www.tvfreak.cz
>
>
>

V katalogu Digimanie je už 2200 fotoaparátů!

V katalogu Digimanie je už 2200 fotoaparátů!
, , aktualita
Digimanie obsahuje podrobné specifikace už 2200 fotoaparátů a další přibývají. Pro snadnější výběr můžete využít pomocníka pro začátečníky nebo pokročilé. Mezi fotoaparáty lze procházet pomocí časové osy, kde jsou zobrazeny podle doby uvedení na trh.
K oblíbeným
reklama
Katalog Digimanie obsahuje podrobné specifikace už 2200 fotoaparátů a další přibývají.Chcete poradit s výběrem fotoaparátu? Využijte náš katalog fotoaparátů pro výběr modelů splňujících vaše požadavky, nebo naše diskuzní fórum.

V případě zajímavého modelu je možné, že jsme jej testovali a je obsažen odkaz na jeho podrobnou recenzi, v které se dozvíte i zkušenosti z praxe (včetně testovacích snímků).


- produktová databáze má své místo i v horní části homepage Digimanie -

Mezi fotoaparáty lze procházet pomocí časové osy, kde jsou zobrazeny podle doby uvedení na trh.Potřebujete u fotoaparátu zjistit parametry? Klikněte v boxíku "Digitální fotoaparáty" na jeho výrobce, zobrazí se stránka s veškerým obsahem týkajícím se dané značky - v dolní části bude seznam modelů, kde vyberte právě ten, který Vás zajímá.
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala