Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Sharp překvapí návštěvníky ISE 2011

, , aktualita
Sharp překvapí návštěvníky ISE 2011
Společnost Sharp se rozhodla návštěvníky amsterdamského veletrhu ISE 2011 překvapit. Vyjevený výraz návštěvníků má zajistit modelová řada displejů PN-V601, které budou sestaveny do obrovské kostky, na níž budou promítána videa.
Sharp překvapí návštěvníky ISE 2011
O překvapení se ale po vypuštění oficiální tiskové zprávy už asi nedá mluvit, ale to nám může být jedno. Displeje PN-V601 s tenkým rámečkem, které budou tvořit na ISE 2011 od 1. do 3. února kostku, mají úhlopříčku 60 palců a využije se jich celkem 64. Tím však Sharp nekončí. Další instalací bude velká halová sportovní tabule složená z bezrámečkových monitorů a také nový monitor PN-L601B s dotykovým displejem vedle 60" prototypu monitoru s vysokým jasem.Rámečky displeje PN-V601 mají tloušťku 6,5 milimetrů, podsvícení je realizováno pomocí LED, které umožní dosáhnout jasu 700 nit a Sharp poskytne zákazníkům možnost jejich sestavení na výšku i na šířku do různých tvarů, nebo prostě do velké videostěny.

Sharp PN-L601B LCD slibují také plné LED podsvícení, úhlopříčku 60 palců a nízkou spotřebu energie. Dotykový panel u nich využívá infračervené senzory a uživatel zde má možnost stisknutím tlačítka v okamžiku uložit vytvořené obrázky či poznámky. Tento displej je tak přímo stvořen pro mítinky, video konference, prezentace nebo interaktivní vzdělávací kurzy

Firma bude v Amsterdamu na stánku E66 společnosti Sharp, hala 11.

Zdroj: TZ Sharp