UMAX eGreat EG-M35A pro Full HD

UMAX eGreat EG-M35A pro Full HD
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravila nový multimediální přehrávač s označením eGreat EG-M35A, jenž tak rozšířil již existující rodinu. Nabízí především podporu rozlišení Full HD, tedy až 1920 x 1080, což je dnes již běžné, ale jsou tu i jiné vlastnosti.
K oblíbeným
reklama
Kromě rozlišení Full HD nabízí model UMAX eGreat EG-M35A také dle výrobce nápaditý a luxusní design. Ukáže se totiž v podobě válce položeného na jednu kruhovou stranu, jenž se evidentně skládá z broušeného hliníku a lesklých plastů. Najdeme tu také na čelním panelu VFD displej a dotyková tlačítka, takže celkové pojetí je na dnešní dobu již spíše nenápadité, protože toto nabízí každý druhý výrobce.
UMAX si také zakládá na kompatibilitě s video a audio formáty, nabízí internetovou konektivitu, české OSD menu i podporu českých titulků (sady českých znaků CP-1250 a UTF-8) a také funkcí DTS downmix. Díky ní lze sledovat kvalitní filmy s DTS zvukem bez nutnosti externího zařízení.

Zařízení využívá klasický pevný disk, jenž je uložen ve výjimatelném rámečku a jeho obsah bude zpracovávat procesor Sigma Designs 8635, který zvládne formáty MKV (H264), M2TS (BlueRay), AC3, PCM, DTS (včetně downmix), FLAC atd. Konektivitu zajistí čtyři USB host porty, jeden USB pro připojení k PC, koaxiální i optický digitální výstup, komponentní i kompozitní výstup a samozřejmě HDMI ve verzi 1.3. Na síti lze se zařízením pracovat pomocí protokolů Samba, NFS a FTP.

Cena tohoto přehrávače eGreat EG-M35A byla stanovena na 6490 Kč s DPH. Verze s 1TB diskem s rozhraním Serial ATA pak přijde o 2500 Kč dráž. Ve výbavě najdeme také kabel HDMI i USB, dálkový ovladač, napájecí adaptér AV kabel, síťový kabel, manuál a CD s utilitami.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala