SledováníTV míří na televize dalších značek, Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV

SledováníTV míří na televize dalších značek, Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV
, , aktualita
Vzhledem k nástupu koronavirových opatření i chladnějšího počasí budou na významu opět nabírat IPTV. Pojďme si proto shrnout novinky, které v uplynulým týdnu oznámili poskytovatelé jako Vodafone TV, Telly nebo SledováníTV.
K oblíbeným
reklama
Pokud hledáte IPTV, která by byla flexibilní v otázce podporovaných platforem, pak bude na předních příčkách stát služba SledováníTV. Nově si můžete aplikaci nainstalovat také na televizory od tureckého výrobce Vestel, který své modely nabízí pod značkami Toshiba, Hitachi, JVC nebo dokonce Panasonic (nižší řady). Aplikace může proti jiným platformám postrádat některé funkce, aby bez problémů fungovala i na cenově dostupných Smart TV. Podpora se rozšířila také o malé a levné streamovací zařízení Amazon Fire TV Stick. Ani tady ovšem provozovatel nekončí, v blízké době chce na seznam přidat herní konzole Xbox a platformu Roku TV.
 
 
Telly vydala velkou aktualizaci pro svou aplikaci na Apple TV. Nové verze si uživatelé všimnou prakticky okamžitě, neboť přináší velké designové změny. Zmizelo dlaždicové uspořádání, které nahradil styl známý z aplikace Telly pro ostatní platformy. Jedná se o další krok ve sjednocování grafiky, které provozovatel zahájil letos na jaře s cílem přinést jednodušší a intuitivnější ovládání – bez ohledu na zařízení, které pro přístup k Telly používají. Uživatelům Apple TV se aplikace ve většině případů aktualizovala automaticky. Pokud máte toto nastavení zakázané, můžete si novou verzi aplikace stáhnout ručně v menu zařízení.
 
Vodafone se tento týden pochlubil, že jako „první operátor v Česku“ nabízí svým divákům filmy ve 4K rozlišení. Videotéka ve Vodafone TV se rozšířila o novou sekci, kde lze najít snímky jako Akumulátor 1, Terminátor: Genisys nebo oba díly Kill Bill. Seznam se v budoucnu rozšíří o další tituly a diváci se prý dokonce mohou těšit na televizní vysílání ve 4K. Set-top boxy pro Vodafone TV jsou na tuto novinku již připraveny. Nadále platí, že neomezený přístup do videotéky, která aktuálně čítá přes tisícovku filmů a seriálů, je zahrnut v tarifech Komfort a Komplet. Předplatitelé tarifu Klasiku si mohou připlatit 99 korun měsíčně. Součástí Vodafone TV je také aplikace Netflix, která přidává další pořady ve 4K.
 
Zdroj: Tiskové zprávy


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sharp prodává největší 8K displej na světě. Měří 120 palců Sharp prodává největší 8K displej na světě. Měří 120 palců
Zdají se vám současné 8K TV příliš malé? Sharp začal prodávat největší obrazovku světa s rozlišením 8K. Není určena do obýváků, ale pro profesionální použití. Z toho důvodu neobsahuje televizní tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG Eclair: nejmenší soundbar s Dolby Atmos na světě LG Eclair: nejmenší soundbar s Dolby Atmos na světě
LG letos začne prodávat mimořádně kompaktní soundbar, který ovšem poskytne plnohodnotné řešení k ozvučení obýváku. A dokonce podporuje také formát prostorového zvuku Dolby Atmos, který byl dosud vyhrazen jen pro větší soundbary.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi posílá do Evropy dostupné televize Mi TV P1 s HDMI 2.1 a Android TV Xiaomi posílá do Evropy dostupné televize Mi TV P1 s HDMI 2.1 a Android TV
Xiaomi představilo nové televizory řady Mi TV P1, které jsou určeny pro evropské trhy. Zahrnuje kvarteto LCD TV, které s výjimkou nejmenšího modelu spoléhají na rozlišení 4K. Ve výbavě mají operační systém Android TV.
10.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ TK700STi: herní projektor slibuje nejnižší latencí ve 4K BenQ TK700STi: herní projektor slibuje nejnižší latencí ve 4K
BenQ přináší nový projektor zaměřený hlavně na hráče. Slibuje totiž vstupní odezvu 16 ms při rozlišení 4K, která by měla být nejnižší na trhu. Výhodou je také 100" obraz při velmi krátké projekční vzdálenosti nebo systém Android TV.
9.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
9.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik