www.tvfreak.cz
>
>
>

Asus O!Play Mini: malý šikula

Asus O!Play Mini: malý šikula
, , recenze
Multimediální centrum nemusí být supervýkonné PC s deseti disky, satelitními tunery a vlastním LCD. Velké části uživatelů s přehledem postačí miniaturní přehrávač s podporou současných formátů. Dokáže to O!Play Mini naplnit?
K oblíbeným
reklama
Asus O!Play Mini je v dnešním světě neustálého přidávání funkcí a jader tak trochu černou ovcí. Přináší jen několik konektorů, nelze do něj umístit disk a o možnosti internetu si nechte také zdát. Je to však opravdu tak zlé?Ne není, i takto málo vybavené zařízení si své příznivce může najít. I v dnešní době vysokorychlostního internetu stále vídám kolegy či spolužáky, kteří mají filmy a seriály na externích discích. Těm nabídne O!Play Mini dostatek funkcí i multimediálního výkonu. Podpora všemožných kodeků a titulků je také na vysoké úrovni, takže zde mohu výrobek společnosti Asus jen doporučit. Také firmware vypadal stabilně a během testování jsem nezjistil žádné výrazné nedostatky, zkrátka takto by to mělo vypadat vždy.

Vypadá to, že tu tedy máme šampióna lowendu, ale přeci jen bych pár výtek našel. Nelíbí se mi rozložení dálkového ovladače a také problémy s příjmem signálu. Není to poprvé, co jsem řešil podobné trable s multimediálním centrem Asus a dle internetových diskuzí také nejsem jediný. Pokud jste tedy méně nároční na nabídku konektorů a nemáte doma vlastní síť, mohu Asus O!Play Mini doporučit.


Malý a úsporný
Rozložení kláves na ovladači
Výkon a podpora formátů
Možné problémy s příjmem ovladače
Cena
Ikona Odkaz na databázi
Cena v době testovaní: 1500 Kč s DPH
Za zapůjčení produktu O!Play Mini děkujeme Asusu

Vývoj ceny testovaného produktu:


reklama
Nejnovější články
Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design
Philips připravuje další dvě OLED TV, které představí v roce 2021. Ještě před tím byly nominovány na iF Design Award, díky čemuž si novinky můžeme prohlédnout v předstihu. Vybaveny budou opět zvukovým systémem Bowers & Wilkins.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV? Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV?
Na český trh v tichosti vstoupily nové LG OLED TV pro rok 2021 a mezi nimi také zbrusu nová série A1, která by měla tuto technologii zpřístupnit dalším domácnostem. Prozatím jsou k dispozici dvě úhlopříčky, později se přidají další.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář
Redaktor webu FlatpanelsHD dostal nedávno možnost poprvé na vlastní oči spatřit microLED TV o úhlopříčce 110", kterou chce Samsung letos uvést na trh. Na jedné straně ocenil bohaté barvy nebo temnou černou, ale našel i několik nedostatků.
18.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami
Divizi LG Display roste konkurence. Do výroby televizních OLED panelů pomocí tisku se chce do 2 let pustit čínské TCL. Firma to potvrdila na nedávné konferenci. A pro zákazníky je to výborná zpráva.
18.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač
Čekáte na nový Ultra HD Blu-ray přehrávač od Panasonicu? Letos se nedočkáte. Výrobce potvrdil, že nechystá žádnou novinku. Malou útěchou by měl být aspoň drobný upgrade stávajícího modelu UB9000.
17.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik