Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Společnost Epson uvádí na trh novou řadu projektorů

, , aktualita
Společnost Epson uvádí na trh novou řadu projektorů
Epson, společnost mimo jiné působící i na trhu videoprojektorů, ohlašuje uvedení produktů EB-S6, EB-X6 a EB-W6 – řady cenově dostupných projektorů, které nabízí jas až 2200 lumenů.
Společnost Epson uvádí na trh novou řadu projektorů
Raphael Payre, produktový marketingový manažer divize Epson Europe, říká: „Zařízení EB-S6 a EB-X6 představují projektory, které jsou určené firmám i vzdělávacím institucím. A protože rok 2008 je rokem širokoúhlých displejů, projektor EB-W6 s podporou rozlišení WXGA vychází vstříc rostoucí popularitě notebooků, které jsou tímto typem displejů vybaveny.“ Projektory obsahují technologii 3LCD společnosti Epson zajišťující jasnější obraz a přesnější reprodukci barev.Projektory EB-S6 a EB-X6 nabízí jas 2200 lumenů a kontrastní poměry 2000:1 pro rozlišení SVGA a XGA. Automatická korekce lichoběžníku, dostupná v modelech X6 a W6, také umožňuje automaticky upravovat úhly a rozsah projekce. Model EB-W6 nabízí pro změnu rozlišení WXGA. U všech modelů je potom jas 2000 lumenů. U modelu EB-W6 nalezneme 7W reproduktor a například podporu rozhraní HDMI, USB a připojit můžete i SD paměťové karty.

Zbylé dva modely mají 1W reproduktor. Technologie připojení projektoru pomocí USB kabelu nese název USB Display a společnost věří v rostoucí oblibu díky jednoduššímu zapojování. Ceny modelů jsou 12829 Kč u modelu EB-S6, 19662 Kč u EB-X6 a 23069 Kč u EB-W6, všechny ceny jsou včetně DPH.

Zdroj: TZ Epson