Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

SledováníTV míří na televize dalších značek, Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV

, , aktualita
SledováníTV míří na televize dalších značek, Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV
Vzhledem k nástupu koronavirových opatření i chladnějšího počasí budou na významu opět nabírat IPTV. Pojďme si proto shrnout novinky, které v uplynulým týdnu oznámili poskytovatelé jako Vodafone TV, Telly nebo SledováníTV.
SledováníTV míří na televize dalších značek, Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV
Pokud hledáte IPTV, která by byla flexibilní v otázce podporovaných platforem, pak bude na předních příčkách stát služba SledováníTV. Nově si můžete aplikaci nainstalovat také na televizory od tureckého výrobce Vestel, který své modely nabízí pod značkami Toshiba, Hitachi, JVC nebo dokonce Panasonic (nižší řady). Aplikace může proti jiným platformám postrádat některé funkce, aby bez problémů fungovala i na cenově dostupných Smart TV. Podpora se rozšířila také o malé a levné streamovací zařízení Amazon Fire TV Stick. Ani tady ovšem provozovatel nekončí, v blízké době chce na seznam přidat herní konzole Xbox a platformu Roku TV.
 
 
Telly vydala velkou aktualizaci pro svou aplikaci na Apple TV. Nové verze si uživatelé všimnou prakticky okamžitě, neboť přináší velké designové změny. Zmizelo dlaždicové uspořádání, které nahradil styl známý z aplikace Telly pro ostatní platformy. Jedná se o další krok ve sjednocování grafiky, které provozovatel zahájil letos na jaře s cílem přinést jednodušší a intuitivnější ovládání – bez ohledu na zařízení, které pro přístup k Telly používají. Uživatelům Apple TV se aplikace ve většině případů aktualizovala automaticky. Pokud máte toto nastavení zakázané, můžete si novou verzi aplikace stáhnout ručně v menu zařízení.
 
Vodafone se tento týden pochlubil, že jako „první operátor v Česku“ nabízí svým divákům filmy ve 4K rozlišení. Videotéka ve Vodafone TV se rozšířila o novou sekci, kde lze najít snímky jako Akumulátor 1, Terminátor: Genisys nebo oba díly Kill Bill. Seznam se v budoucnu rozšíří o další tituly a diváci se prý dokonce mohou těšit na televizní vysílání ve 4K. Set-top boxy pro Vodafone TV jsou na tuto novinku již připraveny. Nadále platí, že neomezený přístup do videotéky, která aktuálně čítá přes tisícovku filmů a seriálů, je zahrnut v tarifech Komfort a Komplet. Předplatitelé tarifu Klasiku si mohou připlatit 99 korun měsíčně. Součástí Vodafone TV je také aplikace Netflix, která přidává další pořady ve 4K.
 
Zdroj: Tiskové zprávy