UMAX eGreat EG-M35A pro Full HD

UMAX eGreat EG-M35A pro Full HD
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravila nový multimediální přehrávač s označením eGreat EG-M35A, jenž tak rozšířil již existující rodinu. Nabízí především podporu rozlišení Full HD, tedy až 1920 x 1080, což je dnes již běžné, ale jsou tu i jiné vlastnosti.
K oblíbeným
reklama
Kromě rozlišení Full HD nabízí model UMAX eGreat EG-M35A také dle výrobce nápaditý a luxusní design. Ukáže se totiž v podobě válce položeného na jednu kruhovou stranu, jenž se evidentně skládá z broušeného hliníku a lesklých plastů. Najdeme tu také na čelním panelu VFD displej a dotyková tlačítka, takže celkové pojetí je na dnešní dobu již spíše nenápadité, protože toto nabízí každý druhý výrobce.
UMAX si také zakládá na kompatibilitě s video a audio formáty, nabízí internetovou konektivitu, české OSD menu i podporu českých titulků (sady českých znaků CP-1250 a UTF-8) a také funkcí DTS downmix. Díky ní lze sledovat kvalitní filmy s DTS zvukem bez nutnosti externího zařízení.

Zařízení využívá klasický pevný disk, jenž je uložen ve výjimatelném rámečku a jeho obsah bude zpracovávat procesor Sigma Designs 8635, který zvládne formáty MKV (H264), M2TS (BlueRay), AC3, PCM, DTS (včetně downmix), FLAC atd. Konektivitu zajistí čtyři USB host porty, jeden USB pro připojení k PC, koaxiální i optický digitální výstup, komponentní i kompozitní výstup a samozřejmě HDMI ve verzi 1.3. Na síti lze se zařízením pracovat pomocí protokolů Samba, NFS a FTP.

Cena tohoto přehrávače eGreat EG-M35A byla stanovena na 6490 Kč s DPH. Verze s 1TB diskem s rozhraním Serial ATA pak přijde o 2500 Kč dráž. Ve výbavě najdeme také kabel HDMI i USB, dálkový ovladač, napájecí adaptér AV kabel, síťový kabel, manuál a CD s utilitami.

Zdroj: TZ UMAX
reklama
Nejnovější články
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery? HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?
První prázdninový měsíc v HBO GO bude na novinky poměrně chudý. Místo seriálů tedy v červenci zaujmou spíše filmové premiéry včetně nového Terminátora, Ledového království 2 nebo sci-fi Ad Astra s Bradem Pittem.
7.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik