UMAX eGreat EG-M35A pro Full HD

UMAX eGreat EG-M35A pro Full HD
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravila nový multimediální přehrávač s označením eGreat EG-M35A, jenž tak rozšířil již existující rodinu. Nabízí především podporu rozlišení Full HD, tedy až 1920 x 1080, což je dnes již běžné, ale jsou tu i jiné vlastnosti.
K oblíbeným
reklama
Kromě rozlišení Full HD nabízí model UMAX eGreat EG-M35A také dle výrobce nápaditý a luxusní design. Ukáže se totiž v podobě válce položeného na jednu kruhovou stranu, jenž se evidentně skládá z broušeného hliníku a lesklých plastů. Najdeme tu také na čelním panelu VFD displej a dotyková tlačítka, takže celkové pojetí je na dnešní dobu již spíše nenápadité, protože toto nabízí každý druhý výrobce.
UMAX si také zakládá na kompatibilitě s video a audio formáty, nabízí internetovou konektivitu, české OSD menu i podporu českých titulků (sady českých znaků CP-1250 a UTF-8) a také funkcí DTS downmix. Díky ní lze sledovat kvalitní filmy s DTS zvukem bez nutnosti externího zařízení.

Zařízení využívá klasický pevný disk, jenž je uložen ve výjimatelném rámečku a jeho obsah bude zpracovávat procesor Sigma Designs 8635, který zvládne formáty MKV (H264), M2TS (BlueRay), AC3, PCM, DTS (včetně downmix), FLAC atd. Konektivitu zajistí čtyři USB host porty, jeden USB pro připojení k PC, koaxiální i optický digitální výstup, komponentní i kompozitní výstup a samozřejmě HDMI ve verzi 1.3. Na síti lze se zařízením pracovat pomocí protokolů Samba, NFS a FTP.

Cena tohoto přehrávače eGreat EG-M35A byla stanovena na 6490 Kč s DPH. Verze s 1TB diskem s rozhraním Serial ATA pak přijde o 2500 Kč dráž. Ve výbavě najdeme také kabel HDMI i USB, dálkový ovladač, napájecí adaptér AV kabel, síťový kabel, manuál a CD s utilitami.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik