www.tvfreak.cz
>
>
>

Streamování TV není jednoduché, Sony končí s PlayStation Vue

Streamování TV není jednoduché, Sony končí s PlayStation Vue
, , aktualita
Sony to opravdu nemá jednoduché. Po velmi špatných výsledcích v prodejích smartphonů uzavírá i streamovací kapitolu se službou PlayStation Vue. Po 4 letech se služba nijak zvlášť neprosadila a skončí.
K oblíbeným
reklama
Sony je sice obrovský gigant, ale ani to nezaručuje úspěch. Na poli smartphonů je to poslední roky hodně špatné, nezadařilo se ani v oblasti streamování TV kanálů. Služba PlayStation Vue, která byla spuštěna v roce 2015, totiž k 30. lednu 2020 skončí. Chtěla úplně změnit pravidla sledování TV v USA, nicméně to se moc nepovedlo.
 
Sony PlayStation Vue
 
Vysoká cena obsahu a drahé dohody s jinými společnostmi způsobily, že Sony rozhodně nepatřilo mezi nejlevnější a nedávné zdražení pak společnosti dále podrazilo nohy v konkurenčním boji. Sony se tak chce soustředit více na herní byznys, kde má přeci jen znatelně lepší pozici. Nyní to tak vypadá, že možná uvolní místo streamovacím TV službám třetích stran, neboť prozatím bylo možné na PlayStationech sledovat jen tradiční streamovací služby jako Netflix, které nepracovaly s televizními kanály.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala