Upgrade Pinnacle Studia a speciální zimní paket

Upgrade Pinnacle Studia a speciální zimní paket
, , Aktualita
Pinnacle, který je již nějaký čas součástí Avidu, uvedl novou verzi Pinnacle Studia 12.1, která je pro stávající uživatele zdarma, pouze musí být registrován na stránkách Pinnacle.

K oblíbeným
reklama
Hlavním důvodem upgradu bude odstranění velké spousty chyb, takže to lze jen doporučit. kromě toho přidává podporu pro import a export Quicktime formátu a podporu pro H.264 kamery ,jako je Sanyo Xacti.

Pinnacle také pro nové zákazníky připravil akční nabídku, kdy dodává Studio se speciálním Pinnacle Theme Winter Packem, což je balík dalších 38 titulkovacích témat, 15 DVD menu a pět koláží s 28 nastaveními.Témata mají většinou podzimní nebo zimní tématiku a s tím související vánoční, novoroční a valentýnskou tématikou. Tento balíček v hodnotě necelých 80 dolarů dostanou noví zákazníci se Studiem Plus a Ultimate do konce roku, stávající zákazníci si ho mohou koupit za zvýhodněnou cenu 39.99 dolarů, ale jen mezi 30. říjnem a 6. listopadem (tedy jen týden).

Zdroj: Avid
reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik