www.tvfreak.cz
>
>

Také Disney+ snižuje datový tok a odkládá start ve Francii

Také Disney+ snižuje datový tok a odkládá start ve Francii
, , aktualita
Streamovací služba Disney+ také řeší vyšší zatížení internetu kvůli koronavirové pandemii snížením datového toku. Rovněž odloží plánovaný start ve Francii, kde si tak budou muset ještě nějaký ten týden počkat.
K oblíbeným
reklama
Kvůli nutnosti pracovat z domu v době koronavirové pandemie je Internet podstatně více zahlcen než obvykle. Značně se zvýšil objem komunikace, ale i zábavy v podobě streamování. Aby zábava tolik nenarušovala práci, mnohé služby se snaží omezovat datové toky např. omezováním výchozího rozlišení nebo mírou komprese. Učinil tak už Netflix, YouTube, Apple TV+ i Amazon Prime. Nyní se přidává i streamovací služba Disney+, která chce ušetřit zhruba 25 %.
 
Disney+ logo
 
Tohoto snížení se dočkají všechny státy, které Disney+ dostanou nově zítra, 24. března. Jde o státy v Evropě (mělo jít o Velkou Británii, Irsko, Francii, Německo, Itálii, Španělsko, Rakousko a Švýcarsko), bude zde ale jedna výjimka. Francie byla na žádost tamější vlády vyjmuta z plánu, tam si na Disney+ budou muset počkat ještě o dva týdny déle a objeví se až 7. dubna. Zatím není jasné, zda podobné zpoždění dostanou i některé další státy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář