www.tvfreak.cz
>
>
>

V katalogu Digimanie je už 2200 fotoaparátů!

V katalogu Digimanie je už 2200 fotoaparátů!
, , aktualita
Digimanie obsahuje podrobné specifikace už 2200 fotoaparátů a další přibývají. Pro snadnější výběr můžete využít pomocníka pro začátečníky nebo pokročilé. Mezi fotoaparáty lze procházet pomocí časové osy, kde jsou zobrazeny podle doby uvedení na trh.
K oblíbeným
reklama
Katalog Digimanie obsahuje podrobné specifikace už 2200 fotoaparátů a další přibývají.Chcete poradit s výběrem fotoaparátu? Využijte náš katalog fotoaparátů pro výběr modelů splňujících vaše požadavky, nebo naše diskuzní fórum.

V případě zajímavého modelu je možné, že jsme jej testovali a je obsažen odkaz na jeho podrobnou recenzi, v které se dozvíte i zkušenosti z praxe (včetně testovacích snímků).


- produktová databáze má své místo i v horní části homepage Digimanie -

Mezi fotoaparáty lze procházet pomocí časové osy, kde jsou zobrazeny podle doby uvedení na trh.Potřebujete u fotoaparátu zjistit parametry? Klikněte v boxíku "Digitální fotoaparáty" na jeho výrobce, zobrazí se stránka s veškerým obsahem týkajícím se dané značky - v dolní části bude seznam modelů, kde vyberte právě ten, který Vás zajímá.
reklama
Nejnovější články
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay
Herec John Boyega mohl způsobit pořádný problém. Kvůli jeho nepozornosti se málem celý scénář ke Star Wars: The Rise of Skywalker dostal na veřejnost. Objevil se totiž v prodeji na aukčním serveru eBay.
29.11.2019, aktualita, Milan Šurkala