www.tvfreak.cz
>
>
>

Asus O!Play Mini: malý šikula

Asus O!Play Mini: malý šikula
, , recenze
Multimediální centrum nemusí být supervýkonné PC s deseti disky, satelitními tunery a vlastním LCD. Velké části uživatelů s přehledem postačí miniaturní přehrávač s podporou současných formátů. Dokáže to O!Play Mini naplnit?
K oblíbeným
reklama
Asus O!Play Mini je v dnešním světě neustálého přidávání funkcí a jader tak trochu černou ovcí. Přináší jen několik konektorů, nelze do něj umístit disk a o možnosti internetu si nechte také zdát. Je to však opravdu tak zlé?Ne není, i takto málo vybavené zařízení si své příznivce může najít. I v dnešní době vysokorychlostního internetu stále vídám kolegy či spolužáky, kteří mají filmy a seriály na externích discích. Těm nabídne O!Play Mini dostatek funkcí i multimediálního výkonu. Podpora všemožných kodeků a titulků je také na vysoké úrovni, takže zde mohu výrobek společnosti Asus jen doporučit. Také firmware vypadal stabilně a během testování jsem nezjistil žádné výrazné nedostatky, zkrátka takto by to mělo vypadat vždy.

Vypadá to, že tu tedy máme šampióna lowendu, ale přeci jen bych pár výtek našel. Nelíbí se mi rozložení dálkového ovladače a také problémy s příjmem signálu. Není to poprvé, co jsem řešil podobné trable s multimediálním centrem Asus a dle internetových diskuzí také nejsem jediný. Pokud jste tedy méně nároční na nabídku konektorů a nemáte doma vlastní síť, mohu Asus O!Play Mini doporučit.


Malý a úsporný
Rozložení kláves na ovladači
Výkon a podpora formátů
Možné problémy s příjmem ovladače
Cena
Ikona Odkaz na databázi
Cena v době testovaní: 1500 Kč s DPH
Za zapůjčení produktu O!Play Mini děkujeme AsusuNejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik