Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

UMAX eGreat EG-M35A pro Full HD

, , aktualita
UMAX eGreat EG-M35A pro Full HD
Společnost UMAX si pro nás připravila nový multimediální přehrávač s označením eGreat EG-M35A, jenž tak rozšířil již existující rodinu. Nabízí především podporu rozlišení Full HD, tedy až 1920 x 1080, což je dnes již běžné, ale jsou tu i jiné vlastnosti.
UMAX eGreat EG-M35A pro Full HD
Kromě rozlišení Full HD nabízí model UMAX eGreat EG-M35A také dle výrobce nápaditý a luxusní design. Ukáže se totiž v podobě válce položeného na jednu kruhovou stranu, jenž se evidentně skládá z broušeného hliníku a lesklých plastů. Najdeme tu také na čelním panelu VFD displej a dotyková tlačítka, takže celkové pojetí je na dnešní dobu již spíše nenápadité, protože toto nabízí každý druhý výrobce.
UMAX si také zakládá na kompatibilitě s video a audio formáty, nabízí internetovou konektivitu, české OSD menu i podporu českých titulků (sady českých znaků CP-1250 a UTF-8) a také funkcí DTS downmix. Díky ní lze sledovat kvalitní filmy s DTS zvukem bez nutnosti externího zařízení.

Zařízení využívá klasický pevný disk, jenž je uložen ve výjimatelném rámečku a jeho obsah bude zpracovávat procesor Sigma Designs 8635, který zvládne formáty MKV (H264), M2TS (BlueRay), AC3, PCM, DTS (včetně downmix), FLAC atd. Konektivitu zajistí čtyři USB host porty, jeden USB pro připojení k PC, koaxiální i optický digitální výstup, komponentní i kompozitní výstup a samozřejmě HDMI ve verzi 1.3. Na síti lze se zařízením pracovat pomocí protokolů Samba, NFS a FTP.

Cena tohoto přehrávače eGreat EG-M35A byla stanovena na 6490 Kč s DPH. Verze s 1TB diskem s rozhraním Serial ATA pak přijde o 2500 Kč dráž. Ve výbavě najdeme také kabel HDMI i USB, dálkový ovladač, napájecí adaptér AV kabel, síťový kabel, manuál a CD s utilitami.

Zdroj: TZ UMAX