Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Sony představilo své Blu-ray přehrávače s podporou 3D

, , aktualita
Sony představilo své Blu-ray přehrávače s podporou 3D
Nedlouho po výstavě CES v Las Vegas, kde bylo představeno mnoho prototypů z oblasti 3D zobrazovaní, se výrobci doslova předhánějí v nových produktech s podporou trojrozměrného obrazu.
Sony představilo své Blu-ray přehrávače s podporou 3D
Nyní se přihlásil gigant Sony, který si pro nás připravil dvojici Blu-ray přehrávačů s označením BDP-S470 a BDP-S570. Zatím je k dispozici pouze několik základních informací, ale i tak vypadají ohlášené modely nadmíru zajímavě.

Nejdříve si ve zkratce představíme model BDP-S470, který dorazí na trh ke konci tohoto měsíce. Jak již bylo řečeno v úvodu, jedná se o Blu-ray přehrávač. Navíc disponuje zpětnou podporou pro CD, DVD a SACD. Další možností pro přehrávání multimédií je využít USB port. Potěší i přítomnost Bravia Internet Video.Jelikož bude model BDP-S470 uveden na trh poměrně brzy, budou se muset případní majitelé obejít bez podpory 3D, která je zatím laděna inženýry Sony a softwarový upgrade by měl být k dispozici kolem léta tohoto roku. Výrobce to však vynahrazuje cenou, která by se měla pohybovat okolo 3800 Kč ($200).Model s označením BDP-S570 dorazí taktéž tento měsíc a ve většině parametrů se shoduje s výše jmenovaným. Jedinou změnou je vnitřní paměť o velikosti 1 GB a Wi-Fi adaptér. Cena tohoto modelu díky těmto vylepšením vzrostla na 4750 Kč ($250). Funkce 3D bude nejspíš taktéž dostupná až po aktualizaci.

Zdroj: Sony, HDTVlounge