www.tvfreak.cz
>
>
>

Tak je to tady!

, , aktualita
Slibované nové diskuzní fórum je (částečně) hotovo. Je již plně funkční, jen je třeba dopilovat grafiku u některých barevných profilů (bledě modrá je již hotova), jenže teď už nemám sílu, takže příště... (nejsem grafik, takže pokud máte...
K oblíbeným
reklama
Slibované nové diskuzní fórum je (částečně) hotovo. Je již plně funkční, jen je třeba dopilovat grafiku u některých barevných profilů (bledě modrá je již hotova), jenže teď už nemám sílu, takže příště... (nejsem grafik, takže pokud máte chuť předělat CSS styl, budu velice rád). Jistě si hned na začátku všimnete, že je úplně nové s novými funkcemi. Založené je na phpBB, s čímž souvisí i nutnost nové registrace, snad Vám to nebude tolik vadit. Věříme, že ne. Můžete také hlasovat, jak se Vám nové fórum líbí - jako vždy zde vpravo dole.
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala