www.tvfreak.cz
>
>
>

Streamování TV není jednoduché, Sony končí s PlayStation Vue

Streamování TV není jednoduché, Sony končí s PlayStation Vue
, , aktualita
Sony to opravdu nemá jednoduché. Po velmi špatných výsledcích v prodejích smartphonů uzavírá i streamovací kapitolu se službou PlayStation Vue. Po 4 letech se služba nijak zvlášť neprosadila a skončí.
K oblíbeným
reklama
Sony je sice obrovský gigant, ale ani to nezaručuje úspěch. Na poli smartphonů je to poslední roky hodně špatné, nezadařilo se ani v oblasti streamování TV kanálů. Služba PlayStation Vue, která byla spuštěna v roce 2015, totiž k 30. lednu 2020 skončí. Chtěla úplně změnit pravidla sledování TV v USA, nicméně to se moc nepovedlo.
 
Sony PlayStation Vue
 
Vysoká cena obsahu a drahé dohody s jinými společnostmi způsobily, že Sony rozhodně nepatřilo mezi nejlevnější a nedávné zdražení pak společnosti dále podrazilo nohy v konkurenčním boji. Sony se tak chce soustředit více na herní byznys, kde má přeci jen znatelně lepší pozici. Nyní to tak vypadá, že možná uvolní místo streamovacím TV službám třetích stran, neboť prozatím bylo možné na PlayStationech sledovat jen tradiční streamovací služby jako Netflix, které nepracovaly s televizními kanály.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
IMDb TV přinese zdarma seriály Ztraceni, Ally McBeal i Zoufalé manželky IMDb TV přinese zdarma seriály Ztraceni, Ally McBeal i Zoufalé manželky
Bezplatná streamovací služba IMDb TV nepřekvapí zrovna novinkami, nicméně je dobrým způsobem, jak se dostat bezplatně ke staršímu oblíbenému obsahu. Nově tu najdeme seriály Lost (Ztraceni) nebo Desperate Housewives (Zoufalé manželky).
7.2.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Disney+ má úspěch, předplácí si jej 28,6 milionu uživatelů Disney+ má úspěch, předplácí si jej 28,6 milionu uživatelů
Streamovací služba Disney+ má velký úspěch. Za pouhé tři měsíce byla schopna nabrat 28,6 milionů uživatelů, což překonávalo i ty nejoptimističtější odhady společnosti. Přitom je k dispozici jen v pěti zemích na světě.
6.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy
Filmy s Adamem Sandlerem jsou na Netflixu hodně populární a exkluzivní Murder Mystery zaznamenal dokonce rekordních 83 milionů shlédnutí. Netflix tak chce další exkluzivní obsah s tímto hercem a objednal si rovnou čtyři nové filmy.
2.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí
Streamovací služby se navzájem předhání a jedním z taháků CBS All Access a Amazon Prime Video má být seriál Star Trek: Picard. První epizoda je dokonce zdarma k vidění, nicméně má to jeden nepříjemný háček.
31.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář