepšení.
K oblíbeným
reklama
Na trhu video editorů se objevuje nová verze Vegas Pro 16. Ta přináší mnoho užitečných vylepšení. Je to např. sledování objektu, kdy si lze vybrat sledovanou oblast a na ní pak aplikovat různé filtry jako změnu jasu, barev nebo třeba pixelizaci pro zamaskování obličejů. Dokonce je možné ke sledovanému objektu připnout text, který jej bude při pohybu následovat.  Úplně přepracován byl systém stabilizace videa, který je přesnější a dovolí vyvářet neroztřesená videa i tehdy, když byla pořízena z ruky.
 
Vegas Pro 365
 
Zajímavostí je funkce Dynamic Storyboarding, která dovoluje pracovat s několika návrhy posloupnosti scén a experimentovat se střihem. Vývojáři přidali i podporu HDR, díky čemuž by měly být stíny lépe prokreslené a naopak ve světlech by mělo být méně přepalů. Poněvadž dnes je docela populární o 360° video, Vegas Pro 16 přidává podporu práce i s takovými videosekvencemi. Umí tak např. sloučit dvě videosekvence pořízené se 180° záběrem. Možné je tak vytvářet efekt malé planetky a podobně. Zapracovalo se také na průběžných automatických zálohách, kterým lze nastavit frekvenci i místo zálohování.
 
Základní variantou je Vegas Pro 16 Edit za $399. Ta podporuje výše zmíněné novinky, dále Beziérovo maskování i podporu monitorů s vysokým DPI. Vegas Pro 16 už bude stát $599 a přidá několik dalších efektů a funkcí, např. VEGAS DVD Architect. Jejich ještě pokročilejší verze pak nabídne Vegas Pro 16 Suite za $799. Kdo chce, může využít i verzi s předplatným Vegas Pro 365 za $16,67 měsíčně. Do 12. září dostanete zdarma Boris FX Continuum Key & Blend Unit v hodnotě $399.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik