18.5.2009, Radek Jahoda, recenze

Pinnacle, který je nyní součástí Avidu, je znám především svým střihovým software Studio pro domácí uživatele. Firma se nyní snaží oslovit i ty zákazníky, kteří ještě se střihem váhají a snaží se je nalákat na software, který je zdarma. Ovšem něčím za to zaplatit musíme.

reklama
hledání stžihu | od: dephix  5.2.201314:45
Jako na úplného začátečníka na mě působí hodně skromně :D V tom smyslu že pokud nemám zkušenost s těmito i jak říkáte základními programy tak bych si chtěl vyzkoušet střih vida .. Inu.. Zatím jsem nenašel nic na panelu co by mě dovedlo k funkci střihu? A zmiňovaná reklama v oknu mě trochu znepokojuje zda li to program vůbec obsahuje :D Mám otázku jestli existuje někde nějaký návod pro začátečníky v tomto programu ?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
jen pro střih | od: looker (2)  18.9.200911:50
stříhání a základní věci kolem jsou oukej, mpg2 kodek nebrat, kvalitativně za moc nestojí a ani se nedá nijak extra konfigurovat. Optimální vyexportovat do stejného DV formátu a prohnat HCencoderem...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Vyzkoušeno | od: V0174 (1)  24.5.200921:18
tak jsem ho zkusil, střihových softwarů zadarmo moc není. Je to docela použitelné na základní stříhání, reklama není moc otravná, umí to titulky, přechody, druhou audio stopu na pozadí, prostě takový ten základ.
Jen se mi progrm kousl když jsem chtěl exportovat, podruhé s jiným nastavním to šlo... a nakonec sám program upozorňoval že při použití externích enkodérů to nemusí fungovat.
Takže na to že je to zadarmo ­(respektivě adware­) je to super program.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.