www.tvfreak.cz
>
>
>

Streamování TV není jednoduché, Sony končí s PlayStation Vue

Streamování TV není jednoduché, Sony končí s PlayStation Vue
, , aktualita
Sony to opravdu nemá jednoduché. Po velmi špatných výsledcích v prodejích smartphonů uzavírá i streamovací kapitolu se službou PlayStation Vue. Po 4 letech se služba nijak zvlášť neprosadila a skončí.
K oblíbeným
reklama
Sony je sice obrovský gigant, ale ani to nezaručuje úspěch. Na poli smartphonů je to poslední roky hodně špatné, nezadařilo se ani v oblasti streamování TV kanálů. Služba PlayStation Vue, která byla spuštěna v roce 2015, totiž k 30. lednu 2020 skončí. Chtěla úplně změnit pravidla sledování TV v USA, nicméně to se moc nepovedlo.
 
Sony PlayStation Vue
 
Vysoká cena obsahu a drahé dohody s jinými společnostmi způsobily, že Sony rozhodně nepatřilo mezi nejlevnější a nedávné zdražení pak společnosti dále podrazilo nohy v konkurenčním boji. Sony se tak chce soustředit více na herní byznys, kde má přeci jen znatelně lepší pozici. Nyní to tak vypadá, že možná uvolní místo streamovacím TV službám třetích stran, neboť prozatím bylo možné na PlayStationech sledovat jen tradiční streamovací služby jako Netflix, které nepracovaly s televizními kanály.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik