www.tvfreak.cz
>
>
>

Streamování TV není jednoduché, Sony končí s PlayStation Vue

Streamování TV není jednoduché, Sony končí s PlayStation Vue
, , aktualita
Sony to opravdu nemá jednoduché. Po velmi špatných výsledcích v prodejích smartphonů uzavírá i streamovací kapitolu se službou PlayStation Vue. Po 4 letech se služba nijak zvlášť neprosadila a skončí.
K oblíbeným
reklama
Sony je sice obrovský gigant, ale ani to nezaručuje úspěch. Na poli smartphonů je to poslední roky hodně špatné, nezadařilo se ani v oblasti streamování TV kanálů. Služba PlayStation Vue, která byla spuštěna v roce 2015, totiž k 30. lednu 2020 skončí. Chtěla úplně změnit pravidla sledování TV v USA, nicméně to se moc nepovedlo.
 
Sony PlayStation Vue
 
Vysoká cena obsahu a drahé dohody s jinými společnostmi způsobily, že Sony rozhodně nepatřilo mezi nejlevnější a nedávné zdražení pak společnosti dále podrazilo nohy v konkurenčním boji. Sony se tak chce soustředit více na herní byznys, kde má přeci jen znatelně lepší pozici. Nyní to tak vypadá, že možná uvolní místo streamovacím TV službám třetích stran, neboť prozatím bylo možné na PlayStationech sledovat jen tradiční streamovací služby jako Netflix, které nepracovaly s televizními kanály.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10 NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela má další trailer Black Widow od Marvela má další trailer
Marvel uvolnil další trailer na film Black Widow, který zamíří do kin v květnu letošního roku. Zatímco ten minulý více napovídal o minulosti Natashy Romanoff, tentokrát se dozvíme více i o hlavním protivníkovi.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode
Nová OLED televize Panasonic HZ2000 přináší hollywoodskou kvalitu obrazu do obýváku díky podpoře Dolby Vision IQ a Filmmaker Mode, který umožňuje zobrazit film tak, jak to chtěli tvůrci filmu a ne výrobce televize.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
TCL má nové QLED televize včetně 8K X91 TCL má nové QLED televize včetně 8K X91
Mezi produktovými novinkami společnosti TCL, které byly představeny na veletrhu CES 2020, bylo i několik QLED televizí. Máme tu 8K model X91 i levnější 4K HDR varianty v řadách C81 a C7. Všechny mají systém umělé inteligence.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala