www.tvfreak.cz
>
>
>

Asus O!Play Mini: malý šikula

Asus O!Play Mini: malý šikula
, , recenze
Multimediální centrum nemusí být supervýkonné PC s deseti disky, satelitními tunery a vlastním LCD. Velké části uživatelů s přehledem postačí miniaturní přehrávač s podporou současných formátů. Dokáže to O!Play Mini naplnit?
K oblíbeným
reklama
Asus O!Play Mini je v dnešním světě neustálého přidávání funkcí a jader tak trochu černou ovcí. Přináší jen několik konektorů, nelze do něj umístit disk a o možnosti internetu si nechte také zdát. Je to však opravdu tak zlé?Ne není, i takto málo vybavené zařízení si své příznivce může najít. I v dnešní době vysokorychlostního internetu stále vídám kolegy či spolužáky, kteří mají filmy a seriály na externích discích. Těm nabídne O!Play Mini dostatek funkcí i multimediálního výkonu. Podpora všemožných kodeků a titulků je také na vysoké úrovni, takže zde mohu výrobek společnosti Asus jen doporučit. Také firmware vypadal stabilně a během testování jsem nezjistil žádné výrazné nedostatky, zkrátka takto by to mělo vypadat vždy.

Vypadá to, že tu tedy máme šampióna lowendu, ale přeci jen bych pár výtek našel. Nelíbí se mi rozložení dálkového ovladače a také problémy s příjmem signálu. Není to poprvé, co jsem řešil podobné trable s multimediálním centrem Asus a dle internetových diskuzí také nejsem jediný. Pokud jste tedy méně nároční na nabídku konektorů a nemáte doma vlastní síť, mohu Asus O!Play Mini doporučit.


Malý a úsporný
Rozložení kláves na ovladači
Výkon a podpora formátů
Možné problémy s příjmem ovladače
Cena
Ikona Odkaz na databázi
Cena v době testovaní: 1500 Kč s DPH
Za zapůjčení produktu O!Play Mini děkujeme Asusu

Vývoj ceny testovaného produktu:


reklama
Nejnovější články
Netflix v prosinci 2020: nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v prosinci 2020: nové seriály a filmy z originální produkce
Vánoce jsou za rohem a Netflix do své nabídky přidává spoustu svátečních novinek. Kromě toho pokračuje čtvrtou částí seriál Sabrinina děsivá dobrodružství a nechybí ani filmová novinka s Georgem Clooneym.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Britský sekretář chce, aby Netflix označil seriál The Crown jako fikci Britský sekretář chce, aby Netflix označil seriál The Crown jako fikci
Velmi úspěšný seriál The Crown (Koruna) od Netflixu z prostředí britské královské rodiny se nesetkal s velkým pochopením u britské vlády. Kulturní sekretář by chtěl, aby Netflix označil seriál jako fikci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech
Ani podle posledních spekulací neplánuje Samsung použít své panely QD-OLED v televizorech. Místo toho by mohl technologii využít v PC monitorech. Zároveň bude panely QD-OLED dodávat konkurenci.
29.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor
Xiaomi brzy představí laserový projektor pro domácí kino, který by měl změnit trh. A to hlavně díky ceně, která bude nižší než v případě aktuálních modelů od konkurence. Co nabídne Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150?
29.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl
Navzdory nepříznivým předpovědím nakonec celosvětový trh s televizory výrazně roste, patrně kvůli vyšší poptávce po domácí zábavě. A slavit může především Samsung, který z hlediska příjmů zaznamenal rekordní čtvrtletí. 
29.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik